اپل Today را در کلاسهای آموزشی Apple از فروشگاههای خود به YouTube می آورد

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 snoopy05.png

در اولین برنامه امروز امروز اپل ، اپل به مردم می آموزد که چگونه با استفاده از (چه چیز دیگری) از iPad خود را به عنوان یک شخصیت بادام زمینی ترسیم کنند.


Apple

اپل روز چهارشنبه برنامه خود را برای گسترش تلاش های آموزشی رایگان خود با آوردن نسخه ای از کلاس های خرده فروشی امروز در اپل به YouTube اعلام کرد. این غول فناوری گفت که قصد دارد پروژه های خلاقانه ای برای عکس ، ویدئو ، هنر و طراحی ، با آموزش تکنیک های مختلف در هر ویدئو ، ارائه دهد. مانند اکثر موارد اپل ، کلاس به سمت سایر محصولات این شرکت از جمله iPad با Apple Pencil ، سند Pages و برنامه نقاشی و ۵ دلار در ماه اشتراک Apple TV Plus ، که شامل نمایش اسنوپی است. اپل گفت که به زودی ویدئوهای بیشتری برنامه ریزی گردیده است ، هرچند که از ارائه برنامه انتشار خودداری کرد.

حرکت آخرین تلاش اپل برای گسترش برنامه های آموزشی مشتری مدار است. این شرکت از زمان افتتاح اولین فروشگاه های اپل در سال ۲۰۰۱ کلاس های رایگان برای نحوه استفاده از برنامه ها و دستگاه های خود ارائه داده است. این برنامه که به آن کمک کرده است از سایر خرده فروشان متمایز شود و ترافیک بیشتری را به فروشگاه های خود وارد کند ، در طول سال ها توسعه یافته است کلاسهای یک به یک و همچنین یک دوره آموزشی تخصصی Apple Camp برای کودکان در طول تابستان برای آموزش مهارتهایی مانند کدگذاری و ویرایش ویدئو. در فروشگاههای خود به نام Creative Studios ، جایی كه قصد دارد با مشاغل محلی و افراد غیرانتفاعی در كلاسهای مربوط به مهارتهای مختلف را به جوانان محروم آموزش دهد . اولین برنامه در لس آنجلس آغاز گردید و برنامه های بعدی در اواخر امسال در بانکوک ، پکن ، شیکاگو ، لندن و واشنگتن دی سی آغاز می شوند. اپل قصد دارد برخی از این کلاس ها را برای عموم مردم نیز باز کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت