توییتر شاهد افزایش خواسته ها برای حذف پست های روزنامه نگاران ، خبرگزاری ها است

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 twitter-logo-1

آنجلا لنگ / CNET

تقریباً ۲۰۰ حساب تأیید گردیده از روزنامه نگاران و سازمان های خبری با ۳۶۱ درخواست قانونی برای حذف مطالب از دولت ها یا سازمان های اجرای قانون روبرو گردیده اند ، توییتر در چهارشنبه در وبلاگ گفت. این شبکه اجتماعی گفت که این نسبت به دوره گزارش قبلی ۲۶ درصد افزایش داشته است.

اطلاعات مربوط به گزارش شفافیت توییتر برای نیمه دوم سال ۲۰۲۰ است ، که جزئیات همه چیز را از درخواست دولت برای داده های کاربر گرفته تا اقدامات خود شبکه اجتماعی علیه حساب هایی که قوانین آن را نقض می کنند ، نشان می دهد.

این شرکت در پست وبلاگ خود گفت: “در طول یک سال گذشته ، ما چالش های گردیدید جهانی ، از جمله بیماری همه گیر ویروس کرونا را تجربه کرده ایم و می توانیم از آن استفاده کنیم.” “ما همچنین شاهد تلاشهای هماهنگ دولتها برای محدود کردن دسترسی به اینترنت به طور كلی و به طور خاص به توییتر بوده ایم.”

در کل ، توییتر اعلام کرد ۳۸۵۲۴ مورد تقاضای قانونی برای حذف محتوای ارسال گردیده توسط ۱۳۱،۹۳۳ حساب بین ژوئیه و دسامبر ۲۰۲۰ دریافت کرده است. این شرکت در پاسخ به ۲۹٪ از این مطالب ، محتوا را حذف کرد.

این شرکت همچنین گفت كه ۴۳۶۷ درخواست از دولت یا نیروی انتظامی برای اطلاعات كاربران را به طور كامل یا تا حدی مطابقت داده است ، حدود ۳۰٪ از درخواست هایی كه بین ژوئیه و دسامبر سال ۲۰۲۰ دریافت كرده است. هند بزرگترین منبع درخواست اطلاعات دولت بود ، دنبال گردید توسط ایالات متحده

معیار جدید

توییتر ۳٫۸ میلیون توییت را در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ به دلیل نقض قوانین شبکه اجتماعی حذف کرد. این شبکه اجتماعی همچنین معیار جدیدی را به گزارش شفافیت خود ، برداشت ها ، اضافه کرد تا “تعداد بازدیدهایی را که یک توییت متخلف قبل از حذف دریافت کرده است” ثبت کند.

این شرکت گفت ، از میلیون ها توییتی که توییتر حذف کرده است ، ۷۷٪ کمتر از ۱۰۰ برداشت قبل از حذف داشته اند ، و افزود که ۱۷٪ بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ بازدید و ۶٪ بیش از ۱۰۰۰ برداشت داشته اند.

این شرکت در پست وبلاگ خود گفت: “هدف ما این است كه به مرور زمان این اعداد را بهبود ببخشیم ، و قبل از مشاهده محتوای متخلف ، اقدامات اجرایی را انجام دهیم.” از اجرای پیشگیرانه ، “با استفاده از فناوری مانند یادگیری ماشین ، به جای تکیه بر اینکه توسط کاربران گزارش گردیده است ، ۶۵٪ از محتوای سو ab استفاده را برای بازبینی انسان به سطح بیندازد.

این امر به افزایش قابل توجهی در تعداد حسابهایی که علیه آنها اقدام کرده است – یا تعلیق حسابها یا حذف محتوا – در چندین دسته در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ ، از جمله: افزایش ۱۴۲٪ برای سو abuse استفاده و آزار و اذیت. افزایش ۶ درصدی به دلیل نقض سیاست بهره برداری جنسی از کودک. افزایش ۱۹۴ درصدی برای برهنگی غیر توافق افزایش ۱۷۵ درصدی در اجرای سیاست های یکپارچگی مدنی ؛ افزایش ۷۷ درصدی برای موارد نقض سیاست رفتار منفورانه. و افزایش ۱۹۲ درصدی برای ارتقا suicide خودکشی و آسیب به خود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت