لوکا دونچیچ ، ستاره دالاس ماوریکس ، تیتر اول پوشش ورزشکاران NBA 2K22 است

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 box-art-standard-edition-agnostic

NBA 2K22 Luka Dončič.


NBA 2K

NBA 2K ستاره های پوششی خود را برای NBA 2K22 آینده خود نشان داده است ، با ورزشکار اصلی امسال لوکا دونچیچ ستاره Dallas Mavericks است.

چهارشنبه اعلام گردید ، نسخه بعدی حق رای دادن بازی ویدیویی محبوب ۲K رسماً در ۱۰ سپتامبر آغاز می شود. این بازی برای سیستم عامل های قدیمی تر مانند Xbox One ، PlayStation 4 ، Switch و PC و همچنین در سیستم های جدید مانند Xbox Series S / X و PlayStation 5.

Dončić ستاره اصلی پوشش در استاندارد و بسته های “cross-gen” این بازی ، دور گردیدن از NBA 2K21 سال گذشته بود که Damian Lillard ستاره Portland Trail Blazers را روی جلد سیستم عامل های قدیمی تر قرار داد و ستاره New Orleans Pelicans Zion Williamson را در نسخه نسل بعدی آن بازی.

همانطور که در سالهای اخیر برای عناوین ورزشی معمول گردیده است ، چند ستاره جلد دیگر برای برخی از نسخه های ویژه NBA 2K22 وجود خواهد داشت. با جشن گرفتن ۷۵ سالگی NBA در فصل آینده ، در “NBA 2K22 NBA 75th Anniversary Edition” کریم عبدالجبار ، دیرک نوویتسکی و کوین دورانت حضور خواهند داشت.

 cover-nba-75th-anniv-edition

کریم عبدالجبار ، دیرک نوویتسکی و کوین دورانت در ۷۵ امین سالگرد انتشار NBA 2K22.


NBA 2K

در آمریکای شمالی ، ۲K همچنین نسخه ویژه ای از نسخه استاندارد ۲K22 را که روی جلد آن ، Candace Parker ، ستاره WNBA است ، می سازد. این نسخه به طور انحصاری از طریق GameStop و EB Games به فروش می رسد. در ژاپن ، گیمرها می توانند نسخه ویژه نسخه استاندارد را با جلد Rui Hachimura از جادوگران واشنگتن دریافت کنند.

نسخه استاندارد Xbox One ، PS4 ، Switch و PC 60 دلار اجرا می شود در حالی که نسخه ای از بازی برای PS5 و Xbox Series S / X 70 دلار اجرا می شود. کسانی که دارای Xbox One یا PS4 هستند و قصد دارند (یا امیدوارند) در آینده به Xbox یا PlayStation جدیدی ارتقا یابند ، می توانند نسخه دیجیتال “cross-gen” را خریداری کنند که شامل یک نسخه برای کنسول های نسل قدیم و جدیدتر برای ۸۰ دلار

نسخه ۷۵th Anniversary Edition ، که شامل دسترسی دوگانه برای کسانی که در Xbox یا PlayStation هستند ، ۱۰۰ دلار است. این نسخه برای همه سیستم عامل ها در دسترس خواهد بود.

مشخص نیست که چه پیشرفت های جدیدی برای نسخه امسال بازی ایجاد می شود یا چه مواردی ممکن است در نسخه ۷۵th Anniversary Edition وجود داشته باگردید. ناشر ۲K اذیت می کند که “در هفته های آینده اعلامیه های اضافی درباره NBA 2K22 منتشر خواهد کرد.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت