نسخه ویندوز ۱۱ در حال آمدن است ، اما برخی از ویژگی های اصلی مورد نظر ما را از دست داده است

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 windows-11-laptops

Windows 11 ویژگی های جدید خوش آمدید و یک رابط کاربری دوباره طراحی گردیده را به ارمغان می آورد ، اما ما هرچه می خواستیم نمی گیریم.


مایکروسافت

ما سرانجام پس از رونمایی مایکروسافت از سیستم عامل جدید در یک رویداد مجازی در ۲۴ ژوئن و بلافاصله پس از انتشار اولین ساخت اولیه ، سرانجام یک نگاه عملی به ویندوز ۱۱ داشتیم (یافتن پست نحوه بارگیری ویندوز ۱۱ و نحوه ایجاد درایو نصب ویندوز ۱۱). ویندوز ۱۱ دارای یک رابط کاربری دوباره طراحی گردیده است ، با یک دکمه شروع و نوار وظیفه و به طور کلی یک تمیزتر و زیبا تر شبیه Mac مانند.

در حالی که ویندوز ۱۱ برخی از ویژگی جدید مفید ، از جمله ایجاد دسک تاپ مجازی راحت تر ، ویجت ، برنامه اندروید را به ارمغان می آورد بارگیری و یکپارچه تر تجربه مایکروسافت تیم ، این یک تغییر اساسی در ویندوز ۱۰ نیست. چندین ویژگی که سردبیران CNET از جمله جیسون هینر ، استیون شنکلند ، لوری گرونین و من امیدوار بودیم که از نظر عملکرد و بهره وری مشاهده کنیم ، به نتیجه نرسید. یا حداقل ، آنها در اولین نگاهی که ما داشتند آنجا نبودند.

در اینجا برخی از تغییراتی است که دوست داشتیم در ویندوز ۱۱ مشاهده کنیم ، اما این تغییرات انجام نگردید.

بیشتر بخوانید: ویندوز ۱۱ در مقابل پنجره ۱۰: هر تفاوت بزرگ

گزینه نوار وظیفه عمودی

] در حالی که می توانید نوار وظیفه خود را در ویندوز ۱۰ به موقعیت عمودی به لبه سمت چپ یا راست صفحه منتقل کنید ، نتیجه نهایی از نظر رابط کاربری اغلب کمی کثیف است. ما امیدوار بودیم که این همچنان در ویندوز ۱۱ گزینه ای باگردید ، فقط کمی تمیز کنید. با این حال ، به نظر می رسد که Microsoft ویژگی را مخلوط کرده است ، و شما باید نوار وظیفه را در پایین صفحه نگه دارید.

فیلمبرداری محاسباتی برای وب کم

با توجه به تغییر کاربری بسیاری از افراد به کار از راه دور یا ترکیبی ، نیاز به یک تجربه وب کم برای همه تماس های Zoom و Teams ضروری است. تلفن های iPhone 12 Pro و اخیر Google Pixel قبلاً شامل پردازش تصویر محاسباتی برای بهبود کیفیت هستند. ما دوست داشتیم این ویژگی را در ویندوز ۱۱ برای وب کم ها ببینیم ، که همچنین می تواند به رایانه های شخصی نسبت به M1 Macs جدید برتری داشته باگردید ، اما تاس ندارد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

ویندوز ۱۱: ویژگی های برتر جدید در سال ۲۰۲۱۳:۲۲

به روزرسانی سریعتر ویندوز

ویندوز ۱۰ نشان دهنده حرکت مایکروسافت در ارائه ویندوز به عنوان یک سرویس ، با بروزرسانی مداوم است – که برای امنیت ماشین آلات بسیار مناسب است. با این حال ، این به روزرسانی ها می توانند کند باشند. در ویندوز ۱۱ ، ما می خواهیم رویکردی بیشتر شبیه Google با سیستم عامل Chrome را مشاهده کنیم ، جایی که این ارتقا در یک بخش دوم انجام می شود بنابراین در پس زمینه انجام می شود. اما به نظر می رسد روند ارتقا به ویندوز ۱۱ یکبار در دسترس همانند ویندوز ۱۰ خواهد بود.

خاموش گردیدن سریع ، راه اندازی مجدد و بیدار گردیدن از خواب [۱۹۶۵۹۰۱۰] رایانه های شخصی با ویندوز ۱۰ می توانند با خاموش گردیدن سریعتر ، راه اندازی مجدد و زمان بیدار گردیدن از خواب روبرو شوند ، گاهی اوقات به دلیل نیاز به بستن برنامه ها مانند مدیر وظیفه است. ما دوست داشتیم که این گزینه ها در ویندوز ۱۱ زیاد شوند ، اما مایکروسافت هیچ تغییری را در این قسمت ذکر نکرد.

 windows-laptop-how-to-tech-tip-cnet-2021-13-lenovo-yoga-c940-2-in-1

سریعتر بیدار شوید ، ویندوز ۱۱٫


Sarah Tew / CNET

صفحه لمسی سه انگشتی برای کشیدن و رها کردن

MacOS گزینه استفاده از سه انگشت روی صفحه لمسی را برای کشیدن و رها کردن موارد ارائه می دهد. اما دستگاه های ویندوز در حال حاضر برای انجام این کار دوبار کلیک می کنند. باز هم ، مایکروسافت در جریان رویداد مجازی خود هیچ تغییری را در اینجا ذکر نکرد.

گزینه های ساده تر برای تغییر جهت پیمایش

MacOS در صورت تمایل از تنظیمات سیستم ، برگشت جهت پیمایش ماوس را آسان می کند. اما در ویندوز ۱۰ ، شما باید وارد Registry شوید ، و این یک روند پیچیده تر است.

ایجاد حساب کاربری ساده تر

در ویندوز ۱۰ ، برای ایجاد یک حساب کاربری جدید باید وارد شوید و مایکروسافت توصیه می کند که حساب جدید نیز به یک حساب Microsoft متصل شود. در حالی که ما می خواستیم ایجاد حساب کاربری آسان تر بدون ورود به سیستم یا تحت فشار قرار گرفتن آن برای ایجاد یا اتصال یک حساب مایکروسافت را ببینیم ، ویندوز ۱۱ خانه در جهت مخالف حرکت می کند – شما باید یک حساب Microsoft و یک اتصال اینترنتی داشته باشید برای به روز رسانی.

 windows-laptop-how-to-tech-tip-cnet-2021-02-microsoft-surface-book-2-15-inch-laptop-windows

اکثر افراد برای به روزرسانی در ویندوز ۱۱ به حساب Microsoft و اتصال به اینترنت احتیاج دارند.


Sarah Tew / CNET

تنظیمات بهتر چندین دوربین ، وب کم ، میکروفون و هدست

با افزایش کار در خانه ، افراد بیشتری با چندین وب کم ، میکروفون و هدست تنظیمات رایانه خود را بهبود می بخشند. با این حال ، ویندوز ۱۰ انتخاب دستگاهی را که می خواهید استفاده کنید مشکل است و گاهی اوقات لازم است که یکی دیگر را غیرفعال کنید. در حالی که ویندوز ۱۱ برخی از ویژگی های مفید را برای محل کار ترکیبی از جمله ایجاد دسک تاپ راحت تر اضافه کرده است ، مدیران مایکروسافت در مورد تغییر از منظر تنظیم سخت افزار بحث نکردند.

دوست دارید چه ویژگی های دیگری در ویندوز ۱۱ مشاهده کنید؟ سکوت در کامنت های پایین.

برای اطلاعات بیشتر ، نحوه بارگیری ویندوز ۱۱ پس از دسترسی ، نحوه بررسی سازگاری رایانه شما با ویندوز ۱۱ و نحوه رفع خطای “این کامپیوتر نمی تواند ویندوز ۱۱ را اجرا کند” را بررسی کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت