۲۰۲۲ آئودی E-Tron GT اکنون در فروش است و شما می توانید EV رویایی خود را امروز بسازید

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آماده رول.


آئودی

پسر عموی آئودی نشان پورشه تایکان اینجا در E-Tron GT است. روز سه شنبه ، مارک تجاری اعلام کرد که این ماشین الکتریکی اکنون در ایالات متحده به فروش می رسد و مشتریان (یا طرفداران) می توانند رویای E-Tron GT خود را در وب سایت رسمی آئودی بسازند.

همانطور که برنامه ریزی گردیده بود ، تور بزرگ باید به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی شاخص برای آئودی خدمت کند و به حق نیز چنین است. این خودروی قابل توجهی با قدرت ۶۳۷ اسب بخار در RS E-Tron GT است. کسانی که E-Tron استاندارد را انتخاب می کنند باید فقط با ۴۶۹ اسب بخار قدرت کافی داشته باشند. در مورد تجهیزاتی که خریداران آمریکایی در E-Tron GT جدید خود پیدا می کنند ، آئودی مشترکاً این اتومبیل ها را به چرخ های استاندارد ۲۰ اینچی مجهز می کند ، در حالی که مدل RS دریچه های ۲۱ اینچی را باز می کند. داخل آن یک تکه چرم وجود ندارد. در عوض ، EV دارای مواد بازیافتی ، Alcantara و Dinamica است که یکی دیگر از مواد جیر مانند است. در جلو راننده کابین خلبان مجازی ۱۲٫۳ اینچی قرار دارد و یک سیستم سرگرمی و سرگرمی MMI 10.1 اینچی در سمت راست قرار دارد. فرمان پایین تخت نیز استاندارد است و خریداران می توانند در صورت تمایل ، یک بسته بندی چرمی را انتخاب کنند.

علاوه بر اتومبیل ، آئودی با سه سال شارژ رایگان در ایستگاه های Electrify America فرش قرمز را برای صاحبان خود پهن می کند. علاوه بر این ، آئودی مراقبت با E-Tron GT آغاز به کار می کند که ۹۹۹ دلار قبل از مالیات هزینه دارد و شامل مزایای زیادی است. سه سال اول خریداران از تعمیرات رایگان بهره مند می شوند. اگرچه ماشین های الکتریکی به “نگهداری” زیادی احتیاج ندارند ، اما این طرح در واقع مواردی مانند تیغه های برف پاک کن ، لنت ترمز و سایر موارد را شامل می شود. وانت بار و باربری نیز برای هر سرویس گنجانده گردیده است و سرویس تلفن همراه نیز بخشی از بسته است. همراه با خرید E-Tron GT فشار “همیشه آئودی” این برند است که اجاره های Silvercar را بدون هیچ گونه هزینه ای برای صاحبان آن فراهم می کند. و مالکان را در هنگام کشیدن اهرم در آئودی دیگری قرار می دهد.

وحشی شوید و E-Tron GT خود را بسازید و اولین اتومبیل ها را در نمایندگی ها پیدا کنید. بررسی ها ، هفته ای دو بار به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت