فصل ۲ لوکی تایید شد ، دیزنی پلاس قول هدف با شکوه تری را می دهد

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بیشتر لوکی ، لطفا.


مارول استودیو

لوکی برای فصل دوم برمی گردد. این تمام است ، این خبرها است – من قصد ندارم چیزهای بیشتری بگویم تا فینال فصل اول را خراب نکنم ، اکنون در دیزنی پلاس پخش می شود.

وقتی لوکی و سیلوی به دنبال قدرت پشت TVA ، نمایش به یک صحنه پس از اعتبار می رسد که می تواند جهان سینمایی مارول را کاملا تغییر دهد. خلاصه ای از هیجان اوج گیری فصل ۶ قسمت ۱: برای همه زمان ، همیشه را بررسی کنید تا در جزئیات تحقیق کنید و از نتایج لذت ببرید.

در طول فصل ۱ ، نسخه های مختلف خدای شیطنت لوکی (تام هیدلستون) و سیلوی (سوفیا دی مارتینو) به دنبال اقتدار اقتدار زمان تغییر یافتند. فصل دوم در تیتراژ پایانی روی صفحه تأیید گردید ، اما در مورد تاریخ انتشار یا هیچ اطلاعات دیگری خبری نیست.

Loki اولین سری پخش MCU است که به طور رسمی یک فصل را تأیید می کند. در حالی که شاهین و سرباز زمستانی هنوز تأیید نکرده اند که داستان بیشتری وجود خواهد داشت یا اینکه داستان در یک ماجراجویی با صفحه نمایش بزرگ با بازی آنتونی مکی به عنوان کاپیتان جدید آمریکا ادامه خواهد یافت.

آخرین فیلم مارول بیوه سیاه نیز اکنون در دسترس نیست و در دیزنی پلاس در دسترس است. این یک تریلر جاسوسی نرم افزاری و یک موفقیت در گیشه است. در ترکیب با نامزدی های امی برای WandaVision و Falcon and the Winter Soldier ، بنظر می رسد دنیا در یک سال گذشته خسته کننده مارول نگردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت