کارگردان WandaVision سکان هدایت فیلم بعدی Star Trek را به دست می گیرد

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آیا کریس پاین ماجراجویی دیگری در Star Trek را هدف قرار خواهد داد؟


پارامونت

کارگردان WandaVision مت شاکمان قرار است سکان هدایت فیلم بعدی Star Trek را بدست بگیرد. بعد از اینکه سریال تحسین برانگیز مارول و دیزنی پلاس ۲۳ نامزد جادویی Emmy را به دست آوردند ، گزارش می شود که Shakman کارگردان باسابقه تلویزیون (و بازیگر سابق کودک) Trek را فقط به عنوان دومین فیلم خود در صندلی کارگردان انتخاب کرده است.

Shakman یکی از این افراد بود پشت WandaVision ، اولین سریال MCU که از دیزنی پلاس پخش می شود ، که زمینه را برای شاهین و سرباز زمستانی و لوکی ، که همین یک فصل دوم را تأیید کرد ، فراهم کرد.

اکنون ، من می دانم که چه فکری می کنید: از کدام فیلم Star Trek صحبت می کنیم؟ در سال های اخیر شایعات بیشتری در مورد پروژه های Trek نسبت به فازهای اسباب بازی در یک کنفرانس cosplay مطرح گردیده است. راه اندازی مجدد صفحه نمایش بزرگ جی جی آبرامز در سال ۲۰۰۹ منجر به دو دنباله گردید ، اما حق امتیاز پس از سال ۲۰۱۶ Star Trek Beyond نامشخص به نظر می رسید. Trek با استفاده از Discovery ، Lower Decks و Picard در سرویس پخش جریانی Paramount Plus (CBS All Access) در صفحه كوچك ادامه یافت ، در حالی كه نوح هاولی و کوئنتین تارانتینو برای نوشتن یک فیلم جدید تلاش کردند.

حتی اگر این نسخه سرعت آن را تغییر دهد ، مشخص نیست که آیا لباس Starfleet یک بار دیگر به کریس پاین ، Zoe Saldana تحویل داده می شود یا خیر. ، کارل اوربان و بقیه بازیگران ریبوت.

شاکمان پیش از این فیلم های Great، Succession، The Boys، It's Always Sunny in Philadelphia، Mad Men، Fargo و Game of Thrones را کارگردانی کرد. Deadline گزارش می دهد که فیلمنامه Trek توسط Lindsey Beer و Geneva Robertson-Dworet نوشته گردیده است ، که نویسندگان مشترک Captain Marvel و ۲۰۱۸ Tomb Raider هستند. گزارش گردیده است که بین آنها ، این دو نویسنده در حال کار بر روی اسپین آف مرد عنکبوتی سیلور سیبل ، نسخه ای سینمایی از رمان آرتمیس اندی ویر و [راه اندازی مجدد اتصال کوتاه] اندی ویر هستند. این زوج همچنین با فیلم هایی ساخته گردیده اند که بر اساس اسباب بازی های Hasbro Teenage Mutant Ninja Turtles ، Visionaries و MASK ساخته گردیده اند ، اما آنها احتمالاً در دهه ۱۹۸۰ در جایگاه خود باقی خواهند ماند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت