Razer لپ تاپ های بازی Blade 15 Base، Blade 17 را برای اواسط سال ۲۰۲۱ به طور برجسته تولید می کند

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 blade-17-key-visual

Razer Blade 17 یک تغییر نام و چند مورد کوچک اما به روزرسانی می کند.


Razer

حتی وقتی لپ تاپ ۱۷ اینچی Blade را تقویت می کند ، که برای اولین بار با Intel Core i9 (i9-11900H) برتر می شود ، Razer “Pro” را از نام محصول حذف می کند: دیگر Blade Pro 17 ، فقط Blade 17. در واقع ، Blade Pro 17 قدیمی ، یکی از لپ تاپ های بازی مورد علاقه من ، دیگر برای خرید در سایت Razer در ایالات متحده موجود نیست ، بنابراین من نمی خواهم انتظار هیچ معامله رسمی در مورد مدل قبلی را ندارید.

ورود تازه واردان با قیمت ۲۴۰۰ دلار (۲۳۰۰ پوند) آغاز می شود ، گرچه ارزان تر از قیمت پایه قدیمی است ، بنابراین وجود دارد.

سایر موارد خوش آمدگویی شامل وب کم Windows 1080p با قابلیت پشتیبانی ویندوز سلام و همان پوشش مقاوم در برابر اثر انگشت همان مدل های Blade 15 Advanced که در اوایل اعلام گردید امسال است. به علاوه ، به روزرسانی های معمول نسل را ارائه می دهد که امسال شامل صفحه لمسی بهبودیافته ، پورت های دوتایی Thunderbolt 4 و پشتیبانی از حافظه و ذخیره سازی سریعتر است.

مدل Blade 15 Base ، Blade سطح ابتدایی Razer که از ۱۸۰۰ دلار شروع می شود (۱۷۰۰ پوند) ، فقط یک پردازش نسل جدید را به جدیدترین Core i7-11800H بدست می آورد. این مدل هنوز در دسترس است ، بنابراین شاید به زودی شاهد تخفیف هایی در آن باشیم.

هر دو هم اکنون در سایت Razer در ایالات متحده و انگلیس برای پیش سفارش در دسترس هستند. هنوز هیچ کدام در استرالیا ظاهر نگردیده اند. با این وجود Blade 15 Base فقط برای خرید مستقیم از Razer در دسترس خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت