قطره ماهی: چرا یوتا مقدار زیادی ماهی را از هواپیما بیرون می اندازد

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 fishdrop

بخش منابع حیات وحش یوتا ماهی را از هواپیما و به دریاچه ای دور افتاده رها می کند.


تصویر فیلم توسط آماندا کوثر / CNET

در روزگاران قدیم ، مقامات حیات وحش ماهی ها را در قوطی های بزرگ فلزی شیر بار می کردند ، کوزه ها را به اسب می بستند و آنها را برای جمع آوری مجدد دریاچه های دورافتاده بسته می کردند. این روزها ، همه چیز در مورد افت ماهی هوایی است.

یک ویدیوی در ماه جولای از بخش منابع حیات وحش یوتا جلب توجه می کند – به همین دلیل. این هواپیمایی را نشان می دهد که یک ماهی شکم پر از موجودات آبزی به هوا می ریزد ، بنابراین آنها در دریاچه های کوهستانی که در نزدیکی جاده ها قرار ندارند فرود می آیند.

این ویدیو نگاهی به پشت صحنه عملکرد مدیریت حیات وحش دارد که از دهه ۱۹۵۰ در یوتا مورد استفاده قرار گرفته است.

DWR گفت: “از آنجا كه ماهيان كوچك هستند و همراه با آب رها مي شوند ، بدون اينكه آسيبي بريزند به راحتي زنده مي مانند.” این چشم انداز بسیار جذاب است زیرا ماهی ها در یک ابر آرام و کم آب رها می شوند ، دمهای کوچک آنها هنگام سقوط در هوا به هم می خورند. قسمت دیگر این ویدئو نشان می دهد هواپیما ماهی را به دریاچه های متعدد می اندازد. مناظر زیبا و موسیقی متناسب با حماسه است.

ذخیره ماهی در یوتا تجارت جدی است ، جایی که ماهیگیری تفریحی برای مردم محلی و گردشگران محبوب است. سال گذشته ، DWR 8.2 میلیون ماهی – از قزل آلا گرفته تا گربه ماهی تا باس – در سراسر ایالت ذخیره کرد.

اکثر آبراهه ها از طریق کامیون تهیه می شوند ، اما DWR همچنین با دوچرخه خاکی و پیاده روی با کوله پشتی های ماهی ماهی را به مناطق دوردست حمل کرده است. می توانید ببینید که چرا هواپیما راه آسان برای انجام آن به نظر می رسد. شاید این یک عبارت فرهنگ پاپ جدید را القا کند: “آن را رها کنید مثل اینکه یک هواپیمای پر از ماهی است.” یا شاید نه.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت