بسته Xtreme Recon فورد Bronco جیپ Wrangler 4000 دلار به هزینه اضافه می کند

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بسته Xtreme Recon آماده کثیف گردیدن است.


جیپ

همانطور که فورد دوست دارد جیپ Wrangler سخت گیر تیمها را عوض کند و یک Bronco را بخرد ، به همین راحتی نخواهد بود. در صورت وجود هرگونه فراری ، بیضی آبی به آنها احتیاج دارد و ذهنیت جیپ چیزی را جمع کرده است تا Wrangler را وفادار نگه دارد: بسته Xtreme Recon . در حالی که ماه گذشته از این کیت مطلع گردیدیم ، از آن زمان جیپ تمام جزئیات را ارائه داده است زیرا Wrangler مجهز به کیت کامل است که در نمایشگاه اتومبیل احیا گردیده ۲۰۲۱ شیکاگو آغاز به کار کرد. یک Wrangler Rubicon Unlimited با پیشرانه ۳٫۶ لیتری V6 eTorque یا Wrangler Rubicon 392 وحشی با قدرت V8. انتخاب بسته بندی شامل خرید لاستیک های ۳۵ اینچی ، چرخ های دارای مهره ۱۷ در ۸ اینچی ، نسبت محور ۴٫۵۶: ۱ و کیت بالابر ۱٫۵ اینچی با شوک های تنظیم گردیده خاص است.

اما مهمترین جنبه در کل بسته ، چرخ دنده به Wrangler کمک می کند تا نسبت خزیدن در صنعت برای اولین بار ۱۰۰: ۱ را پشت سر بگذارد ، نسبت به Bronco 94.7: 1. اساساً ، یک نسبت خزشی بالاتر باعث می شود تا یک SUV حتی کندتر در سطح زمین بخزد تا همه چیز تحت کنترل باگردید. این یکی از راه های ساخت یک آفرودر بهتر است. فقط آماده باشید تا کمی صبر کنید تا یک Wrangler را با نسبت خزیدن دیوانه وار محکم کنید. در حالی که بسته بندی استاندارد با نسبت محور ۴٫۵۶: ۱ ارائه می شود ، بعداً در سال ۲۰۲۱ جیپ دارای محورهایی با نسبت ۴٫۸۸: ۱ برای دستیابی به این شاهکار است. همچنین خریداران برای تحقق همه این موارد باید جعبه دنده شش سرعته دستی را انتخاب کنند.

علاوه بر این ، Xtreme Recon Package بهترین زنجیره رویکرد ، شکست و خروج در کلاس و همچنین فاصله زمینی را تنظیم می کند. بالای کلاس. Ditto for waterding.

اگر به دنبال این نیستید که یک آفرود را با یک درجه بالا ببرید ، جیپ همچنین یک تکه تکه جدید “Sunrider” برای SUV های Wrangler سخت نشان داد. هنگامی که کمی هوا می خواهید ، سرنشینان جلو می توانند قسمت بالایی را به سرعت باز کنند در حالی که بقیه سقف ثابت است. با مبلغ ۸۹۵ دلار ، سقف پارچه ای ساخته گردیده از طناب شامل ریل های نصب گردیده و سخت افزار برای نصب به جای سقف ثابت Wrangler است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت