فیس بوک در نظر دارد تا سال ۲۰۲۲ ۱ میلیارد دلار به سازندگان کمک کند

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 facebook-instagram-logos-phones-1

آنجلا لنگ / CNET

مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک ، روز چهارشنبه در پستی گفت ، فیس بوک در حال ایجاد برنامه های جدیدی است که بیش از ۱ میلیارد دلار به سازندگان محتوایی برای شبکه اجتماعی و خدمات متمرکز بر عکس آن اختصاص می دهد.

“زاكربرگ نوشت:” ما می خواهیم بهترین بسترها را برای میلیون ها سازنده ایجاد كنیم تا زندگی خود را تأمین كنند ، بنابراین ما در حال ایجاد برنامه های جدید برای سرمایه گذاری بیش از ۱ میلیارد دلار برای پاداش سازندگان برای محتوای عالی آنها در فیس بوك و اینستاگرام تا سال ۲۰۲۲ هستیم. ” . “سرمایه گذاری در سازندگان برای ما چیز جدیدی نیست ، اما من خوشحالم که این کار را به مرور گسترش می دهم.”

فیس بوک با ارسال اطلاعات بیشتر در یک پست وبلاگی ، گفت که به سازندگان در صورت استفاده از ابزارهای خلاقانه و کسب درآمد “پاداش” می دهد. فیس بوک همچنین “بودجه بذر” را برای کمک به تولیدکنندگان محتوا فراهم می کند.

فیس بوک تنها شرکتی نیست که از خالقان خواستگاری استفاده می کند. TikTok سال گذشته یك صندوق سازنده راه اندازی كرد كه می گوید در ایالات متحده بیش از یك میلیارد دلار رگردید خواهد كرد و در اوایل سال جاری یوتیوب از یك صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری رونمایی كرد تا به افرادی كه برای شورت كلیپ می سازند پول پرداخت كند . توییتر همچنین ابزارهای جدیدی را راه اندازی کرده است که هدف آنها کمک به ایجاد درآمد توسط خالقان است ، مانند Super Follows و tipping .

Facebook گفت که برنامه های پاداش آن در حال تکامل هستند و با گذشت زمان گسترش خواهند یافت. این شبکه اجتماعی گفت ، برای سازندگان ، تابستان امسال و در پاییز برنامه اختصاصی برای پاداش ها در برنامه Instagram راه اندازی می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت