فولکس واگن گلف GTI ، R بالاخره ۲۰۲۲ بالاخره در آمریکا فرود می آید

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2022 فولکس واگن گلف GTI و R

دریچه ها به شهر برمی گردند.


فولکس واگن

ما ۲۰۲۲ فولکس واگن گلف GTI و گلف R را رانندگی کردیم ، اما انسان کل فرآیند بود و یک غول بزرگ را تحریک می کرد ، زیرا مدل هایی که آزمایش کردیم در واقع ماشین های مخصوص اروپا بودند. اما امروز ما یک قدم به واقعیت تبدیل گردیدن هر دو خودرو در ایالات متحده نزدیک هستیم. روز چهارشنبه ، VW پیش از عرضه در سه ماهه چهارم سال جاری ، مدل های Golf GTI و R مشخصات آمریکایی را فاش کرد. شما می توانید با خوشحالی با ما بپرید ، زیرا به طور جدی ، این ماشینها خوب هستند اگر شما از مدیر عامل و نظرات Steve Ewing و Andrew Krok استفاده کنید.

در جاده به سمت شکوه هچ دریچه ، اولین ایستگاه ۲۰۲۲ است Golf GTI ، كه ارزان ترين گلف براي خريد در آمريكا خواهد بود. فراموش نکنید که هاچ بک گلف استاندارد و مشتقات آن دیگر موردی برای Yanks نیستند. با شروع ۳۰۵۴۰ دلار ، GTI جدید یک پیشرانه ۲٫۰ لیتری توربو-چهار به روز گردیده با قدرت ۲۴۱ اسب بخار ، گشتاور ۲۷۱ پوند فوت و یک کتابچه راهنمای استاندارد شش سرعته را در خود جای داده است. یک جعبه دنده هفت سرعته دو کلاچه به عنوان گزینه ۸۰۰ دلار در دسترس است.

بهبودهای بسته رانندگی شامل دیفرانسیل الکترونیکی با لغزش محدود ، کمکهای راننده دستکاری گردیده و کمک اضافی فوق الذکر است. و با قیمت ۳۰ هزار و ۵۴۰ دلار ، چرخ دنده زیادی در این قسمت ریخته می شود. از همه مهمتر ، GTI یک فضای داخلی کاملاً اصلاح گردیده را دریافت می کند که تقریباً فاقد دکمه های فیزیکی است. در عوض ، مدل های پایه GTI S دارای یک کابین خلبان دیجیتال ۱۰٫۲۵ اینچی و یک صفحه نمایش ۸٫۲۵ اینچی در سمت راست هستند. صندلی های چهارخانه نیز باقی مانده اند ، نگران نباشید. آنها همچنین به عنوان استاندارد برای راحتی بیشتر گرم می شوند. ورود بدون کلید هوشمند ، کنترل خودکار آب و هوا ، برف پاک کن های حسگر باران و موارد دیگر نیز برای سواری همراه هستند.

ظاهر جدید تکاملی است ، اما بسیار زیبا است.


فولکس واگن

از سلسله مراتب بالا بروید و در یک تر و تمیز GTI Autobahn فرود بیایید ، که به ویژه دامپرهای سازگار DCC را برای رانندگی بیشتر و یک تن دنده اضافی اضافه می کند. چرخ های ۱۸ اینچی به واحدهای ۱۹ اینچی تبدیل می شوند ، شستشوی واقعی چرم روی صندلی ها با عملکرد تهویه و سیستم صوتی Harmon Kardon برای سفرهای جاده ای شما را بهم فشرده است. با این همه تجهیزات شما ۳۸،۹۹۰ دلار در حال مشاهده هستید.

آخرین ایستگاه در این جاده پر پیچ و خم Golf R است که با یک تریم ساده و برچسب قیمت ۴۴،۶۴۰ دلار به زمین می نشیند. البته ، درایو تمام چرخ استاندارد است ، در مقایسه با GTI فقط در چرخ جلو ، قدرت بیشتر می شود و به ۳۱۵ اسب بخار و ۲۹۵ پوند فوت گشتاور می رسد. صحبت از سیستم AWD است ، اکنون دارای بردار گشتاور محور عقب است که در صورت لزوم ۱۰۰٪ گشتاور را به یک چرخ منتقل می کند. اساساً ، Golf R بیش از هر زمان دیگری مشتاقانه گوشه ای را جابجا می کند.

تغییرات بزرگ در داخل است.


فولکس واگن

Golf R ، مانند GTI ، کابین خلبان داخلی تعمیرات اساسی را بهمراه صفحه های لمسی و پانل ها ، به جای دکمه ها و تعداد زیادی لمس اختصاصی R در داخل ، دریافت می کند. از جمله آنها می توان به تودوزی چرمی Nappa ، پدل های شیفت منحصر به فرد برای اتومبیل های مجهز به سیستم انتقال قدرت دو کلاچه و موارد دیگر اشاره کرد. در خارج ، آرم های کولیس ترمز آبی و لامپ های گودی نیز با افتخار آرم R را نشان می دهند.

مهم نیست که کدام دریچه را انتخاب می کنید ، مجموعه فناوری کمک VQ درایو IQ نیز موجود است و شامل کمک پارک ، نمایشگرهای راهنمای جاده و ترمز اضطراری خودکار برای اتومبیل ها می شود. با گیربکس دو کلاچه.

هر دو اتومبیل قبلاً ثابت کرده اند که مانند نمونه های قبلی خود هستند ، فقط برای حفظ اوضاع خوب بارگیری مجدد انجام می شود. من مطمئن هستم که کارمندان Roadshow با کمال میل زمانی که از اواخر امسال شروع به ورود می کنند با یک ماشین مخصوص ایالات متحده برخی از صندلی ها را سپری خواهند کرد. ۱۹۶۵۹۰۱۷]

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت