انتظار نداشته باشید به این زودی ها نیکولاس کیج را به عنوان Jo Exotic the Tiger King ببینید

2021-07-14
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 nic-cage-new-collagex

انتظار نداشته باشید كه نیكولاس كیج را ببینید ، در سمت راست كان ایر در سال ۱۹۹۷ ، در حال بازی با جو اگزوتیك است ، در سمت چپ دیده می شود.


Netflix / Touchstone Pictures

ستاره ببر کینگ درخشان و سریع سوخت ، اما اکنون به نظر می رسد که رنگ باخته است. در ماه اکتبر ، ما گزارش دادیم که آمازون یک مجموعه فیلمنامه ای هشت قسمته آمازون اصلی را با بازی نیکولاس کیج در نقش جو اگزوتیک ، مالک پارک گربه های بزرگ اوکلاهما انتخاب کرده است که داستانش یک ملت مبتلا به ویروس کرونا را در سری Netflix موفق [۲۰۴۵۹۰۱۴] کینگ قرار بود این اولین نقش تلویزیونی کار پنج ساله بازیگری کیج باگردید.

اما اکنون بیش از یک سال است که کسی در مورد ببر پادشاه غوغا می کند و این نمایش دیگر در آمازون تولید نمی شود.

“من دو اسکریپت عالی خواندم ، که فکر می کردم عالی بودند ، اما فکر می کنم آمازون در نهایت احساس کرد که این ماده است زمان گذشته ، زیرا مدت زمان زیادی طول کشید تا با هم جمع شود ، “کیج به ورایتی گفت. “آنها در یک لحظه احساس کردند که در یک بطری رعد و برق است ، اما آن نقطه از دور فاصله گرفته و دیگر اهمیتی ندارد.”

این سریال قرار بود براساس مقاله مجله ماهانه تگزاس Joe Exotic: A Dark سفر به جهان یک انسان که وحشی گردیده است ، توسط لیف ریگستاد.

بخوانید: مصاحبه CNET با جوئل مک هیل ، جایی که او در مورد Community and Tiger King صحبت می کند .

کیج ، ۵۶ ساله ، برنده جایزه گردید بهترین بازیگر مرد جایزه اسکار برای سال ۱۹۹۵ در ترک لاس وگاس. از دیگر فیلم های وی می توان به فیلم های اقتباسی ، مون استروک ، بلند کردن آریزونا ، چهره / خاموش و شبح سوار و گنج ملی اشاره کرد. به نظر می رسید شخصیت عجیب و غریب و ظاهر او و همچنین گزینه های فیلم غیرمعمول او را برای بازی در نقش جو اگزوتیک ، معروف به جوزف مالدونادو-پاساژ ، که اکنون یک ۲۲ سال زندان در حال گذراندن است ، کاملاً طبیعی جلوه دهد. در تگزاس . نام کیج غالباً در مقالات انتخابی رویایی برای یک داستان نویس جو اکوتیکی – از جمله نسخه CNET ظاهر می گردید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۵ روش برتر برای شارژ بیش از حد Netflix۴:۲۱

جیمی فالون ، مجری برنامه شب گذشته ، حتی یک پیراهن کفال و پر زرق و برق به تن کرد تا تقلید کیج را از تقلید از جو اگزوتیک تقلید کند. قبل از ترک دفتر ، اما این اتفاق نیفتاد. او در زندان فدرال در تگزاس باقی مانده است. اما در ژوئیه ۲۰۲۱ ، او اعلام کرد پادشاه لیسانس ، یک مسابقه برای یافتن همسر بعدی خود است.

“سه انتخاب برتر یک سفر شبانه و چهار روزه کاملاً اختصاصی با جو اگزوتیک را که یک بار عاشقانه پرداخت می شود ، دریافت می کنند. منتشر گردیده ، “سایت می گوید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت