بهترین تشک های کالیفرنیایی سال ۲۰۲۱

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

هنگام خرید تشکی که هم در پادشاه باگردید و هم در پادشاه کالیفرنیا ، آیا معمولاً بزرگتر پادشاه کالیفرنیا را تصور می کنید؟ اگر چنین است ، قطعاً تنها نیستید. با این حال ، در حالی که بسیاری از مردم معتقدند که یک پادشاه کالیفرنیا ، همچنین به عنوان “پادشاه غربی” شناخته می شود ، بزرگتر از یک پادشاه استاندارد است ، اما متأسفانه آنها اشتباه می کنند.

پادشاه کال در واقع فقط طولانی تر است – وسیع تر نیست. اندازه آنها به طور معمول ۷۲ اینچ عرض در ۸۴ اینچ طول است ، در حالی که تشک های اندازه سلطنتی معمولی ۷۶ اینچ در طول ۸۰ اینچ هستند ، که باعث می شود پادشاه Cal چهار اینچ باریکتر و چهار اینچ بلندتر از تشک استاندارد کینگ سایز باگردید.

اندازه تشک های کینگ حتی بیشتر است ، اگرچه در سایت های خرید به ندرت نامگذاری می شوند. در صورت وجود یک سوال چیزهای ساده در مورد آن در شب بازی بعدی شما ، این اندازه ها شامل پادشاه آلاسکا در ۱۰۸ در ۱۰۸ اینچ (واقعاً بزرگترین تشک موجود است – در صورت موجود بودن ، که اغلب نیست) ، پادشاه وایومینگ با ۸۴ در ۸۴ اینچ و پادشاه تگزاس ، که ۸۰ اینچ عرض و ۹۸ اینچ طول دارد.

اما برای بیشتر خریداران ، پادشاه کالیفرنیا طولانی ترین است تشکی که می توانید در فروشگاه ها خریداری کنید. این باعث می شود که خواب های بلندتر یا هر کسی که از داشتن فضای کمی بیشتر در طول لذت می برد. اگر یک اتاق مخصوصاً باریک و باریک یا مستطیل شکل دارید ، پادشاه کال نیز گزینه خوبی است. آنها تمایل دارند که در اتاقهایی با ابعاد حداقل ۱۲ فوت در ۱۲ فوت بهتر کار کنند. اگر بیشتر از داشتن یک تخت خواب طولانی تر به فکر داشتن یک تخت خواب عریض تر هستید (مانند شریک زندگی که دوست دارد تکان بخورد) ، یک تشک پادشاه استاندارد گزینه بهتری برای شماست.

اگر شما ما آماده هستیم که پادشاه جدید کالیفرنیا را غوطه ور کنیم ، از نزدیک بررسی کردیم که کدام تشک ها در اندازه پادشاه کالیفرنیا بهترین عملکرد را دارند. این چیزی است که ما پیدا کردیم (تمام قیمت های ذکر گردیده قیمت عادی و غیر فروش لیست است.)

بیشتر بخوانید: بهترین ملافه های تختخواب برای انواع خواب ها

لیندزی بویرز / CNET

لایلا هیبرید یک تشک عالی در اندازه پادشاه کالیفرنیا است ، به خصوص به دلیل اینکه به راحتی قابل لمس است ، برای انتخاب یک طرف نرم و محکم تر. طرف سفت و محکم گفته می شود برای خوابهای گرم ، افراد با وزن بیشتر و خوابانندگان پشت و معده بهتر است ، در حالی که طرف نرم تر برای خوابانهای کنار و افراد سبک تر (تا ۱۳۰ پوند) بهتر است. در طرف نرم تر ، فشار بیشتر و انتقال حرکت کمتری وجود دارد.

Layla Hybrid از لایه های کف حافظه ژل ، کف پشتیبانی ، کویل های جیب دار و یک لایه مرکزی از فوم تزریق گردیده مس تشکیل گردیده است. لایه میانی به منظور جذب گرما از بدن افراد خوابیده برای کمک به خنک گردیدن آنها در هنگام خواب طراحی گردیده است ، در حالی که به طور همزمان خواص ضد میکروبی را برای جلوگیری از تجمع باکتری ها در تشک اضافه می کند.

چه با تنهایی می خوابید و چه با یک شریک ، با لیلا ترکیبی در پادشاه کالیفرنیا ، فضای کافی وجود خواهد داشت ، خوابها در طول شب خنک خواهند ماند و بسته به اینکه کدام طرف انتخاب شود ، هر اندازه خواب می تواند از فشار و راحتی مطلوب برخوردار شود.

Layla Hybrid با آزمایش خواب ۱۲۰ شب ، ۱۰ سال ضمانت و حمل رایگان در ۴۸ ایالت همسایه در دسترس است.

کاسپر

کاسپر اورجینال با دوام یک نامزد ایده آل برای اندازه تشک پادشاه کالیفرنیا است ، و شما من آنها را مرتباً در اتاقهای خواب بزرگ پیدا خواهم کرد. فناوری نوین پشتیبانی منطقه ای در Casper Original به دلیل کاهش درد کمر شناخته گردیده است ، زیرا ویژگی های تسکین دهنده فشار و ستون فقرات با هم کار می کنند و یک خواب شبانه بدون درد را به خواب آور ارائه می دهند.

این مناطق به سه منطقه جداگانه تقسیم می شوند ، علاوه بر کف محکم تر برای حمایت از باسن ، کمر و کمر ، یک منطقه نرم تر برای گهواره زدن شانه ها ، گردن و بالاتنه وجود دارد. هنگامی که راحت ترین وضعیت خواب خود را در Casper Original کشف کردید ، می توانید روزها را برای کاهش درد حساب کنید. کسپر با خریداران دوستدار محیط زیست غافل نمی شود ، زیرا پوشش تشک اصلی آن از بطری های بازیافتی ساخته گردیده است.

خواه بچه ها (یا بچه های خز) شب ها با شما جمع شوند یا خانواده یک یا دو نفره ، این تشک احتمالاً فضای کافی برای پخش در ابعاد کال کینگ خود را برای همه راحت خواهد کرد. شما قطعاً نگران نخواهید بود که فیدو فضای کافی در پای تخت داشته باگردید.

ساخته گردیده در ایالات متحده آمریکا ، کاسپر اورجینال لوکس پادشاه کالیفرنیا با یک آزمایش خواب ۱۰۰ شب ، حمل و نقل رایگان و بازگشت و ضمانت ۱۰ ساله برای اطلاعات بیشتر بررسی CNET Casper Original را بخوانید.

Saatva

Saatva Classic یک تشک مخمل خواب دار با یک ترکیبی از کف لاتکس کانتورینگ ، کویل های داخلی حمایت کننده و فناوری ویژه کمر که آن را برای خواب های جانبی عالی می کند. این تشک به عنوان یک هیبرید ، در پادشاه کالیفرنیا بسیار مناسب است ، زیرا به اندازه کافی محکم است و می تواند از افتادگی پا و لبه ها جلوگیری کند در حالی که در مقایسه با انواع کاملاً کف ، خیلی سفت نیست.

Saatva Classic در قلمرو مستقیم مصرف كننده منحصر به فرد است زیرا در جعبه ای وارد نمی شود (بنابراین مطمئن شوید كه درها و پله های شما می تواند متناسب با ابعاد پادشاه كالیفرنیا باگردید). اما این بدان معناست که می توان پس از انتخاب اولویت سطح استحکام خود و همچنین انتخاب قد: ۱۱٫۵ اینچ یا ۱۴٫۵ اینچ ، آن را به سفارش تهیه کرد. سرانجام ، تشک با یک بالش یورویی سه اینچی به سطح جدیدی از دمای هوا می رسد. همه اینها همچنین برای تشک های بزرگتر مانند کال کینگ به خوبی کار می کنند.

پوشش پنبه ای قابل تنفس طبیعی نیز ضد حساسیت و ضد میکروبی است و به اندازه کافی خنک می شود تا از گرم گردیدن بیش از حد خوابها جلوگیری کند.

اگر به پایداری متعهد باشید ، یک تشک Saatva مناسب در خانه شما قرار می گیرد – از ویژگی های آن استیل بازیافت گردیده ، کف های سالم برای محیط زیست و خار طبیعی به جای مواد ضد حریق شیمیایی است. برای کسانی که اتاق خواب های بسیار بزرگ یا باریک یا مستطیلی دارند ، Saatva Classic کالیفرنیا ایده آل است.

با خرید در Saatva ، یک آزمایش خواب ۱۸۰ شب ، ۱۵ سال ضمانت و تحویل رایگان با نصب در اتاق و برداشتن تشک قدیمی دریافت خواهید کرد.

آووكادو

با لذت بردن از تست عملی این تشك ، می توانم از روی تجربه بگویم كه خوابیدن خوشحال کننده است. علاوه بر اینکه بسیار راحت است ، به خصوص برای پشت ، معده و خوابهای سنگین ، همچنین سازگار با محیط زیست است – تشک های آووکادو از پشم ارگانیک ، پنبه و لاتکس ساخته گردیده است.

علاوه بر استفاده از مواد آلی ، آووکادو پشم خود را نیز تهیه می کند از مزرعه پشم هند مشترکاً متعلق به خود ، جایی که بیش از ۲۰۰۰۰۰ گوسفند آزادانه در ۴۰ هکتار آلی پرسه می زنند. اگر تشک وگان را از هر نوع پشم ترجیح می دهید ، آووکادو نیز همان تشک را در انواع وگان تولید می کند که در اندازه کینگ کالیفرنیا نیز وجود دارد. این شرکت همچنین لاتکس ارگانیک Dunlop را تولید و پردازش می کند. هر تشک در کارخانه خود در کالیفرنیا ساخته گردیده است ، جایی که این شرکت با استفاده از یک روش سنتی تافت زدن دستی ، استفاده از چسب های سمی را دور می زند. و اگر این کافی نیست ، تشک های آنها برای اطمینان از انتشار کم ، آزمایش می شود و تضمین می کند که آنها از استانداردهای کیفیت هوا برخوردار هستند.

اگر برای حمایت از بدنه بزرگتر یا بلندتر به تشک کمی بلندتر نیاز دارید ، Green Avocado در کالیفرنیا پادشاه یک انتخاب عالی است. همچنین این یک تشک ایده آل برای خواباندن پشت و معده و همچنین افرادی که کمردرد دارند نیز می باگردید. کمی فضای اضافی از نظر طولی فضای زیادی برای بدن خود دارد تا بتواند کارهای خود را انجام دهد.

تشک های ساخت آووکادو در ایالات متحده با حمل رایگان ، محاکمه یک ساله خواب و ۲۵ سال ضمانت ارائه می شود. بیشتر بخوانید.

Amerisleep

تشک ترکیبی AS2 هیبریدی Amerisleep دارای یک کف حافظه اختصاصی به نام Bio-Pur است ، که بسیار پاسخگو است و هر زمان که یک خواب خواب حرکت می کند سریع بهبود می یابد. با تراکم متوسط ​​و محکم قابل توجهی پشتیبانی می کند ، بنابراین فشار را کاهش می دهد و ستون فقرات را مرتب می کند. برای افراد بلند قامت یا زوج هایی که کمر درد دارند ، پادشاه کالیفرنیا AS2 Hybrid انتخابی عاقلانه است.

کف Bio-Pur نیز در مقایسه با انواع رایجتر از تهویه و تنفس خوبی برخوردار است و خواب افراد را در طول شب خنک می کند. یک لایه سیم پیچ هشت اینچی و یک لایه از فناوری HIVE (صدها برش شش ضلعی که در پنج منطقه پخش گردیده اند) امکان پشتیبانی و بالشتک سازی ایده آل را در همان جایی که بدن شما به آنها نیاز دارد ، فراهم می کند.

AS2 Hybrid برای انواع خواب ها مفید است. ، از جمله افرادی که در شب حرکت می کنند و موقعیت های خواب زیادی را تغییر می دهند. علاوه بر این انتخاب بهترین تشک برای زوجین توسط CNET است ، و اندازه پادشاه کالیفرنیا فضای پا اضافی را در اختیار شما قرار می دهد.

با استفاده از AS2 Hybrid ، حمل و نقل رایگان ، محاکمه ۱۰۰ شب خواب و ۲۰ سال ضمانت دریافت می کنید. .

Leesa

با یک طرح ترکیبی شش لایه شامل کف حافظه ، فنرهای بازیافتی و ضد حساسیت روکش پشمی و نخی مرینو ، تشک Leesa Legend پایدارترین مدل این شرکت است. در اندازه شاه کالیفرنیا ، این تشک از افراد بلند قد تا خانواده برای همه مفید است و برای همه موقعیت های خواب به خوبی کار می کند.

بررسیها مباهات می کنند که لوکس هیبریدی لوکس از پشتیبانی لبه بهینه و کمترین انتقال حرکت برخوردار است ، در حالی که فوم حافظه تسکین دهنده فشار قابل تنفس و پاسخگو است. این پوشش به لطف پشم و پنبه نه تنها بسیار نرم ، بلکه ضد حساسیت است و به طور طبیعی باعث گرما زدگی می شود.

پادشاه Leesa Legend California دارای ضخامت ۱۲ اینچ بالشتک است ، و باعث می شود کف کانتورینگ که در حال حاضر فاخر است ، حتی بیشتر مطلوب اگر لجند را در پادشاه کالیفرنیا خریداری کنید ، می توانید از خرید یک محصول دوستدار محیط زیست احساس رضایت کنید ، زیرا این پوشش بخشی از ۷۳ بطری آب بازیافتی عظیم (مشابه کاسپر) نیز ساخته گردیده است. Leesa نیز پس می دهد: به ازای فروش هر ۱۰ تشک ، یک تخت به کودک نیازمند اهدا می شود.

این تشک ها به سفارش ساخته می شوند ، بنابراین ممکن است دریافت Leesa Legend شما کمی بیشتر طول بکگردید ، اما ارزش آن را دارد اگر می توانید صبر کنید خرید کنید.

هنگام خرید تشک Leesa Legend در پادشاه کالیفرنیا ، یک محاکمه ۱۰۰ شبه ، ۱۰ سال ضمانت و تحویل رایگان دریافت خواهید کرد.

Helix Sleep

به عنوان ترکیبی از فوم حافظه ژل با چگالی بالا و ژل به بیش از ۱۰۰۰ بسته بندی گردیده تشک هلیکس Midnight Luxe کانتورینگ و تسکین فشار را در زیر روکش بالش قابل تنفس افزایش می دهد. این را به لایه پشتیبانی کننده کمر چشمگیر آن اضافه کنید ، و شما یک ترکیب عالی در همه اندازه ها ، به ویژه پادشاه کالیفرنیا بسیار طولانی و مناسب دارید.

این تشک وقتی صحبت از فناوری انتقال حرکت و منطقه بندی می شود ، بالاتر از حد متوسط ​​است و آن را برای زوجین ایده آل می کند. این درست در مرکز مقیاس استحکام قرار دارد ، همانطور که هلیکس می گوید این از ۴ تا ۷ از ۱۰ است. و گرچه گزینه خوبی برای خواب های جانبی است که تبلیغ می شود ، اما احساس متوسط ​​و پشتیبانی ویژه از Helix Midnight Luxe می تواند واقعاً برای خوابهای پشتی ، معده و ترکیبی نیز خوب کار کنید. بنابراین اگر با یک شریک زندگی می کنید ، این تشک در پادشاه کالیفرنیا فضای کافی را برای همه فراهم می کند تا در مورد میزان مقاومت خود ترجیح دهند.

تشک Cal king Helix Midnight Luxe دارای یک محاکمه طولانی مدت خواب ۱۰۰ شب ، ۱۰ سال ضمانت ، حمل رایگان و تأمین مالی در صورت واجد شرایط بودن است.

بنفش

اگر هنوز با نام تجاری آشنا نیستید ، تشک های بنفش از یک بنفش اختصاصی استفاده می کنند شبکه به جای فوم حافظه. Grid یک پلیمر بیش از حد الاستیک است که هر کجا که بخوابید یک منطقه کانتور بدون فشار و راحت ایجاد می کند – یک تجربه کاملا متفاوت از حافظه فوم. Purple Hybrid Premier همچنین دارای سیستم سیم پیچ است. مقدار زیادی انعطاف پذیری و انعطاف پذیری کافی برای دنج بودن دارد ، در حالی که هنوز از مفاصل و ستون فقرات حمایت می کند. این در اندازه بزرگ شاه کالیفرنیا به خوبی کار می کند.

Purple Hybrid Premier مخصوصاً برای خوابان معده بسیار مناسب است ، اما متناسب با انواع بدن است و دارای قابلیت تنفس و خنک کنندگی کافی است تا به شما کمک کند تا تمام شب راحت بمانید. این ماده غیر سمی ، ضد آلرژی و فوق العاده محکم است ، با گذشت زمان سالم و با دوام می ماند ، که برای خریداران کال کال نیز بسیار مناسب است.

جابجایی پادشاه ارغوان در کالیفرنیا بسیار سنگین است ، بنابراین در حالی که در این نزدیکی کمک زیادی خواهید کرد یا می توانید برای تحویل کار با دستکش سفید استخدام کنید ، می توانید مکان مناسب را برای آن پیدا کنید. [۱۹۶۵۹۰۰۳] بنفش حمل و نقل و بازگشت رایگان ، محاکمه ۱۰۰ شب خواب و ۱۰ سال ضمانت را ارائه می دهد. بیشتر بخوانید.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س youال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت