بهترین دوربین های امنیتی خانه بی سیم برای سال ۲۰۲۱

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر تا به حال سعی کرده اید یک دوربین امنیتی سیمی در خارج نصب کنید ، احتمالاً می دانید که چه میزان درد می تواند داشته باگردید – و اینکه در نهایت به نظر می رسد آن سیم برق چقدر مشکل است. خوشبختانه دوربین های بی سیم بیش از هر زمان دیگری رایج هستند و حتی بسیاری از آنها ضد آب و هوا هستند. این بدان معناست که شما می توانید یک دوربین امنیتی روی حصار نصب کنید یا یک دوربین مخفی در یک درخت قرار دهید – در واقع ، شما می توانید یک دوربین امنیتی بی سیم را تقریباً در هر جایی که شبکه Wi-Fi شما می رسد نصب کنید – برای ارتقا سطح سیستم امنیتی خانه خود ، آرامش خاطر شما از دوربین داخلی و زنگ در فیلم شما است و با بازدارندگی از متجاوزان مراقب خانه خود هستید.

اگر می خواهید سیستم دوربین امنیتی خانه خود را بالا ببرید ، گزینه های دوربین امنیتی باتری زیادی وجود دارد. همه دوربین های موجود در بازار دارای ویژگی های امنیتی مختلفی هستند ، از سنسور حرکت گرفته تا دید در شب رنگی تا باتری پشتیبان. همچنین می توانید یک دوربین امنیتی هوشمند تهیه کنید که به تنظیمات خانه هوشمند موجود متصل شود. برخی از مدل های دوربین امنیتی بی سیم رده بالاتر حتی مواردی مانند تشخیص صوتی و چهره دو طرفه را دارند. این فقط به این معنی است که شما واقعاً باید یک غواصی عمیق انجام دهید تا دوربین (یا دوربین های) مناسب برای خانه و تنظیمات موجود را پیدا کنید.

اما چه کسی وقت دارد که همه گزینه ها را غربال کند؟ وقت گذاشتم من تعدادی از بهترین مدل های دوربین امنیتی باتری را که به خصوص دوست دارم انتخاب کرده ام ، با در نظر گرفتن مواردی مانند کیفیت فیلم ، میدان دید ، ذخیره سازی فیلم ، اینکه آیا یک برنامه تلفن همراه با گزینه های ضبط را ارائه می دهد ، اگر به اتصال قبلی شما متصل شود راه اندازی خانه هوشمند و عمر باتری آن. اگر به دنبال بهترین دوربین بی سیم برای تأمین نیازهای خانه خود هستید ، به خواندن ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: بهترین زنگ های ویدئویی

Chris Monroe / CNET

دوربین بی سیم Wyze در فضای باز یک وسیله عالی برای افرادی است که سعی می کنند نظارت بر خانه برای اولین بار. نصب و راه اندازی دستگاه های Wyze سریع و آسان و به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه است. دوربین Wyze Outdoor 47 دلاری با قیمت ۱۰۸۰p و دو هفته فضای ذخیره سازی ابری رایگان ، گزینه بسیار خوبی در نظر گرفته گردیده است – یک معامله کاملاً خارق العاده برای افرادی که امیدوارند از هزینه های ماهانه پرهزینه خودداری کنند.

بررسی ما را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Logitech

Logitech Circle 2 در دو نسخه وجود دارد – مدل سیمی ۱۸۰ دلاری و مدل دوربین ۲۰۰ دلاری باتری. من مدل سیمی را مرور کردم ، اما وقت خود را صرف آزمایش هر دو کردم.

Circle 2 با باتری کار می کند یک دوربین جامد است. مانند Pro 3 و Blink XT2 ، Circle 2 به شبکه بی سیم شما متصل می شود و در برابر آب و هوا مقاوم است. این برنامه دارای پخش زنده ۱۰۸۰p HD برای تصویر با وضوح واضح ، دید در شب ، گفتگوی دو طرفه و ویژگی مرور زمان است. باتری قابل شارژ قرار است با یک بار شارژ بین یک تا سه ماه دوام بیاورد. همچنین فضای ذخیره سازی ابری ۲۴ ساعته رایگان را با ذخیره فیلم های ۱۰ تا ۶۰ ثانیه ای مبتنی بر حرکت ارائه می دهد. هنگامی که دوربین حرکت را تشخیص می دهد ، اعلان های فشار از طریق برنامه به تلفن شما ارسال می شود.

همچنین با لوازم جانبی مختلفی کار می کند – پایه پلاگین ۳۰ دلار ، پنجره نصب ۴۰ دلار و پایه مغناطیسی ۲۰ دلار. اگر از دوشاخه یا پایه پنجره با دوربین مجهز به باتری Circle 2 خود استفاده می کنید ، این دستگاه با Siri (از طریق Apple HomeKit و HomeKit Secure Video) و همچنین پشتیبانی استاندارد آن از Amazon Alexa کار می کند.

با ناراحتی ، باتری دایره ۲-تغذیه بدون لوازم جانبی پلاگین یا پنجره از Apple HomeKit پشتیبانی نمی کند.

بررسی Logitech Circle 2 (مدل سیمی) ما را بخوانید.

راهنماهای بیشتر برای امنیت و امنیت خانه شما

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

نبرد برای بهترین بادامک در فضای باز: Nest Cam IQ Outdoor …۵:۰۲

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت