شب فیلم حیاط خلوت: هر آنچه برای راه اندازی سینما در فضای باز نیاز دارید

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اکنون که تابستان اینجا است ، زمان بهتری برای تبدیل حیاط خانه خود به یک سینمای خانگی در فضای باز وجود ندارد. تنها چند قطعه چرخ دنده لازم است و می توانید از شب های آرام فیلم در زیر ستاره ها در کنار دوستان و خانواده لذت ببرید. خبر خوب این است که شما ممکن است بعضی از اجزای اصلی را داشته باشید و بعضی دیگر احتمالاً از سایر اتاقهای اطراف خانه تغییر مکان داده اند.

لیست زیر چندین ایده ایده و توصیه های محصول در مورد چگونگی دستیابی به بهترین تصویر و کیفیت صدا برای یک شب فیلم حیاط خلوت را ارائه می دهد. شما همچنین می توانید کوسن ها ، بالش ها و یک یا دو صندلی چمن را بگیرید تا بتوانید به همان اندازه که در اطراف صفحه طرح ریزی صندلی نیاز دارید ، جای دهید. فقط ذرت بو داده ، بستنی و سایر وسایل ضروری میان وعده را فراموش نکنید – مهمانی بدون آنها نیست!

همچنین پروژکتورهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. در اینجا لیستی از گزینه های جایگزین برای شب فیلم حیاط خلوت آورده گردیده است.

  • Epson's EF12 (1000 دلار) کوچکتر از ۲۲۵۰ است و بلندگوی داخلی آن بهتر است ، اگرچه روشنایی آن نیز زیاد نیست.
  • Anker Nebula Mars II Pro (550 دلار) حتی كم نورتر است ، اما دارای یك باتری داخلی است بنابراین نیازی نیست كه نزدیك به یك خروجی باشید. [۱۹۶۵۹۰۰۰] BenQ GV1 (270 دلار) زیبا ، ارزان و قابل حمل است ، اما با وضوح كوچك و كمتری (۴۸۰p) نسبت به tke Anker است.
  • Optoma UHD35 (1300 دلار) روشن و نه چندان گران قیمت ، باعث می شود بهترین انتخاب ما در پروژکتورهای ۴K در فضای باز با هزینه باگردید.

به لیست بهترین پروژکتورهای ، بهترین پروژکتورهای ۴K و بهترین قابل حمل به لیست ما مراجعه کنید. پروژکتورها برای گزینه های دیگر.

بیشتر بخوانید: ۹ نکته برای تنظیم کامل پروژکتور خود

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

نحوه خرید بهترین پروژکتور سینمای خانگی۵:۳۲

با فرض اینکه شما از قبل تلویزیون روباز ندارید ، می توانید تلویزیون داخلی خود را به بیرون بیاورید. به خاطر داشته باشید ، تلویزیون های بسیار ظریف هستند. یک پیچ اشتباه است و می توانید صفحه را بشکنید. حتی تلویزیون های کوچک را باید دو نفر حمل کنند. مثل اینکه یک لیوان نازک و گران قیمت را حمل می کنید با آن رفتار کنید. از نظر فنی ، دقیقاً همان چیزی است که هست.

شما نمی خواهید به بلندگوی داخلی هر پروژکتور اعتماد کنید. در اینجا چند گزینه برای شنیدن فیلم و همچنین دیدن آن وجود دارد.

بلندگوی بلوتوثی بزرگ

Anker Soundcore Motion Boom

 http://www.cnet.com/

دیوید کارنو / CNET

Soundcore Motion Boom 95 دلاری Anker همان چیزی است که ویراستار اجرایی دیوید کارنو یک بلندگوی کوچک بوم باکس می نامد. این دسته بزرگ است ، وزن آن کمی بیش از ۴ پوند است و حتی شناور است.

صدای آن به اندازه برخی از گزینه های بزرگتر و گرانتر مانند Boombox 2 JBL (400 دلار) و Hyperboom Ultimate Ears (400 دلار) بلند نیست ، اما نسبت به بلندگوهای جمع و جور BT با قیمت مشابه بسیار بلندتر است.

بررسی Anker Soundcore Motion Boom ما را بخوانید.

بیشتر بخوانید: بهترین بلندگوی بی سیم بلوتوث برای سال ۲۰۲۱

Ty Pendlebury

اگر از یک پروژکتور سنتی استفاده می کنید ، مجبور خواهید بود انرژی الکتریکی را تأمین کنید. از آنجا که به هر حال از برق استفاده می کنید ، چرا فقط یک بلندگوی واقعی را متصل نمی کنید؟ یک نوار صوتی خوب نسبت به بلندگوی بلوتوث به طور قابل توجهی بلندتر خواهد بود و احتمالاً صدای آن نیز بسیار بهتر است.

ما این Vizio ارزان را دوست داریم ، که گفتیم “اگر می خواهید نوار صوتی را با بودجه بخرید ، انجام آن سخت است بهتر از این “و اینکه صدای آن” عجول و طبیعی “است.

بررسی Vizio V21 ما را بخوانید.

بیشتر بخوانید: بهترین نوار صوتی برای سال ۲۰۲۱: یاماها ، کلیپش ، ویزیو ، سونوس و موارد دیگر

فراموش نکنید که برای اتصال آن به پروژکتور به کابل احتیاج دارید. تقریباً همه پروژکتورها دارای خروجی صدای آنالوگ هستند که می توانند به بیشتر میله های صدا از جمله Vizio متصل شوند. برخی از آنها دارای HDMI هستند ، بنابراین شما از یک نوار صدا به پروژکتور به یک کابل HDMI احتیاج دارید.

صفحه نمایش در فضای باز

ما در اینجا پیشنهاد خاصی نداریم ، اما هنگام جستجوی شما چند نکته داریم.

صفحه های قاب سخت گران تر و مونتاژ آنها کمی سخت تر است ، اما در برابر باد انعطاف پذیر ترند و به طور معمول صفحه های صاف تری برای تصویر کلی بهتر دارند.

صفحه های بادی باید روی زمین محکم شوند ، و هرگونه باد می تواند آنها را لرزاند. با این حال ، تنظیم و تخریب آنها آسان تر است. به خاطر داشته باشید که طرفداران آنها دائماً می دوند ، بنابراین در یک حیاط کوچکتر یا محصور ، این ممکن است آزاردهنده باگردید.

همچنین گزینه های DIY بی نهایت وجود دارد. در واقع هر چیزی که انعکاس نسبتاً خوبی داشته باگردید و فاقد رنگ باگردید کارساز خواهد بود. شایان ذکر است که شما می توانید هر نوع بافتی را در سطح صفحه مشاهده کنید ، بنابراین درب گاراژ یا کنار خانه شما ایده آل نخواهد بود زیرا هرگونه طراحی ، درز یا نقص را مشاهده خواهید کرد.

Sarah Tew / CNET

ساده ترین راه برای دیدن چیزی برای تماشای پروژکتور بیرونی خود از طریق یک چوب جریان دار اکثر پروژکتورهای مدرن دارای اتصال USB هستند ، بنابراین می توانید یک استریم جریان را بدون استفاده از سیم برق اضافی وصل کنید.

ما Roku Streaming Stick Plus را به دلیل سهولت استفاده و طیف وسیعی از گزینه های محتوا دوست داریم. همچنین انتخاب بهتری نسبت به Roku Express 4K Plus است زیرا یک چوب استریمینگ است و نه یک جعبه کوچک.

بهترین دستگاه های پخش جریانی ۲۰۲۱ را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین دستگاه پخش جریانی سال ۲۰۲۱ .

این تصور می شود Wi-Fi خانه شما آنقدر قوی است که می تواند به حیاط شما برسد. اگر اینگونه نباگردید ، ما در زیر چند روش برای رفع آن داریم.

Ry Crist / CNET

بسته به اینکه روتر Wi-Fi شما کجا و چقدر قوی باگردید ، ممکن است سیگنال کافی برای جریان دادن هر چیزی در حیاط خود ندارید. شاید بتوانید آن را برطرف کنید: نکات Wi-Fi را در مقاله ما در مورد چگونگی بهبود سرعت اینترنت برای Netflix ، Hulu و موارد دیگر بررسی کنید.

اگر هیچ یک از این گزینه ها کار نمی کند ، یک توسعه دهنده Wi-Fi را در نظر بگیرید. اینها به Wi-Fi اصلی شما متصل می شوند ، سپس Wi-Fi “بیشتر” اساساً از نقطه دیگری در خانه شما پخش می شود. ما TP-Link RE220 را دوست داریم (معروف به AC750). همانطور که ری کریست در بررسی خود گفت ، “هیچ چیز دیگری که آزمایش کردم نتوانست با سطح عملکرد [the RE220’s] مطابقت داشته باگردید ، که باعث می شود RE220 با ۳۰ دلار سرقت شود.”

در مورد بهبود Wi-Fi خانه خود بیشتر بخوانید.

یا فقط تلفن خود را متصل کنید

 hoyle-promo-iphone-11-pro-google-pixel-4-xl-4

Andrew Hoyle / CNET

گزینه دیگری که ممکن است مفید باگردید این است که تلفن خود را به یک نقطه اتصال Wi-Fi تبدیل کنید. این از سیگنال تلفن همراه برای اینترنت استفاده می کند و سپس کمی حباب Wi-Fi را در نزدیکی تلفن پخش می کند. با وجود این ، پخش فیلم از طریق داده ها جویدن می گیرد ، بنابراین مطمئن شوید که مقدار زیادی دارید یا در یک برنامه نامحدود قرار دارید.

اکثر تلفن های مدرن از یک ویژگی برخوردار هستند که به شما امکان می دهد یک کانون گرم ایجاد کنید. پس از فعال گردیدن ، فقط می توانید استریم جریانی یا پروژکتور را به آن متصل کنید درست مانند Wi-Fi “معمولی”. این راهنما برای اتصال iPad به تلفن شما است ، اما برای اتصال هر دستگاهی کار خواهد کرد.

همچنین بخاطر داشته باشید که اجرای یک هات اسپات باتری شما را خیلی زود تخلیه می کند ، بنابراین باید یک بسته باتری USB را نیز در نظر بگیرید یا آن را از طریق یک سیم داخلی متصل کنید.

پخش کننده Blu-ray

 Sony UBP-X700

Sarah Tew / CNET

اگر Wi-Fi آنقدر قوی نیست که بتواند به سینمای موقت شما برسد و نمی خواهید تمام داده های تلفن همراه خود را بسوزانید ، پخش کننده های Blu-ray بسیار ارزان قیمت هستند و باید نیازهای مشاهده شما را پوشش دهند. هنوز چند دیسک دارید ، درست است؟

در بیشتر موارد ، تهیه یک پخش کننده Blu-ray 4K را به شما توصیه می کنیم. آنها فقط کمی گران ترند ، DVD و پرتوهای Blu-ray استاندارد را نیز پخش می کنند و دیسک های ۴K بهترین راه برای استفاده از تلویزیون یا پروژکتور سازگار با ۴K هستند (و من فرض می کنم از این موارد برای شبهای فیلم داخلی نیز هست). Sony UBP-X700 نشان داده گردیده در اینجا انتخاب ما برای بهترین پخش کننده Blu-ray 4K است.

همچنین می توانید PlayStation 5 یا Xbox Series X را برای برخی از بازی های فضای باز در یک صفحه بزرگ دریافت کنید. هر دوی آنها همچنین Blu-ray Ultra HD 4K را پخش می کنند.

طناب فرعی

داشتن یکی از این موارد برای هر تئاتر در فضای باز با عملکرد بالا مهم است. آنهایی که در فضای باز قرار دارند بسیار ناهموارتر هستند ، بنابراین باید با پا گذاشتن بدون مشکل زنده بمانند. من آنهایی را که در انتها سه خروجی دارند دوست دارم. داشتن تعداد زیاد بهتر از اندک است. اتصال این اتصال به خروجی زمینی یا GFCI نیز احتمالاً عاقلانه است.

یا می توانید یک نوار برق را با فیوز در آن وصل کنید ، اما اینها برای استفاده در خارج طراحی نگردیده اند ، بنابراین با مسئولیت خود ادامه دهید

Hammock

 hammocks-rada

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت