مایک کولتر شر ، پل جیاماتی در بدن یک مرد برجسته است

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Mike Colter Paramount Plus Evil Luke Cage

در سریال Evil ، مایك كولتر در نقش دیوید آكوستا ، كشیشی در آموزش كه معجزات و شیاطین را تحقیق می كند ، بازی می كند. فصل دوم نمایش در پارامونت پلاس است و قسمت های جدید آن یکشنبه ها برای پخش در دسترس است.


Elizabeth Fisher / CBS

این داستان بخشی از من خیلی وسواس گردیده ام (در اینجا مشترک شوید) ، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس های فعلی آنها است.

در سریال Netflix ، لوک کیج مارول ، بازیگر مایک کولتر در نقش یک ابرقهرمان ضد گلوله که سیاه بود بود. این نمایش با نظارت ماهرانه چو هوداری کوکر ، کیج و پوست نشکننده اش را از صفحات کتاب مصور سال ۱۹۷۲ خارج کرد و او را در هسته هارلم که به طور واضح ارائه گردیده بود ، کاشت. این نمایش زیبایی موسیقی و پیچیدگی های دنیای ما را منعکس می کرد در حالی که توسط موسیقی عفونی و کلاه های کاملاً خوبی که با گلوله هایی مانند پنیر سوئیسی پر گردیده بود ، مورد توجه قرار گرفت. Luke Cage مارول برای دو فصل بین سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ اجرا کرد. لغو آن اقدام سوم اجتناب ناپذیری را در بالها آویزان کرد و به هواداران بستن مورد نظر خود را نداد.

پیش رو من در مصاحبه با Colter برای پادکست I'm So Obsessed من از CNET ، دوباره لوک کیج را تماشا کردم و متعجب گردیدم که چگونه در پس زمینه دنیای همه گیر پس از ترامپ ، پس از انتقام جویان: پایان بازی ، بیشتر مرتبط است. کولتر از بازی در نقش یک مدافع ابرقدرت مارول به بازی در نقش دیوید آکوستا ، کشیش کاتولیک در آموزش که در مورد معجزات و شیاطین تحقیق می کند ، در سریال Evil پارامونت پلاس به بازی پرداخت. این نمایش آکوستا ، دکتر کریستن بوچارد ، روانشناس با بازی کاتجا هربرز و بن شاکر ، نجاری را با بازی عاصف ماندوی دنبال می کند ، زیرا آنها در حال بررسی تعدادی از اسرار حل نگردیده مرتبط با کلیسا هستند. این برنامه ضمن کاوش در رابطه بین علم و ایمان ، از X-Files بازخورد دارد.

“هنگامی که من در مورد آنچه تصور می کردم من می خواستم از نظر بازیگری انجام دهم ، من هرگز به بازی در چیزهایی فکر نمی کردم که انعکاس دهنده دنیای واقعی باگردید. من به تجربه هایی که از یک سیاه پوست یا یک پسر سیاه در کارولینای جنوبی داشتم فکر نمی کردم. ” در طی مصاحبه ما با هم برخورد کنید “وقتی به شیطان فکر می کردم ، مثل” کشیش ها ، جن گیری های کاتولیک! ” این فقط برای من منطقی بود. من به دنبال چیزی متفاوت از لوک کیج بودم و این درست در کوچه من بود. “

شرارت در سال ۲۰۱۹ در CBS ایجاد گردید ، اما این نمایش برای دومین فصل خود به پارامونت پلاس نقل مکان کرد ، که اجازه می دهد تا تاریک تر باگردید و شخصیت ها را عمیق تر کشف کند. یکی از جذابیت های این برنامه شیمی بین Colter و Herbers است. شخصیت های آنها به تحقیقات از دنیاهای کاملاً متفاوت نزدیک می شوند. اما این تنش گاهی آشکار و گاه ساکت آنها است که ایول را غنی می کند.

کولتر به دلیل موفقیت و ریخته گری عالی ، شیمی را به دلیل هربرس اعتبار می دهد. در حالی که روی نمایش کار می کردند ، این دو دوستی خوبی برقرار کردند که پر از شوخ طبعی بود. کولتر در مورد پویایی روی صحنه توضیح داد و اینکه چگونه هربرز و مانوی به او سخت می گیرند تا یک مرد برجسته باگردید. کولتر گفت که او آن را بازی می کند ، وانمود می کند که برای اینکه زیر پوست آنها قرار گرفته باگردید ، آزرده خاطر گردیده است.

“چیزی که شما متوجه نمی شوید این است که من یک بازیگر شخصیت درون بدن یک مرد برجسته هستم. Colter به شوخی گفت: “من یک بازیگر شخصیت هستم که منتظر بیرون آمدن هستم. من Paul Giamatti هستم.”

 Mike Colter Paramount Plus Evil Luke Cage

از چپ به راست ، کاتجا هربرز ، مایک کولتر و عاصف مندوی در سریال Evil پارامونت پلاس.


الیزابت فیشر / CBS

اما حقیقت این است که کولتر می خواهد نقش هایی که بازی می کند با یکدیگر متفاوت باگردید. می توانید تمام مکالمه من با او را در پخش کننده پادکست بالا یا در پادکست های Apple گوش دهید. کولتر در مورد پدر بودن ، رابطه او با کوکر در طول فیلم Luke Cage مارول و عضو مورد علاقه اش از قبیله Wu-Tang بحث می کند. من و كلتر همچنین درباره زمان خود به عنوان مقطع كارشناسی و تئاتر در دانشگاه كارولینای جنوبی بحث می كنیم.

I'm So Obsessed دو بار نامزد دریافت جایزه پادكست در گروه های تلویزیون و فیلم و انتخاب مردم است. شما می توانید از هم اکنون و اواخر ماه جولای در وب سایت جوایز پادکست به ما رأی دهید. قسمت های جدید Evil را یکشنبه ها در پارامونت پلاس تماشا کنید. در برنامه پادکست مورد علاقه خود در «I'm So Obsessed» مشترک شوید. در هر قسمت ، کانی گوگلیمو یا من با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق درگیر می شویم تا در مورد کار ، حرفه و وسواس فعلی اطلاعات کسب کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت