اکنون دو بازی VR در فروشگاه NYC Harry Potter وجود دارد و در اینجا نحوه کار آنها آمده است

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 جادوگران پرواز می کنند

Dreamscape

از آنجایی که یک ماه و نیم پیش افتتاح گردید ، همه کسانی که به اندازه کافی موفق به ورود به فروشگاه محدود ظرفیت ظرفیت هری پاتر در نیویورک گردیده اند ، تجربه بصری خیره کننده ای داشته اند. اما از ۱۵ ژوئیه ، دو بخش جدید از فروشگاه برای کاوش در محل باز می شود ، اما در واقعیت مجازی – هری پاتر: هرج و مرج در هاگوارتز و هری پاتر: جادوگران پرواز می کنند. از من دعوت گردید تا نگاهی زودهنگام به این تجربیات بیندازم و درمورد ساختن این تجربیات برای مخاطبان گسترده ای یاد بگیرم.

بیشتر بخوانید: بهترین هدست های VR برای خرید در سال ۲۰۲۱

افزودن VR به فروشگاه HP NYC

در حالی که طبقه وسط فروشگاه عظیم مربوط به خرید است ، در طبقه بالا و پایین پنهان گردیده است یک جفت اتاق اختصاص داده گردیده به VR هستند. اگر از پله ها بالا بروید ، خود را در هرج و مرج در هاگوارتز می بینید. اگر به طبقه پایین نگاه کنید ، راهرو منتهی به Wizards Take Flight را مشاهده خواهید کرد. هر تجربه به گونه ای طراحی گردیده است که می تواند همزمان از شش نفر پشتیبانی کند ، اگرچه در این اوایل عرضه بازی ها همزمان به چهار نفر محدود می شود.

 هرج و مرج هری پاتر در هاگوارتز

کوله پشتی HP VR مورد استفاده در فروشگاه NYC هری پاتر


کتی آیانی

کمپانی برادران وارنر برای ساخت این بازی ها با Dreamscape ، تیم پشت آکادمی پرواز Dreamworks Dragons Flight Academy و Curse of the Lost Pearl ، همکاری کرده است. هر کدام را با قدم زدن در یک اتاق صحنه شروع می کنید ، جایی که با ردیاب های روی اندام خود و یک کوله پشتی رایانه ای برای تأمین انرژی هدست آماده می شوید. برای این بازی ها ، Dreamscape از هدست های HP Reverb G2 با کوله پشتی های رایانه شخصی HP Z VR استفاده می کند. تمام این فن آوری را به هم اضافه کنید ، و هر شخص حدود ۴۰۰۰ دلار سخت افزار دارد قبل از اینكه عصای رزمی و جارو نشسته را برای پرواز بشمارید.

کارمندان NYC هری پاتر به افراد بالای ۱۰ سال و بالاتر از ۴۸ اینچ اجازه می دهد (~ ۱٫۲ متر) بلند برای شرکت در بازیهای VR 10-15 دقیقه ای ، آماده سازی هر یک از آنها حدود ده دقیقه دیگر طول می کگردید. وقتی برای یکی از این بازی ها قرار ملاقات می گذارید ، اجازه می دهید صف طولانی را برای ورود به فروشگاه و خرید در اوقات فراغت خود دور بزنید. اگر کمتر از ۱۳ سال دارید ، باید یک فرد بزرگسال با بلیط شخصی خود همراه شوید. طبق وب سایت ، هر دو بازی دارای صندلی چرخدار هستند اما فقط یک صندلی چرخدار را می توان در هر سفر از طریق بازی جای داد.

از نظر مکانیکی ، یک تن در اینجا اتفاق می افتد ، اما کارکنان برای انجام هر گونه سوال یا کمک به هرگونه مشکلی در هنگام راه اندازی یا بازی اشتباه هستند ، آماده هستند. اگر تا به حال نصب Dreamscape یا Void VR را تجربه کرده باشید ، این روند بسیار آشنا به نظر می رسد.

دست در دست هری پاتر: هرج و مرج در هاگوارتز

 هری پاتر VR

ماکت ایستگاه King's Cross که قبل از شروع هری پاتر می بینید: هرج و مرج در هاگوارتز


راسل هالی

به محض پذیرش بلیط ، یک پله بالا می روید (یا در صورت نیاز از آسانسور به سبک شبکه Floo دعوت می شوید) و خود را در یک مدل King's Cross Station می بینید. ساعت ، نور و صفحه نمایش نمادین با قطارهای آینده بلافاصله آشنا می شوند ، و در آنجا چند منبع جادویی وجود دارد. این قسمت سلفی سرانجام از یک راهرو به یک سکوی صحنه پردازی منتهی می شود که در آن بازی را تنظیم کرده اید.

هرج و مرج در هاگوارتز نیاز به یک ردیاب در هر پا ، یک ردیاب در هر دست ، کوله پشتی و هدست VR دارد ، و هنگامی که در اتاق قرار گرفتید یک چوب دست به شما تحویل داده می شود. مثل هر چیز دیگری که در داخل اتاق واقعی Dreamscape VR قرار دارد ، اجازه عکس گرفتن از گرز را نداشتم. قبل از قرار دادن هدست ، کاملاً واضح است که این اتاق تاریک و پر از چراغ های آبی کوچک برای ارائه چندین شبیه سازی حسی مختلف برای تقویت آنچه می بینید ، تنظیم گردیده است.

همانطور که از نام و ورودی King's Cross مشخص است ، بازی با دویدن از طریق Platform 9 3/4 با سبد خرید شما آغاز می شود ، جایی که در آن طرف Dobby the elf خانه را پیدا می کنید که به کمک نیاز دارد. او شما را مستقیماً به هاگوارتز راهنمایی می کند تا به او کمک کند تعداد انگشت شماری از موجوداتی را که به طور تصادفی از چمدانی رها کرده اند کاملاً شبیه چمدان نیوت اسکامندر از فیلم های وحشی خارق العاده بیرون بیاورد. هدف شما از این بازی از کورنیش پیکسی و نیفلر دردسرساز گرفته تا یک اژدهای بزرگ بدخلق ، گشت و گذار در هاگوارتز و طلسم های زنجیر برای کمک به دوبی است که این مخلوقات را دوباره برگرداند.

 هرج و مرج هری پاتر در هاگوارتز

سیستم ردیابی هدست HP VR و Dreamscape که در فروشگاه NYC هری پاتر


استفاده می شود کتی آیانی

هنگام گشت و گذار در هاگوارتز ، دو چیز خارق العاده در دنیای واقعی وجود دارد که می توانید احساس کنید تا واقعی تر به نظر برسد. وقتی در راهروهای مخفی هستید ، باد می وزد ، هنگامی که راه پله ها شما را از مکانی به مکان دیگر منتقل می کنند ، زمین می لرزد و اگر خود را در نزدیکی آب ببینید ، یک احتمال بسیار واقعی وجود دارد که احساس کنید اسپری کمی به شما ضربه زده است. این خیلی چیزهای ریز و جزئی است که همه با هم جمع می شوند تا شما را به بازی بکشاند.

برخلاف تجارب چوب تعاملی در پارک موضوعی Wizarding World یا حتی عصای از راه دور تلویزیون جهانی هری پاتر ، شما با رسیدن به گرز بالای شانه خود طلسم می کنید و در حالی که فریاد طلسم مورد نظر خود را می فشارید ، بازوی خود را به جلو می کوبید. از آنجا که ردیاب های دستی Dreamscape روی دست شما می نشینند و چیزی نیستند که شما آن را نگه دارید ، بنابراین اگر به پایین نگاه کنید هرگز کاملاً احساس نمی کنید که گرز را در دست گرفته اید. علاوه بر این ، تجربه من مخفی بود زیرا COVID-19 حتی در دنیای جادوگر وجود دارد ، بنابراین سخنرانی خفه من تأثیر ملایم اما قابل توجهی بر توانایی من برای نوشتن طلسم مناسب هر بار داشت.

در حالی که سه جادوگر دیگر در گروه من در نوع خود کاملاً توانا بودند ، اما خاتمه ای که با هم به دست آوردیم پیروزی چشمگیر نبود. در حقیقت ، بسته به عملکرد تیم شما چندین پایان برای این بازی وجود دارد. تنها نکته راهنمایی من در اینجا این است که تا آنجا که ممکن است با هم کار کنیم و برای موفقیت در اولین بار ارتباط برقرار کنیم.

Hands with Harry Potter: Wizards Take Flight

 Harry Potter VR

هنگامی که بلیط شما پذیرفته گردید ، شما را از فروشگاه هری پاتر و در رختکن کوییدیچ راهنمایی می کنند تا تنظیم شوید. ردیاب های دستی خود را از قفل خارج کرده و وسایل شخصی خود را قبل از قرار گرفتن در فضای VR در جای آنها قرار می دهید. به محض عبور از در ، شش جارو پذیرایی می شوید تا بتوانید با هدست VR کنار آنها بنشینید. هر جارو یک زین راحت برای نشستن شما دارد و می توان چوب جارو را بالا کشید یا به پایین فشار داد تا به ناوبری مبتنی بر خم کمک کند. به محض قرار دادن هدست ، به راحتی می توانید در زیر جارو یک گره جمع گردیده وجود داشته باگردید تا بعداً از آن استفاده کنید.

بازی VR با دعوت شما برای پرواز در اطراف محوطه هاگوارتز برای گرفتن بلبرینگ و یادگیری پرواز با جارو شروع می شود و این مقدمه کوچک صادقانه ارزش کل سفر را دارد. شما می توانید تمام زمین ها را از زمین Quidditch تا برج نجوم کشف کنید و حتی در معرض ضربه خوردن توسط بید Womping باشید. طولی نمی کگردید که هنگام کشیدن یا فشار دادن روی دسته جارو به چپ و راست خم می شوید تا کاملاً طبیعی احساس کنید ، این بسیار خوب است زیرا یک یا دو دقیقه دیگر تجربه دبی خانه دیگری سوار گردیدن شما را ربوده است.

 Harry Potter VR

ردیاب های Dreamscape VR قبل از پیوستن به بازی Wizards Take Flight استفاده می گردیدند.


کتی آیانی

شما بلافاصله به کوچه ناکتورن منتقل می شوید ، جایی که دابی برای بررسی این پروژه مخفی با هاگرید دیدار می کند. هاگرید چیز خاصی را انتخاب کرده است و باید آن را به هاگوارتز برساند ، اما تعداد زیادی از مرگ خواران به سرعت برای جلوگیری از او بالا می آیند. شما در کنارش پرواز می کنید ، آماده می شوید و به سرعت با ترکیبی از جادوهای Stupefy و Protego از او دفاع می کنید. موج پس از موج بدی ها راه شما را به پرواز در می آورد و شما باید جادوها را در باد و باران واقعی و آتش دشمن ادامه دهید تا اینکه سرانجام به مقصد برسید. هاگرید قبل از اینکه بازی به پایان برسد ، روشن می کند که باید دویدن و کمک به دوبی با مسئله ای متفاوت ، که اگر قبلاً در هاگوارتز در هرج و مرج بازی کرده اید ، کاملاً خواهید فهمید.

همانقدر سرگرم کننده ابتدای این بازی با تمام آزادی حرکت است ، بیشتر داستان واقعی جارو شما را روی ریل پرواز می دهد. این عدم آزادی نه تنها محدود کننده است ، بلکه احتمالاً باعث ایجاد حرکات خفیف در بازیکنان حساس می شود زیرا شما شخص کنترل کننده نیستید. و مانند دیگر بازی های VR هری پاتر ، بازی با نقاب می تواند باعث مشکلات درست در هجی سازی شود.

افزودن هوی و هوس به خرده فروشی

 Harry Potter VR

ردیاب Dreamscape VR در کنار Apple Watch ، برای مقایسه اندازه.


راسل هالی

هر قسمت از فروشگاه های Harry Potter NYC بسیار جالب است ، اما این دو بازی VR واقعاً سفر را ارزشمند می کند. برای رزرو یکی از این بازیها ، هر فروشگاه ۳۴ دلار از هر شخص هزینه دریافت می کند و شما می توانید هربار یکبار رزرو کنید. گروه های چهار نفره می توانند با هم رزرو کنند و رزرو وقت به این معنی است که می توانید خط را دور بزنید ، اما فعلاً بعید است هر دو بازی VR را در یک روز تجربه کنید. که عجیب است ، زیرا این دو بازی مستقیماً از راه های سرگرم کننده به یکدیگر اشاره می کنند و طرفداران هاردکور را به پرش از این بازی به بازی دیگر تشویق می کنند.

اگر مجبور به انتخاب می گردیدم ، مطمئناً با هرج و مرج در هاگوارتز می رفتم. در حالی که جارو سواری فوق العاده جالب است ، اما تجربه کلی در Wizards Take Flight به یکنواختی نیاز دارد. از طرف دیگر ، اگر فرد کوچکتر و جوان تری در این تجربه VR به شما ملحق شود ، کوله پشتی در Chaos در هاگوارتز ممکن است چالش برانگیزتر از نشستن روی جارو باگردید.

به هر طرف که بروید ، سطح جزئیات باورنکردنی است و سرگرم کننده ای که خواهید داشت به زودی فراموش نمی شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت