گزارش می گوید Netflix به طور جدی در سال آینده به بازی های ویدیویی گسترش خواهد یافت

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 netflix-logo-phone-6470

آنجلا لنگ / CNET

طبق گزارش بلومبرگ ، نتفلیکس در سال آینده به بازی های ویدئویی گسترش می یابد و از تجارت بستر تلویزیون و فیلم های خود به عنوان بزرگترین سرویس ویدیوی مشترک جهان گسترش می یابد. این فیلم نتفلیکس را به یک بخش عمده سرگرمی – بازی – تبدیل می کند که رقابت سخت ترین مورد توجه شما را به خود جلب می کند.

Netflix روز چهارشنبه تأیید كرد كه یك مدیر سابق Oculus ، Electronic Arts و Zynga ، مایك وردو را به عنوان معاون توسعه بازی ها استخدام كرده است. این شرکت از اظهار نظر فراتر از استخدام وی خودداری کرد.

Netflix اخیراً اشاره کرد که علاقه مند است فعالیت های خود را برای بازی بیشتر کند. این شرکت قبلاً از طریق برنامه نویسی تعاملی ، ماجراجویی خود را مانند Bandersnatch و برخی مشارکت های صدور مجوز و تجارت با بازی ها معاشقه کرده است. اما در ماه آوریل ، مدیر عامل و محصول Netflix اعلام کرد که علاقه Netflix به بازی در حال پیشرفت است.

“گرگ پیترز در آن زمان گفت:” ما در تلاشیم بفهمیم كه این همه روش مختلف چیست … ما می توانیم این واقعیت را عمیق تر كنیم و مطمئناً بازی ها یك م componentلفه واقعاً جالب آن هستند. ” “شکی نیست که بازی ها شکل مهمی از سرگرمی و یک روش مهم برای تعمیق این تجربه طرفداران خواهند بود.”

همانطور که Netflix به بیش از ۲۰۷ میلیون مشترک در سراسر جهان رسیده است ، مدتهاست که به گسترش رقابت خود اشاره کرده است. فراتر از شرکتهای سنتی تلویزیونی و سینمایی که مستقیماً با Netflix رودررو می شوند. این شرکت بارها و بارها بازی های فانتزی مانند Fortnite و همچنین نیروگاه YouTube با محتوای تولید گردیده توسط کاربران را به عنوان سخت ترین رقابت برای جمع آوری گسترده ساعت های سرگرمی که در سراسر جهان برگزار می کنند ، فرا خوانده است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

۵ روش برتر برای شارژ بیش از حد Netflix۴:۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت