جنرال موتورز از دارندگان Chevy Bolt EV می خواهد اتومبیل های خود را به دلیل خطر آتش سوزی در بیرون پارک کنند

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این مسئله ایمنی بر روی Bolt EV پیش از لیفت صورت تأثیر می گذارد.


شورولت

جنرال موتورز و اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه چهارشنبه چهارشنبه بیانیه ای صادر كردند و از برخی از دارندگان شورولت بولت EV خواستند تا اتومبیل های خود را به دلیل خطر آتش سوزی در خارج و خارج از خانه ها یا ساختمانهای دیگر خود پارک كنند. جنرال موتورز همچنین صاحبان خانه را هگردیدار داد كه بولت EV خود را به یك شارژر وصل نكنند.

در ماه نوامبر ، جنرال موتورز به دلیل احتمال آتش سوزی در داخل باتری ، تقریباً ۶۹۰۰۰ پیچ و مهره را در سطح جهان فراخوان داد بسته بندی NHTSA گفت: “بسته های سلولی وسایل نقلیه آسیب دیده امکان سیگار کشیدن و اشتعال داخلی را دارند که اگر در داخل یک گاراژ یا در نزدیکی یک خانه پارک شود ، می تواند به بقیه خودرو گسترش یابد و باعث ایجاد آتش سوزی در سازه شود.”

به عنوان یک راه حل موقت ، جنرال موتورز یک به روزرسانی نرم افزاری را ارائه داد که ظرفیت شارژ EV را تا ۹۰٪ کاهش می دهد. . NHTSA گفت: “وسایل نقلیه باید فارغ از تکمیل روشهای درمانی موقت یا نهایی ، در بیرون پارک شوند.”

شورولت وب سایتی را در رابطه با این فراخوان راه اندازی کرد و NHTSA از مالکان می خواهد VIN خود را در وب سایت سازمان دولتی وارد کنند تا بررسی کند اگر Bolt EV آنها تحت تأثیر قرار گیرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت