بهترین وب کم ها از ۱۰۸۰p تا ۴K برای سال ۲۰۲۱

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

داشتن یک وب کم مناسب فقط برای مسافران تجاری ، شرکای مسافت طولانی و سایر ارتباطات با مشکل جغرافیایی مهم بود. اما این روزها ، بسیاری از ما در خانه کار می کنیم ، از راه دور مدرسه می رویم و از دور معاشرت می کنیم ، به طوری که این دسته از کالاهای یک رشته دوم ، مورد توجه قرار گرفته اند. به دلیل کمبود عرضه و افزایش تقاضای ناشی از همه گیر ، در بیشتر سال ۲۰۲۰ شما به راحتی نمی توانستید یک وب کم خارجی مناسب داشته باشید. اکنون بحران کاهش یافته است ، و این زمان خوبی برای قدم گذاشتن در مدل بهتری است که ممکن است قبلاً نتوانسته باشید.

انتخاب یک وب کم مناسب کار چندان دشواری نیست: رهبر بازار Logitech محبوب ترین مدل های مارک تجاری را در بازار ایجاد می کند ، به خصوص C920x 100 دلار ۱۰۰ دلار و آموزش ابتدایی ۴۰ دلار ] C270 ، و احتمالاً فقط انتخاب یکی که در بودجه شما باگردید اشتباه نخواهد گردید. اگر بخواهید فراتر از مارک های شناخته گردیده فعالیت کنید ، می توانید در دریای مدل های کالایی گم شوید.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

امروز باید در وب کم خوب به نظر برسید۷:۴۷

اما لازم نیست نگران گم گردیدن در مشخصات باشید. نرخ فریم (۳۰ یا ۶۰ فریم در ثانیه) ، وضوح تصویر (۷۲۰p ، ۱۰۸۰p یا ۴K) و میکروفون (مونو یا استریو) در این مورد است. این بدان معنا نیست که آنها واقعاً با هم تفاوتی ندارند. بعضی از آنها از راه های ملموس تر ، مانند نحوه عملکرد نوردهی خودکار ، تعادل رنگ سفید یا تمرکز ، از دیگران بهتر هستند. این مدل ها تمایل دارند که مدل های ارزان قیمت ارزان را از مدل های گران تر و بهتر متمایز کنند.

چگونه می دانید که به چه چیزی نیاز دارید؟ خوب ، اگر اکنون چیزی ندارید ، هر کاری یک قدم بالاتر است. اکثر لپ تاپ ها – حتی لپ تاپ های گران قیمت مانند MacBooks – هنوز هم وب کم های ۷۲۰p ارائه می دهند ، در حالی که بیشتر مدل های مستقل موجود در بازار ۱۰۸۰p هستند. دومی معمولاً از کیفیت ویدئو برخوردار است که بسیار بهتر از حالت قبلی است ، زیرا تعداد پیکسل بیشتر باعث می شود تصویر شما برای تماس های ویدیویی ، کنفرانس ویدئویی و پخش مستقیم شما واضح تر به نظر برسد. و از آنجا که می توانید وب کم را روی سه پایه رومیزی قرار دهید یا آن را بالاتر از وب کم داخلی لپ تاپ قرار دهید ، می توانید آن را به سطح چشم نزدیک کنید که بسیار چاپلوسانه تر از ارائه اکثر وب کم های لپ تاپ از زیر نمایش است.

بیشتر بخوانید: بهترین دوربین vlogging برای سال ۲۰۲۱: سونی ، GoPro ، پاناسونیک و دیگران مقایسه گردیده برای YouTube

اگر برای بزرگتر گردیدن کادر خود را بزرگ می کنید بدون اینکه نرم به نظر برسید ، باید بزرگنمایی کنید ، ترد یا مسدود یا برای نشان دادن اشیا physical فیزیکی ، به پرش به ۴K فکر کنید. همچنین می توانید از تلفن خود یا در صورت داشتن یک دوربین DSLR به عنوان وب کم موقت با یک برنامه یا یک ابزار از سازنده دوربین استفاده کنید. نرم افزاری که به شما امکان می دهد از دوربین دیجیتال به عنوان وب کم استفاده کنید ، وضوح تصویر را با رزولوشن ۱،۹۲۰ ۱، ۱۰۸۰ کاهش می دهد ، اما ممکن است نتایج بزرگنمایی بهتری نسبت به وب کم داشته باشید.

بعلاوه ، باعث بهبود محیط شما می شود نورپردازی یا زاویه دید بهتر می تواند کیفیت فیلم وب کم شما را بیش از ارتقا camera دوربین ، بهبود بخگردید. به یاد داشته باشید ، حتی بهترین دوربین لزوماً از انتهای دیگر فیلم و صدای عالی ارائه نمی دهد. این می تواند به کیفیت و ثبات اتصال شبکه شما بستگی داشته باگردید.

ما ضمن تست وب کم ها ، این لیست را به طور مرتب با مشاوره و انتخاب بیشتر به روز می کنیم ، در ادامه با ما همراه باشید.

Lori Grunin / CNET

وقتی برای اولین بار تصمیم گرفتم وب کم Creative را به این لیست اضافه کنم ، من فکر کردم ۴۰ دلار است با این قیمت ، مجموعه ویژگیهای اساسی آن بدون هیچ مشکلی بود. با قیمت غیر تصوری ۶۰ دلاری ، هنوز گزینه خوبی است و کیفیت فیلم بهتر از بسیاری از وب کم های لپ تاپ ۷۲۰p را ارائه می دهد – تعادل رنگ سفید آن مناسب است ، اما نوردهی خودکار می تواند دقیق تر باگردید – و دارای یک کنفرانس ۷۷ درجه است میدان دید و توانایی چرخش و چرخش ، که رقبای ارزان تر تمایل ندارند. هرچند انتظار کیفیت عالی تصویر ۱۰۸۰p را برای مشاهده در اندازه های کامل ندارید. در آن اندازه ، می توانید سر و صدا را ببینید. با اندازه معمولی مشاهده لپ تاپ ، خوب به نظر می رسد. حتی با استفاده از حداقل تنظیمات ارائه گردیده توسط کیت Smartcomms در برنامه خلاق ، کیفیت صدا بسیار بهتر از بدون است ، اما از آنجا که برنامه فقط ویندوز است ، گزینه مناسبی برای کاربران مک نیست.

Lori Grunin / CNET

این تا قبل از افت قیمت در بین گزینه های وب کم لپ تاپ مورد علاقه من نبود ، اما با کمتر از ۹۰ دلار ۱۰۸۰ خوب می شوید – پیکسل ، کیفیت فیلم و ۳۰ فریم در ثانیه – به شرطی که نور شما خیلی زیاد متفاوت نباگردید. این دارای یک چراغ زنگ داخلی است ، اما به نظر نمی رسد که تا جایی که به دوربین نزدیک باشید تأثیر زیادی ایجاد کند.

Logitech

این وب کم بسیار کوچک برای پخش جریانی طراحی گردیده است (در صورت نام نبودن) آن را هدیه دهید) اما دارای مزایایی است که آن را برای استفاده های عمومی جذاب می کند. می توانید آن را به صورت افقی یا عمودی نصب کنید ، که این کار را برای گپ ویدیویی با افراد در تلفن یا فیلمبرداری سریع فیلم های TikTok یا اینستاگرام خوب می کند. این فیلم با رزولوشن ۱۰۸۰p با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه فیلم برداری می کند که می تواند مرتباً از ۳۰ فریم در ثانیه ویدیوی بهتری به شما بدهد. بعلاوه ریز است ، بنابراین می تواند در مکانهای تنگتر جای بگیرد.

درباره Logitech StreamCam بیشتر بخوانید.

Lori Grunin / CNET

وب کم غیرمعمول Razer از ۱۰۸۰p با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه پشتیبانی می کند و از آنجا که جریان را فشرده نمی کند ، می تواند یک ویدیوی زیبا تولید کند. این همچنین دارای یک سنسور و قابلیت نوردهی خودکار است که برای جبران نور کم و خشن به علاوه تعادل رنگ سفید به صورت خودکار که رنگ های طبیعی پوست را حفظ می کند ، بهینه گردیده است. و آن را با یک پوشش می آید. به راحتی شاتر لنز نیست ، اما برای جلوگیری از گرد و غبار جلوی دوربین بهتر است. این کوه همچنین یکی از انعطاف پذیرترین مواردی است که دیده ایم.

Razer Kiyo Pro را به صورت عملی بخوانید.

Logitech

Brio یکی از محبوب ترین وب کم های بازار به لطف وضوح ۴K چشمگیر و هوشمندانه های وب کم Logitech. 4K در صورتی مفید است که بخواهید به اندازه یک مدل معمولی ۱۰۸۰p ، جزئیات صورت یا جسم خود را بزرگنمایی کنید. اگر پهنای باند شبکه را برای انتقال ۴K دارید ، می توانید یک تصویر واضح ارائه دهید و حتی از آن برای دستیابی به اشیا physical فیزیکی به بینندگان استفاده کنید تا اینکه فقط صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید. احتمالاً شما خیلی به ۴K نیازی ندارید ، بنابراین اگر می خواهید فیلم خوبی داشته باشید که در شبکه شما استرس کمتری داشته باگردید ، می تواند با کیفیت ۱۰۸۰p 60fps نیز پخش شود.

Logitech حتی یک مدل خاص از Brio را به طور خاص برای Apple Pro Display XDR ، وب کم ۴K Pro Magnetic می سازد ، بنابراین می تواند به زیبایی روی مانیتور گران قیمت شما قرار گیرد.

پیش نمایش وب کم Logitech Brio 4K Pro ما را بخوانید.

موارد بیشتر برای افرادی که از خانه کار می کنند

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت