طاووس در یک برنامه دوست یابی الهام گرفته از غرور و تعصب شرکت می کند

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 غرور و تعصب

طرفداران جین آستین ، شادی کنید.


عکس صفحه توسط ابرار الحیتی / CNET

کسی که از برنامه های دوست یابی مریض است و آرزو می کند عشق زندگی شما فقط به یک املاک پراکنده در یک اسب و باگی برسد و شما را به توپ بدرقه کند؟ خوب ، شما ممکن است خوش شانس باشید. سرویس پخش جریانی طاووس NBCUniversal ظاهراً برای یک نمایش به نام غرور و تعصب: آزمایشی در عاشقانه برای افرادی ساخته گردیده است که احساس می کنند به Tinder یا Hinge جایی نمی رسند و آرزو می کنند که دوباره برگردند راههای قدیمی. بازیگران برای همه افراد مجرد و ۲۱ سال یا بیشتر آزاد هستند.

“در صورت انتخاب ، قهرمان و خواستگاران خود را به مکانی بین المللی منتقل خواهیم کرد که در آنجا تجربه کنند که چه آرزوهایی ساخته گردیده و به طور کامل در جستجوی عشق غرق شوند.”

اگر علاقه مند به شرکت در آن هستید ، باید یک پرسشنامه کامل در مورد همه چیز ، از اینکه چرا فکر می کنید تنها هستید گرفته تا افکار خود درباره برنامه های دوست یابی ، پر کنید. از متقاضیان همچنین خواسته می شود ویدئویی ۲۰ ثانیه ای در مورد دلیل آماده بودن “آنها برای یافتن عشق به روشی بی سابقه” بارگذاری کنند. . به گفته مردم ، آنها باید تا ۷ هفته در سطح بین المللی زندگی خوبی داشته باشند ، به گفته مردم ، تیراندازی در حال حاضر در انگلیس بین ۲۳ تا ۸ اکتبر انجام می شود. این سریال هنوز تاریخ اکران ندارد.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت