جانسون و جانسون ضدآفتاب های اسپری Aveeno و Neutrogena را به یاد می آورند

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 jnj-sunscreen-recall

ضد آفتاب های اسپری که جانسون و جانسون به خاطر می آورند.


Johnson & Johnson

جانسون و جانسون در حال فراخوانی ضد آفتابهای آئروسل آئنو و نوتروژنا پس از آزمایشات داخلی نمونه ها ، وجود بنزن ، ماده سرطان زای شناخته گردیده را تشخیص دادند. ضد آفتاب های اسپری متاثر از فراخوان شامل Neutrogena Beach Defense ، Neutrogena Cool Dry Sport ، Neutrogena Invisible Daily ، Neutrogena Ultra Sheer و Aveeno Protect + Refresh هستند. ، اخبار و فیلم ها.

این شرکت گفت: “به دلیل احتیاط فراوان ، ما در حال فراخوانی بسیاری از این محصولات ضد آفتاب آئروسل خاص هستیم” ، و افزود که در حال کار با توزیع کنندگان و خرده فروشان است تا ترتیبات بازگشت به یادآوری گردیده را فراهم کند. محصولات.

بنزن ، یک ماده شیمیایی صنعتی که به طور معمول در روغن خام و دود سیگار یافت می شود و همچنین می تواند در تولید پلاستیک و سموم دفع آفات نیز مورد استفاده قرار گیرد ، یک ماده سرطان زای انسانی شناخته گردیده است که با قرار گرفتن در معرض طولانی مدت باعث آسیب می شود یک سال ، طبق مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده.

جانسون و جانسون گفتند كه بنزن در هيچ يك از محصولات ضدآفتاب سازنده نيست و اين شركت در حال بررسي علت اين آلودگي است. جانسون و جانسون جزئیات میزان بنزن را کشف نکردند ، و آن را فقط “سطح پایین” توصیف کردند.

شرکت تست دارویی مستقل Valisure اخیراً دریافت که ۷۸ مقدار زیادی ضد آفتاب و محصولات ضد آفتاب حاوی بنزن است ، یک ماده سرطان زا شناخته گردیده است که با سرطان خون و سایر بیماری ها ارتباط دارد. از ۷۸ دسته با سطح قابل تشخیص ، ۴۰ محصول دارای “به طور قابل توجهی” شناسایی گردیده از سطح بنزن است.

جانسون و جانسون گفتند كه مصرف كنندگان مي توانند از طريق تماس با شماره (۸۰۰) ۴۵۸-۱۶۷۳ در مورد س helpالات كمك كرده و يا درخواست بازپرداخت كنند.

ادامه مطلب: بنزن در ضد آفتاب: آنچه شما باید بدانید

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان توصیه بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نگردیده است. در مورد هر گونه س questionsال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی ، همیشه با یک پزشک یا سایر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشورت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت