ناسا در حال رشد فلفل های شیلی فضایی در ISS است – و فضانوردان آنها را خواهند چشید

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

فضانورد ناسا شین كیمبرو با آزمایش Plant Habitat-04 و مجموعه ای از ۴۸ بذر فلفل شیلی هچ كار می كند.


ناسا

من همیشه کمی فکر می کردم که به فضا بروم ، در مدار زندگی کنم و از چیزهایی که دوست دارم ، مثل شیلی های سبز نیومکزیکو ، دور باشم. اما الان می توانم بروم. ناسا روز سه شنبه در بیانیه ای گفت: در ایستگاه فضایی بین المللی به طور رسمی شیلی در حال رگردید است. گیاهان موجود در ISS از دانه های فلفل NuMex “Española Improved” ، فلفل شیلی ترکیبی هاچ در حال رگردید هستند. هاچ به شهری در جنوب نیومکزیکو و منطقه ای از ایالت معروف به شیلی معروف است.

این هفته ، فضانورد ناسا ، شین کیمبرو ، آب را به آزمایش Plant Habitat-04 (PH-04) اضافه کرد تا دانه ها را در مدار شروع کند ، پس از ورود آنها به کشتی باری SpaceX در ماه ژوئن. .

فلفل یک گیاه فوری نیست. دیدن آنها از طریق برداشت حدود چهار ماه طول خواهد کشید. مات رومین ، محقق اصلی PH-04 گفت: “این یکی از آزمایشات پیچیده گیاه در ایستگاه است که تا به امروز انجام گردیده است.”

ما در اینجا روی زمین ، ما چندین شیلی هچ می خوریم راه ها. هنگام برداشت سبز ، آنها را با آتش تفت می دهیم ، پوست آنها را جدا می کنیم و از آنها خرد گردیده یا در سس ها یا دستورهای غذایی استفاده می کنیم. آنها را روی گیاه بگذارید و قرمز شوند. ما معمولاً اجازه می دهیم قرمزها خشک شوند و سپس آنها را برای سس و طعم دهنده پودر می کنیم.

هیچ کوره شیلی در ISS وجود ندارد ، اما این مانع از رفتن فلفل ها از دریچه نمی شود. ناسا گفت: “برنامه این است که خدمه مقداری فلفل بخورند و بقیه را برای تجزیه و تحلیل به زمین بفرستند ، به شرطی که همه داده ها نشان دهد که آنها برای خوردن خدمه ایمن نیستند.”

این نحوه برخورد ما با شیلی سبز در نیومکزیکو است. بسیاری از آتش سوزی.


آماندا کوئزر / CNET

فضانوردان در مورد بافت و عطر و طعم بازخورد خواهند داد در حالیکه محققان میزان گرم فلفل های رگردید یافته در فضا را با دسته ای که دوباره در زمین رگردید می کنند اندازه گیری می کنند. رگردید کرده در فضا. فضانوردان قبلاً از سالاد ریز جاذبه از کاهو پرورش یافته در ایستگاه لذت برده اند.

فقط ساکنین فضا مهم تغذیه نیستند. رومین گفت: “ما در حال کشف این هستیم که رگردید گیاهان و سبزیجات با رنگ و بو به بهبود رفاه فضانوردان کمک می کند.”

در نیومکزیکو ، ما قبلاً با مزایای عاطفی و روانی خوردن فلفل شیلی هماهنگ گردیده ایم. اکنون می توانیم س stateال رسمی دولت خود را به ISS صادر کنیم: “قرمز یا سبز؟” گفتن “هر دو” اشکالی ندارد.

تقویم فضایی ۲۰۲۱ CNET را دنبال کنید تا از آخرین اخبار فضایی امسال مطلع شوید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت