WWE Money in the Bank 2021: نحوه تماشا ، زمان شروع ، کارت کامل و NBC طاووس

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 20210625-mitb-matchprev-romanedge-fc-date-849251bf10a3788eb9b06872a596e0f4

WWE

دوران COVID-19 WWE به پایان رسیده است. ThunderDome خاموش است ، جمعیت زنده به آنجا برمی گردند. Money's in the Bank اولین پرداخت WWE به ازای هر بازدید خواهد بود که از سال WrestleMania در مقابل جمعیت زنده برگزار می شود. قبل از آن ، شما باید در مقابل جمعیت زنده به فوریه گذشته اتاق حذف برای PPV بروید.

اوقات خوبی در پیش است.

این کارت دارای دو مسابقه نردبان بانکی Money است ، یکی برای مردان و دیگری برای زنان. رویداد اصلی شاهد چالش Edge برای قهرمانی جهانی Roman Reigns خواهد بود ، در حالی که بابی لشلی از قهرمانی WWE خود در برابر کوفی کینگستون دفاع خواهد کرد. شارلوت فلیر در مسابقات قهرمانی زنان خام ریه ریپلی به مصاف ریا ریپلی می رود – و امیدوارم که این بار به نتیجه مناسب برسد.

نحوه تماشای: Peacock، WWE Network

همانطور که احتمالاً می دانید تاکنون ، طاووس خانه جدیدی برای WWE است در هر بازدید. شبکه WWE در اصل به سرویس پخش تلویزیونی NBC's Peacock مهاجرت کرده است و آنجاست که برای تماشای Money in the Bank 2021 خواهید رفت. طاووس دارای سه طبقه است: رایگان ، حق بیمه و حق بیمه Plus. برای تماشای محتوای WWE ، به یک اشتراک Premium نیاز دارید. خبر خوب این است که شما ۵ دلار در ماه پس می گیرید ، کمتر از ۱۰ دلار برای شبکه WWE.

اگر خارج از ایالات متحده باشید ، به طور معمول Money in the Bank 2021 را در شبکه WWE مشاهده خواهید کرد.

زمان شروع

پول در بانک در ۱۸ ژوئیه در Fort Worth ، Dickies Arena تگزاس انجام می شود. برای کسانی که بلیط زنده ندارند ، از ۵ pm شروع می شود. PT / 8 بعد از ظهر ET . طرفداران درگیر در سراسر حوض باید دیر بیدار بمانند ، زیرا نمایش در ساعت ۱ بامداد به وقت انگلیس آغاز می شود. در استرالیا ، پول در بانک از ۱۰ صبح AEST آغاز می شود.

کارت بازی

  • قهرمانی جهانی: رومن سلطنت (ج) در مقابل اج.
  • قهرمانی دبلیو دبلیو ای: بابی لشلی (ج) در مقابل کوفی کینگستون.
  • پول مردان در مسابقه بانک: ریدل در مقابل درو مکینتایر در مقابل ریکوشت در مقابل جان موریسون در برابر بیگ ای در مقابل کوین اونز در مقابل شینسوکه ناکامورا در مقابل ست رولینز.
  • پول زنان در مسابقه بانک: لیو مورگان در مقابل زلینا وگا در مقابل ناتالیا در مقابل آسوکا در مقابل نائومی در مقابل الکسا بلیس در برابر نیکی کراس
  • قهرمانی زنان خام: ریا ریپلی (ج) در مقابل شارلوت فلیر.
  • قهرمانی تیم برچسب خام: AJ Styles and Omos (c) در برابر The Viking Raiders.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت