قسمت ۶ لوکی ، شرور بزرگ بعدی MCU را نشان می دهد: معنی آن چیست

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-07-15-at-10-48-12-am-copy.png

سیلوی و لوکی در پایان زمان با مرد ملاقات می کنند.


مارول

فینال از لوكی فصل اول شش قسمته سریال دیزنی پلاس را به زیبایی دید. جدا از تأیید [فصل یک فصل دوم ، قسمت آخر خبر از یک شرور جدید برای دنیای سینمایی مارول را داد. او کیست؟ چه کسی او را بازی می کند؟ منشأ کمیک وی چیست؟

بیایید در سرزمین پر از اسپویلر در زیر بحث کنیم.

هگردیدار: Spoilers напред

 صفحه -shot-2021-07-15-at-10-55-17-am-copy.png

چه کسی نقش او را که می ماند بازی می کند؟

لوکی و سیلوی در اواخر زمان وارد ارگ می شوند ، جایی که یک مرد عجیب و غریب سیب را با لباسهای ارباب پیدا می کنند. بازیگری که در نقش دانشمندی معروف به “او که می ماند” جاناتان میجرز است.

مایرز بیشتر به خاطر بازی در فیلم “آخرین سیاه پوست در سانفرانسیسکو” (۲۰۱۹) ، “اسپایک لی” در “دا ۵ خون” (۲۰۲۰) و بازی در آتیکوس فریمن در HBO اخیراً Lovecraft Country (2020) را لغو کرده است.

چه کسی شخصیت کمیک ها را دارد؟

اگرچه نام دیگر او هرگز در فینال ذکر نمی شود ، اما همتای کمیک He Who Remains باقی مانده ، کانگ تسخیر کننده است. نسخه ای که ما با آن روبرو می شویم دانشمندی از قرن ۳۱ است که ایده بزرگی برای ایجاد Time Variance Authority داشته است تا مانع از نابودی مولتی ورس از انواع شیطانی خود شود.

در کمیک ها ، کانگ بدقولی هم از قرن ۳۱ است که از زمان آغاز دهه ۶۰ بارها در برابر انتقام جویان (و در بسیاری از تجسم ها) روبرو گردید.

برای اینکه واقعاً در ریشه های کمیک کانگ غوطه ور شوید ، به منطقه بالقوه اسپویل MCU بروید.

آیا سیلوی آزاد گردید؟

با تشکر از تصمیم سیلوی در کشتن او که می ماند ، چندرسانه ای اکنون می تواند آزادانه شاخه کند. او که باقی می ماند دیگر برای کنترل انواع شیطانی خود نیست – با تغذیه آنها و جدول زمانی آنها به علیوت ، آن ابر بزرگ بنفش بنفش.

ما احتمالاً انواع بد را در فرم کانگ تسخیر کننده ملاقات خواهیم کرد ، آزاد است که وحشی شود و ویران شود ، بدون شک سردرد بزرگ بعدی انتقام جویان را به همراه خواهد داشت.

چه موقع Kang the Conquerer را بعدی می بینیم؟

Deadline در ماه سپتامبر گزارش داده بود که سرگردها بازی Kang the Conquerer را بازی می کنند در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

The threequel هنوز تاریخ اکران دقیقی ندارد اما به دنبال تعداد زیادی از فیلم های MCU دیگر ، از جمله Doctor ، در سال ۲۰۲۳ وارد می شود. عجیب در چند جنون. آیا می بینیم که کانگ در دنباله Doctor Strange به یکی از اشکال مختلف خود ظاهر می شود؟ شاید.

چه زمانی فصل ۲ Loki؟

در یک صحنه کوچک با اعتبار متوسط ​​، شاهد تایید رسمی هستیم که یک فصل ۲ از Loki وجود دارد. این باعث می شود اولین سریال MCU باگردید که یک فصل پیگیری در دیزنی پلاس داشته باگردید (شامل مجموعه انیمیشن What If …؟).

چه زمانی آن را خواهیم دید؟ ما هنوز نمی دانیم آنچه که ما می توانیم از بین ببریم ، گزارش هایی است که توسعه در ماه نوامبر گذشته آغاز گردیده بود ، که نشان می دهد برنامه زمانی برنامه دقیقاً به عنوان برنامه مقدس مقدس برنامه ریزی گردیده است.

همانطور که برای سایر مجموعه های مارول دیزنی پلاس ، WandaVision فقط به عنوان یک مینی سریال محدود طراحی گردیده بود. شاهین و سرباز زمستانی هنوز قسمت های بیشتری را تأیید نکرده است یا اینکه آیا این احتمال وجود دارد که داستان در یک ماجراجویی با صفحه نمایش بزرگ با بازی آنتونی مکی به عنوان کاپیتان جدید آمریکا ادامه یابد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت