گزارش می گوید Pixel 6 XL گوگل برای گرفتن زوم اپتیکال ۵ برابر است

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 google-pixel-5-5g-8998

آنجلا لنگ / CNET

هفته گذشته یک نشت بزرگ در مورد تمام مشخصات سری Pixel 6 آینده کاهش یافته است و اکنون ما حتی بیشتر سرنخ می دهیم که پرچمدار آینده Google به خصوص ماژول های دوربین آن چگونه به نظر می رسد.

گزارش روز پنجشنبه توسط توسعه دهندگان XDA ، برنامه دوربین به روز گردیده Google ، Google Camera 8.3.252 ، دارای خطوطی از کد است که نشان می دهد گزینه بزرگنمایی ۵ برابر جدید در منظره یاب وجود دارد ، نشان می دهد لنز تله به سبک پریسکوپ بخشی از Pixel 6 ماژول دوربین تلفن ها – و احتمالاً مدل حرفه ای خواهد بود. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، قابلیت بزرگنمایی نوری Pixel 6 مطابق با Galaxy S20 Ultra سامسونگ است.

عضو توسعه دهندگان XDA پس از كاوش كردن در كد برنامه ها ، “چند مورد ارجاع” به ضامن بزرگنمايي “فوق العاده” يافت كه شواهد مشخصي در مورد تركيب ماژول دوربین Pixel 6 XL.

هفته گذشته فاش گردیدن بزرگی از Jon Prosser به تمام مشخصات سری Pixel 6 اشاره داشت که انتظار می رود در پاییز رونمایی شود. این اطلاعات نشان می دهد که پایه Pixel 6 دارای دو دوربین عقب است که به شکل لنز ۵۰ مگاپیکسلی و یک لنز فوق العاده زاویه دید ۱۲ مگاپیکسلی است و Pixel 6 XL / Pro در دوربین پشتی خود دارای سه دوربین است: یک زاویه دید ۵۰ مگاپیکسلی همراه با یک لنز تله فوتو ۴۸ مگاپیکسلی و یک لنز فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی.

نمی توان بلافاصله نظر Google را جویا گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت