مانیتور انرژی SmartThings لوازم سامسونگ شما را ردیابی می کند

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 داشبورد SmartThings

اکنون می توانید هگردیدارهای SmartThings را در مورد مصرف انرژی خود دریافت کنید.


عکس صفحه / سامسونگ

SmartThings روز پنجشنبه SmartThings Energy ، سرویس جدید ردیابی انرژی برای محصولات و لوازم خانگی سامسونگ HVAC را اعلام کرد. SmartThings Energy که اکنون در برنامه SmartThings موجود است ، با نظارت بر میزان استفاده شما و ارسال هگردیدارها بر اساس آمار فعلی شما ، به شما کمک می کند تا در پس انداز و کاهش مصرف انرژی خانه خود صرفه جویی کنید.

با استفاده از SmartThings Energy ، می توانید دستگاه های خود را به صورت جداگانه و با هم مشاهده کنید تا درک کنید که هر یک از لوازم خانگی در کل چگونه کمک می کند. این بدان معناست که شما باید بتوانید ببینید دقیقاً چه میزان انرژی کولر گازی سامسونگ شما در این ماه نسبت به ماه گذشته مصرف می کند – و در صورت لزوم ، برای کاهش مصرف و صرفه جویی در هزینه ، دمای مورد نظر را تنظیم کنید. SmartThings Energy همچنین اگر دستگاهی را که در خانه نیستید روشن بگذارید یا انرژی بیشتری از هدف تعیین گردیده مصرف می کنید ، هگردیدارهایی را برای شما ارسال می کند.

مانیتور انرژی ایده خوبی است ، اما SmartThings Energy هنگام راه اندازی فقط با “اکثر لوازم خانگی سامسونگ و محصولات HVAC” کار می کند ، طبق SmartThings. این تیم قصد دارد پشتیبانی از دستگاه های مارک های شخص ثالث را اضافه کند ، اما زمان را مشخص نمی کند.

قبل از اینکه SmartThings سامسونگ SmartThings باگردید ، این تازه شروع به کار دیگری در Kickstarter بود. ایده هوشمندانه ای بود: استفاده از همه برنامه های مختلف خانه هوشمند – Nest ، فیلیپس ، بلکین – و ارائه تجربه مشابه کاربر در یک برنامه متمرکز ، برنامه SmartThings. برای کنترل دستگاههای خود دیگر نیازی به تغییر برنامه از برنامه به برنامه دیگر نخواهید داشت. فقط کافی است SmartThings را باز کنید (به شرطی که هاب لازم روتر SmartThings را نیز خریداری کنید.

SmartThings با گذشت زمان با سخت افزار جدید ، از جمله هاب های نسل بعدی و لوازم جانبی با مارک SmartThings ، تکامل یافته است. این همچنین شرکای شخص ثالث و خدمات جدید در طول راه اضافه گردیده است. SmartThings حتی در پشتیبانی از محصولات مختلف سامسونگ از جمله تلویزیون ، یخچال ، تهویه هوا و سایر موارد از طریق Samsung Cloud ظاهر گردید.

اگرچه SmartThings از نظر تئوری ایده خوبی است ، اما برنامه و عملکرد کلی آن هرگز همان راهی را که امیدوار بودیم ارائه نداده است. آزمایش کردن. به بخش ۲۰۱۹ من – SmartThings سامسونگ هنوز اعتماد من به خانه هوشمند را جلب نکرده است – به همین دلیل. باید ببینیم SmartThings Energy چگونه با سیستم وسیع تری متناسب است.

بسیاری از مارک ها ، آمار نظارت بر انرژی را ارائه می دهند ، به ویژه Nest ، Ecobee و دیگر شرکت های ترموستات هوشمند. شرکت های دیگر ، مانند Sense ، مانیتورهای انرژی تمام خانه و نصب گردیده به طور حرفه ای را ارائه می دهند که به صفحه شکن شما متصل می شوند و نگاه کلی تری به استفاده از خانه شما می دهند. برای تهیه SmartThings Energy لازم است فقط لوازم خانگی سازگار سامسونگ را در خانه خود داشته باشید تا همان درجه ارزش را تأمین کنید.

خوشبختانه ، SmartThings Energy یک سرویس رایگان است که می توانید از آن استفاده کنید یا نکنید ، بر اساس لوازم سامسونگ و دستگاه های HVAC که ممکن است داشته باشید. انرژی SmartThings اکنون از طریق برنامه SmartThings در دسترس است.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت