بهترین بلندگوهای Klipsch در حال حاضر برای فروش: ۷۵ دلار در نوار صوتی Cinema 400 صرفه جویی کنید ، ۵۰٪ تخفیف بلندگوهای قفسه کتاب R-51M

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

کریسمس مبارک (در ماه جولای) ، همه و همه. درست است ، این تعطیلات اختراع گردیده مورد علاقه همه است و جشن کلیپش فروش است. یک دسته موارد از بلندگوهای تا نوارهای صوتی گرفته تا ساب ووفر ارائه می شود و قیمت برخی از آنها حتی از جمعه سیاه و روز نخست آمازون پایین تر است. ما در زیر سه سخنران کلیپس مورد علاقه خود را برجسته کرده ایم.

یولتید تابستانی در ۲۴ آگوست پایان می یابد.

Klipsch

بهترین این موارد چشمگیر است Klipsch R-51M که صدای واضح و واضحی را ارائه می دهد. بلندگوهای جمع و جور Klipsch R-51M از یک ووفر ۵٫۲۵ اینچی و یک توییتر ۱ اینچی آلومینیومی LTS برخوردار هستند. این بلندگوها با قیمت ۲۸۹ دلار بسیار عالی بودند اما با نصف قیمت بسیار خوب هستند.

بررسی Klipsch Reference R-51M ما را بخوانید.

Ty Pendlebury / CNET

یکی دیگر از موارد مورد علاقه CNET Cinema 400 است که اولین کلیپش است نوار صدا واقعاً عالی Cinema 400 به نظر می رسد و به نظر می رسد تجارت ، علاوه بر این دارای اتصال بلوتوث و HDMI است. این بهترین ارزش زیر ۳۰۰ دلار است ، به خصوص با ۷۵ دلار تخفیف اضافی.

بررسی کلیپس سینما ۴۰۰ ما را بخوانید.

Klipsch

سرانجام ، Klipsch Reference Premiere 600M (همکار قبلی CNET استیو گوتنبرگ در سال ۲۰۱۸ بلندگوی سال) ، بلندگوی بزرگتری نسبت به R-51M در بالا است و در این زمینه عملکرد بهتری دارد. این هزینه ۳۷۷ دلار یا تخفیف ۴۰ درصدی است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت