گزارش می گوید Netflix بازی های ویدیویی را بدون هزینه اضافی در سال آینده به سرویس خود اضافه خواهد کرد

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 netflix-logo-phone-6470

آنجلا لنگ / CNET

طبق گزارش بلومبرگ ، انتظار می رود Netflix به بازی های ویدئویی سرویس خود بدون هیچ هزینه اضافی در سال آینده گسترش یابد ، از تجارت بستر خود در نمایش های تلویزیونی و فیلم ها به عنوان بزرگترین سرویس ویدیوی اشتراک جهان گسترش می یابد. این می تواند Netflix را به یک بخش عمده سرگرمی – بازی – تبدیل کند که آن را رقابت سخت ترین مورد توجه خود قرار داده است.

Netflix روز چهارشنبه تأیید كرد كه یك مدیر سابق Oculus ، Electronic Arts و Zynga ، مایك وردو را به عنوان معاون توسعه بازی ها استخدام كرده است. سخنگوی حاضر به اظهارنظر در مورد فراتر از استخدام وی نگردید.

این بازی ها به گونه ای در دسترس خواهند بود که ژانر جدیدی در سرویس هستند و Netflix این کار را نمی کند. به گزارش بلومبرگ ، به نقل از فردی ناشناس که با این موضوع آشنا است ، قصد دارد هزینه اضافی برای آنها دریافت کند.

Netflix اخیراً اشاره کرد که علاقه مند است فعالیت خود را در زمینه بازی بیشتر کند. این شرکت قبلاً از طریق برنامه نویسی تعاملی ، ماجراجویی خود را مانند Bandersnatch و برخی مشارکت های صدور مجوز و تجارت با بازی ها معاشقه کرده است. اما در ماه آوریل ، مدیر عامل و محصول Netflix اعلام کرد که علاقه Netflix به بازی در حال پیشرفت است.

“گرگ پیترز در آن زمان گفت:” ما در تلاشیم بفهمیم كه این همه روش مختلف چیست … ما می توانیم این واقعیت را عمیق تر كنیم و مطمئناً بازی ها یك م componentلفه واقعاً جالب آن هستند. ” “شکی نیست که بازی ها شکل مهمی از سرگرمی و شیوه مهم برای تعمیق این تجربه طرفداران خواهند بود.”

همانطور که Netflix به بیش از ۲۰۷ میلیون مشترک در سراسر جهان رسیده است ، مدتهاست که به گسترش رقابت خود اشاره می کند. فراتر از تلویزیون های سنتی و کمپانی های فیلم سازی که رودررو با آن روبرو می شوند. این شرکت بارها و بارها بازی های فانتزی مانند Fortnite و همچنین نیروگاه YouTube تولید گردیده توسط کاربران را به عنوان سخت ترین رقابت خود برای جمع آوری گسترده ای از ساعت های سرگرمی که در سراسر جهان اداره می کنند ، فراخوانده است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

۵ روش برتر برای شارژ بیش از حد Netflix۴:۲۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت