لیموناد شلاق TikTok حتی از آنچه به نظر می رسد بهتر است. در اینجا نحوه ساخت آن آورده شده است

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 لیموناد شلاق

دیوید واتسکی / CNET

خواهرزاده ۱۲ ساله ام بزرگ بدهکارم است. بگذارید توضیح دهم …

او یک TikToker باتجربه است ، بنابراین وقتی عموی نویسنده غذایش در مورد لیموناد شلاق ، نوشیدنی ویروسی جدیدی که در شبکه های اجتماعی (و دیگران) نوبت خود را می شنید ، فوراً دست به دامان فروشان گردیدم. بعد از دو متن بی جواب ، متوجه گردیدم که مادرش – خواهرم – دستگاه او را به طور موقت توقیف کرده است ، همانطور که والدین هر از گاهی با دیدن چشمهایشان براق می شوند. اما این مهم بود ، بنابراین تلفن در دست او قرار گرفت (امتیاز!) و ما به دنبال راهپیمایی رفتیم تا درباره نوشیدنی مایع شیرین و ترش که از گوشه و کنار آیه های رسانه های اجتماعی مورد پسند و به اشتراک گذاشته گردید اطلاعات بیشتری کسب کنیم. لیموناد شلاق دقیقاً چیست؟ برخلاف قهوه دالگونا (شلاق) متولد کره جنوبی که در حین قرنطینه به ویروس تبدیل گردید ، لیموناد شلاق یک مخلوط خامه ای ، خامه ای و مخلوطی از آب لیموی تازه است. ، شیر تغلیظ گردیده شیرین ، خامه زده گردیده و یخ. من یک ترکیب ترکیبی از هولیک هستم و این نوشیدنی القا کننده پوست مانند یک فویل عالی برای روزهای چسبناک تابستانی که در آن قرار داریم به نظر می رسید.

mtlajeunesse

به من اعتماد کن… ## whippedlemonade ## reddiwip ## لیموناد ## summerdrink ## fyp ## drinkrecipe ## لیموناد

♬ قهوه – الیز هوانگ

بعد از درگیر گردیدن با خواهرزاده ام در یک برنامه بازی ، با عجله به سمت bodega رفتم تا موارد ضروری را انتخاب کنم مواد تشکیل دهنده – همه آنها به راحتی بدست می آیند. من بعضی از نسخه های گنگ را دیده ام که به جای لیمو تازه و شیر تغلیظ گردیده از لیموناد پودر گردیده استفاده می کنند اما به نظر جالب نمی آمد. من همچنین خامه زده گردیده خود را از ابتدا درست کردم زیرا کاملاً ساده است و صادقانه بگویم ، هیچ مقایسه ای وجود ندارد.

 whipped-lemonade-2

تمام آنچه برای تهیه لیموناد شلاق ، منهای مخلوط کن و یخ نیاز دارید.


دیوید واتسکی / CNET

چطور لیموناد شلاق زده من ظاهر گردید؟ راستش را بخواهید ، بسیار عالی بود ، شبیه یک کرم لب لیمویی بود و از شروع تا پایان فقط ۱۵ دقیقه طول کشید (بیشتر خامه زدن و لیمو را آب می دهد). من چیزهای فوق العاده شیرین را دوست ندارم اما مقداری ترش هم دوست دارم ، بنابراین قند موجود در خامه فرم گرفته خود را کاهش داده و حدود ۲۵٪ شیر تغلیظ گردیده شیرین گردیده کمتر از دستورالعمل مورد نیاز خود را استفاده کردم. هنوز هم بسیار شیرین بود اما سرحال نبود. من می توانم – و انجام دادم – تمام کار را تمام کنم.

من هیچ ودكا ، بوربن یا تكیلا را به این دسته از لیموناد شلاق پاشیدم ، اما هیچ توضیحی نمی دهد كه دفعه بعدی كه مخلوط كن من بیرون بیاید ، چه اتفاقی می افتد. توت تازه یا یخ زده نیز افزودنی خوبی برای این نوشیدنی مناسب تابستان ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید : بهترین مخلوط کن های سال ۲۰۲۱

نحوه تهیه لیموناد شلاق زده در خانه

برای دستورالعمل اساسی لیموناد شلاق ، تنها آنچه لازم دارید این است:

  • ۳ فنجان یخ
  • ۲ فنجان خامه زده گردیده (فروشگاهی یا خانگی)
  • ۱/۴ فنجان شیر تغلیظ گردیده شیرین گردیده
  • ۱/۲ فنجان آب لیموترش تازه
  • عصاره وانیل (در صورت تهیه خامه)
  • شکر گرانول یا جایگزین شکر (در صورت تهیه خامه)
  1. اگر خامه فرم گرفته خود را درست می کنید ، یک فنجان خامه (یا خامه سنگین) را با یک قاشق غذاخوری شکر و ۱/۲ قاشق چای خوری عصاره وانیل در یک قاشق کاسه سرد یا کوکتل شیکر تا زمانی که قله ها ظاهر شوند. من برای این کار از یک مخلوط شیر دستی استفاده کردم اما یک همزن دستی یا همزن برقی نیز کار می کند. یخچال را کنار بگذارید.
  2. یخ ، شیر غلیظ ، آب لیمو تازه و یک فنجان خامه زده گردیده را در مخلوط کن ترکیب کنید. مخلوط کنید تا یکدست و خامه ای شود و تکه های یخ باقیمانده باقی نماند.
  3. درون لیوان را بریزید و روی آن را با خامه فرم گرفته باقی مانده بریزید. با چرخ لیمو تزئین کنید.
  4. از عینک آفتابی پایین استفاده کنید و لذت ببرید.

با تشکر ، TikTok. هرگز تغییر نکنید.

برای روندهای بیشتر TikTok ، در اینجا نحوه ساخت Duet TikTok و در مورد نحوه ساختن آواتار Picrew از خود در اینجا آمده است. همچنین ، آیا می دانید TikTok اکنون به شما امکان می دهد ویدیوهایی با طول ۳ دقیقه ارسال کنید؟

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت