بلو اوریجین و جف بزوس از دانشجوی ۱۸ ساله در پرواز تاریخی استقبال می کنند

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 الیور دیمن

الیور دیمن ۱۸ ساله به جوانترین فضانورد تاریخ تبدیل خواهد گردید.


منشا Blue آبی

اولین پرواز خدمه Blue Origin با چهار مسافر خود تعدادی فوق العاده را به فضا می برد. در داخل کپسول خدمه New Shepard نه تنها ثروتمندترین فرد جهان – Blue Origin و بنیانگذار آمازون جف بزوس – بلکه همچنین پیرترین فردی که تاکنون به فضا رفته است ، Wally Funk پیشگام هوانوردی ۸۲ ساله ] ، و کوچکترین ، یک دانش آموز ۱۸ ساله در هلند به نام الیور دیمن.

دیمن روز پنجشنبه به عنوان آخرین مسافر این مأموریت تاریخی اعلام گردید (برادر بزوس ، مارك نیز در آن خواهد بود). Blue Origin در بیانیه ای گفت که خلبان مشتاق اولین مشتری پرداخت کننده شرکت خواهد بود ، اما برنده حراجی نیست که ۲۸ میلیون دلار برای این امتیاز پرداخت کند.

“در این بیانیه آمده است:” برنده حراج Blue Origin ، که خواست در این زمان ناشناس بماند ، به دلیل درگیری در برنامه ، پرواز در یک ماموریت جدید New Shepard را انتخاب کرده است. .

سخنگوی Blue Origin به CNET توضیح داد كه دمنس در حراج شركت كرده بود كه در پرواز دوم صندلی را تضمین كرده بود و هنگامی كه پیشنهاد دهنده بالا برای پرواز روز سه شنبه در دسترس نبود ، دست به دست گردید.

دیمن در سال ۲۰۲۰ از دبیرستان فارغ التحصیل گردید و قصد دارد برای تحصیل در رشته فیزیك و مدیریت نوآوری در دانشگاه هلند اوترخت حضور یابد. او پسر جو دمنس بنیانگذار صندوق هجینگ است که به نظر می رسد یک هدیه فارغ التحصیلی حماسی را به پسرش هدیه می دهد.

این اطلاعیه اندکی پس از آن منتشر گردید که بنیاد غیرانتفاعی Blue Origin ، Club for the Future ، روز چهارشنبه اعلام کرد که ۱۹ میلیون دلار از درآمد حراج را به ۱۹ سازمان فضایی و آموزشی ، از جمله انجمن مریخ ، انجمن سیارات ، اردوگاه فضایی و معلمان اهدا می کند. فضا.

ما روز سه شنبه به طور مستقیم مأموریت Blue Origin را پخش خواهیم کرد و شما می توانید تمام جزئیات را در اینجا دریافت کنید .

برای به روزرسانی های بیشتر ، من را در توییتر دنبال کنید EricCMack .

تقویم فضایی ۲۰۲۱ CNET را دنبال کنید تا از آخرین اخبار فضایی امسال مطلع شوید. حتی می توانید آن را به تقویم Google خود اضافه کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت