بهترین سرویس VPN برای Amazon Fire TV Stick در سال ۲۰۲۱

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

آیا واقعاً به VPN برای Amazon Fire TV Stick خود نیاز دارید؟ اگر به حریم خصوصی خود اهمیت می دهید ، می خواهید در حالی که دستگاه های خود را ایمن نگه داشته اید ، از سرویس جغرافیایی سرویس جریانی گذشته عبور کنید و نمی خواهید تبلیغ کنندگان با شما مانند دامهای تولید کننده داده رفتار کنند ، بله ، باید از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید.

با تشکر از تلویزیون های هوشمند ، اکنون تعداد زیادی نظارت هوشمند وجود دارد. روزهای ناشناس ماندن بینندگان را که با آنتن های تلویزیونی گوش خرگوش اکنون منقرض گردیده ایم ، خداحافظی کنید. همانند سایر دستگاههای متصل به اینترنت در خانه ، عادات رسانه ای شما نیز توسط [IS45] ، اسنپ های مخرب و عمو سام تحت نظارت قرار دارند. خوشبختانه ، کشیدن پرده های رمزگذاری بر روی محافظ های احتمالی با این انتخاب های برتر VPN برای کاربران Fire TV Stick کار دشواری نیست.

 005-amazon-fire-stick-tv-and-fire-stick-lite-2020

می توانید برای محافظت از حریم خصوصی خود و عبور از جیوبلاک گردیدن جریان جریانی با Amazon Fire TV Stick خود از VPN استفاده کنید.


Sarah Tew / CNET

دو فراخوان مهم برای این لیست توصیه های Amazon Fire Stick VPN: اول ، هر یک از اینها به عنوان یک برنامه در نسخه های فعلی Fire Stick در دسترس هستند – فقط مانند هر جریان دیگری در فروشگاه برنامه VPN را جستجو کنید برنامه ، مانند Showtime یا Hulu.

دوم ، متوجه خواهید گردید که توصیه های من برای بهترین VPN برای استفاده با Fire TV Stick از سه مجری برتر در فهرست CNET از بهترین VPN های کلی برای استفاده در سال ۲۰۲۱ گرفته گردیده است. این عمدتا به دلیل دوره مانع CNET خدمات VPN را در حین ارزیابی و آزمایش قرار می دهد. یک عامل کلیدی در تأمین جایگاه برتر در لیست سازگاری VPN با پلت فرم است ، بنابراین جای تعجب نیست که سه گزینه برتر من سرویس های VPN هستند که روی طیف گسترده ای از دستگاه ها و سیستم ها کار می کنند.

با این حال ، در ارزیابی آنها برای استفاده از Fire TV Stick ، ​​اولویت ها ساده است: شما به دنبال سریعترین ، ، بیشترین سرویس های جریان ساز با امنیت کافی قوی هستید تا ارائه دهندگان خدمات شما را نسبت به محل سکونت و ISP شما نسبت به گزینه های محتوای شما بسته است .

همانند نوع دیگر دستگاه ، من توصیه می كنم از VPN رایگان برای Fire TV Stick خود اجتناب كنید و در عوض – اگر بودجه منظم دارید – به VPN پرداخت گردیده و واقعی که ارزانترین معاملات را ارائه می دهد.

Surfshark

شبکه سرورهای Surfshark ممکن است از برخی از رقبای خود کوچکتر باگردید ، اما این سرویس از نظر سرعت و ویژگی ها بلند است. بارزترین بارز آن ، به ویژه اگر تمایل به دستگاه های هوشمند متصل به خانه دارید ، پشتیبانی از دستگاه های نامحدود است. این بدان معناست که شما می توانید Surfshark را بر روی Fire TV Stick خود نصب کنید بدون اینکه یکی از تعداد محدودی از گزینه های اتصال را از بین ببرید ، همانطور که با هر دو ارائه دهنده زیر کار می کنید.

با داشتن بیش از ۳۲۰۰ سرور در ۶۵ کشور ، در آخرین آزمایش های سرعت Surfshark کمتر از ۱۷ درصد از سرعت متوسط ​​اینترنت را از دست دادم. این سریعتر از ۲۷٪ افت سرعت است که در آزمایشات قبلی دیدم ، و سرویس VPN را جلوتر از ExpressVPN قرار می دهد تا در مقایسه با سرعت CNET پیشرو در حال حاضر باگردید.

اگر به عنوان مثال یک بریتانیایی در خارج از کشور هستید و می خواهید از برنامه اخبار پخش تلویزیونی معمول خود استفاده کنید ، بنابراین به VPN سریع نیاز دارید تا بتوانید محتوای پخش جریانی مستقیم را با حداکثر رزولوشن و بدون تأخیر ارائه دهید. بعد از اینکه اطلاعات خود را رمزگذاری و مبهم کردید ، از طریق سرورهای کشورهای دیگر ارتباط خود را پس گرفتید و دوباره به مکان خود برگشتید. وای سفر طولانی ، نه؟ Surfshark – سریعترین عملکرد VPN که تاکنون آزمایش کرده ام – می تواند بدون تعریق عرق کند.

از نظر امنیتی ، Surfshark هنگامی که از پسوندهای Chrome و Firefox خود برای کنترل حریم خصوصی توسط شرکت امنیتی آلمانی Cure 53 (پیوند PDF گزارش کامل) محاسبه می شود ، نمرات بالایی دریافت می کند و گزینه های رمزگذاری آن با همتایان خود برابر است. در حالی که برنامه Fire TV Stick آن چندین گزینه پروتکل را ارائه می دهد ، پیش فرض رمزگذاری کلی آن IKEv2 است – نه قوی ترین ، اما همان موردی که انتظار دارید توسط اکثر VPN ها برای اطمینان از سازگاری سیستم عامل در تلویزیون هوشمند شما استفاده شود. همچنین می توانید سوئیچ kill آن را بر روی دستگاه Fire TV خود فعال کنید ، که در صورت قطع اتصال VPN از نشت داده های شبکه در خارج از تونل امن VPN آن جلوگیری می کند.

توانایی Surfshark برای پرش بیش از geoblocking در یک سیستم عامل جریان مانند Netflix نیز به همین ترتیب است. مشهور گزینه عادی دسکتاپ Multihop ، که اتصال شما را از طریق چندین کشور برای پنهان کردن مسیر شما جابجا می کند ، در برنامه Amazon Fire TV آن نیز موجود است.

بهترین قسمت در مورد Surfshark VPN؟ این نه تنها سریعترین VPN است که من تاکنون بررسی کرده ام و نه تنها دارای مجموعه ای عالی از ویژگی های حفظ حریم خصوصی است ، بلکه همچنان کم هزینه ترین اشتراک VPN است که می توانید خریداری کنید.

برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان VPN دیگر ، Surfshark برنامه یک ساله ارائه نمی دهد. بهترین پیشنهاد آن ۲٫۴۹ دلار در ماه است ، برای برنامه دو ساله آن (شما ۶۰ دلار جلو می پردازید). برنامه شش ماهه ۶٫۴۹ دلار در ماه (حدود ۳۹ دلار جلوتر) است و برنامه های ماه به ماه ۱۳ دلار در ماه است. قطعاً از آزمایش ۳۰ روزه سخاوتمندانه آن استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که آیا این سرویس را دوست دارید (و اگر برنامه دو ساله را انتخاب می کنید ، شاید در ۲۳ ماه یک یادآوری تنظیم کنید تا ببینید آیا می توانید آن را با نرخ تخفیف مستمر صحبت کنید). [۱۹۶۵۹۰۲۰] بررسی Surfshark ما را بخوانید.

NordVPN

NordVPN مانند رئیس نهایی است که باید بجنگید اگر باشید یک تازه وارد صنعت VPN. چرا؟ زیرا این پاسخ به هر مزیتی که ممکن است روی میز بیاورید دارد. VPN امسال سریعتر است؟ تماشا کنید که Nord وقتی ناوگان خود را دوباره گسترش می دهد ، با چه سرعتی می تواند سرعت بگیرد. شما امنیت VPN خود را تقویت کرده اید؟ این عالی است ، اما Nord دیسک RAM 100٪ را از دست داده و پس از ترساندن سال ۲۰۱۹ سرورهای فلزی مشترک و بی سیم را ارائه می دهد. حتی اگر شما یک رقیب ثابت مانند ExpressVPN باشید ، باز هم باید مرتباً با صندوق جنگ تبلیغاتی NordVPN و تمایل به کاهش قیمت ها با افتادن کلاه برای تسلط بر بازار کنار بیایید.

در فهرست بهترین VPN های CNET ، ExpressVPN در حال حاضر از NordVPN پیشی گرفته است. نکته کلیدی که NordVPN را برای Express TV Stick از ExpressVPN برتر قرار می دهد ، سازگاری Nord است. به نظر من سرعت NordVPN قابل اطمینان است. هرگز افت ناگهانی یا قطع سرویس وجود نداشت و در جایی که انتظار داشتم VPN عملکرد کمتری داشته باگردید ، خود را در حد وظیفه ثابت کرد. این قابلیت اطمینان همان چیزی است که شما در هنگام پخش محتوای رسانه ای سنگین داده از سوی ارائه دهندگانی مانند HBO Max بیشترین نیاز را خواهید داشت.

NordVPN تعداد اتصالات همزمان گسترده ای را با شش اتصال همزمان از طریق شبکه خود ارائه می دهد ، جایی که تقریباً همه دیگر ارائه دهندگان پنج یا کمتر ارائه می دهند. همچنین برای کسانی که بدنبال سطح متفاوتی از اتصال VPN هستند گزینه IP اختصاصی را ارائه می دهد. NordVPN یک ویژگی kill switch و قابلیت VPN در Tor را ارائه می دهد. من در طول آزمایشات خود هیچ گونه نشت حریم خصوصی را مشاهده نکردم.

در جدیدترین تست های سرعت من ، عملکرد NordVPN با بسیاری از رقبای خود برابر بود و سرعت من را به طور متوسط ​​۵۳٪ کاهش می دهد (که از ۳۲٪ از دست دادن قبلی اندازه گیری می شود ، کندتر است) تست های سرعت). با این وجود ، همانند ExpressVPN ، NordVPN برای دور بعدی مسابقات آماده می شود و جام را هدف قرار می دهد.

هزینه اشتراک برنامه دو ساله VPN این شرکت ماهیانه ۳٫۷۵ دلار است (بطور همزمان ۹۰ دلار صورتحساب). این قیمت کمتر از بیشتر مدعیان است ، اما برای برنامه یک ساله (۴٫۹۲ دلار در ماه یا ۵۹ دلار در کل) و برنامه ماهانه (۱۲ دلار در ماه) بسیار زیاد است. اما این یک سیاست کامل ۳۰ روزه برای بازپرداخت دارد.

بررسی NordVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN

اگرچه سریعترین VPN بود که در سال ۲۰۱۹ اندازه گیری کردم ، ExpressVPN یک سال سخت در طول تست های سرعت ۲۰۲۰ خود را. با وجود اینکه مرتباً سنگین ترین ضربه های صنعت را می خوریم ، آزمایش های من نشان داد که ارائه دهنده VPN 52٪ از دست دادن سرعت اینترنت معمولی من را ایجاد می کند ، که نشان دهنده کاهش قابل توجهی در مقایسه با نمره ۲۰۱۹ آن است (سرعت باور نکردنی سریع ۲٪) . با این حال ، از آن زمان ، ExpressVPN ناوگان سرور VPN خود را تقویت کرده و به پروتکل جدید مبتنی بر Wireguard نقل مکان کرده است که ممکن است به آن کمک کند در یک رقابت سخت کمربند عنوان را پس بگیرد.

در دنیای حریم خصوصی ، ExpressVPN سابقه قوی دارد ، زیرا یک مقام سرور VPN را به دست آورده است که ثابت می کند سیاست ورود به سیستم صفر در آن زمان درست است. از آن زمان ، ExpressVPN برای محافظت بیشتر از حریم خصوصی به تمام سرورهای RAM-disk منتقل گردیده است. من همچنین کیفیت راهنماهای راه اندازی VPN و اطلاعات دقیق در س FAالات متداول آن را دوست دارم.

مانند بقیه پنج سرویس برتر VPN که CNET بررسی کرده است ، ExpressVPN نیز یک ویژگی مفید kill kill دارد. برخلاف بقیه ، ExpressVPN امتیازاتی را برای پشتیبانی از بیت کوین به عنوان روش پرداخت کسب کرد – چیزی که نه بهترین خدمات VPN ارائه می دهد ، اما باعث ایجاد یک لایه اضافی از حریم خصوصی در هنگام پرداخت می شود.

بله ، ExpressVPN قطعاً در حال رفتن است برای شما بیش از Surfshark هزینه کند. و بیشتر از بیشتر VPN های دیگر برای این موضوع. اما این همان قیمتی است که شما برای VPN پرداخت می کنید که حق شهرت آن را پرداخت می کند ، حتی اگر این امر به معنای توقیف سرورهای آن در جریان تحقیقات در مورد یک ترور بین المللی باگردید. سرویس VPN از سال ۲۰۰۹ شروع به کار کرده است و ExpressVPN دارای شبکه قابل توجهی از سرورهای VPN سریع است که در ۹۴ کشور گسترش یافته است. بهترین برنامه آن برای بسته سالانه کمتر از ۷ دلار در ماه قیمت دارد که شامل سه ماه رایگان است.

بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

VPN های دیگر موجود در Fire TV Stick

سه سرویس فوق مورد علاقه من هستند ، خواه از دستگاه Amazon Fire TV یا از دستگاه دیگری استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که این سرویس های دیگر به عنوان برنامه های قابل بارگیری در بستر Fire TV نیز موجود است:

بیشتر توصیه های VPN [19659045]

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت