بهترین نوار صوتی زیر ۳۰۰ دلار در سال ۲۰۲۱

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در حالی که شما می توانید مبلغی معادل ۸۰ دلار برای یک نوار صوتی هزینه کنید ، اما نکته شیرین این نوع بلندگو حدود ۳۰۰ دلار است. با این قیمت می توانید انتظار ویژگی هایی مانند HDMI ، بلوتوث و ساب ووفر بی سیم را داشته باشید. گفتگو بسیار واضح تر از آنچه از تلویزیون خود شنیده اید به نظر می رسد و اکثر نوارها نیز دارای حالت تقویت صدا هستند. اگر از علاقه مندان موسیقی هستید ، می توانید انتظار داشته باشید که آهنگ های موردعلاقه شما بهتر از هر بلندگو بلوتوثی که می توانید نام ببرید ، صدا کنند.

همانطور که من این را می نویسم ، Klipsch Cinema 400 با قیمت ۷۵ دلار از تخفیف می گیرد که ارزش آن را حتی بهتر می کند. با این حال ، اگر قیمت هیچ مشکلی نیست ، می توانید به لیست بهترین نوارهای صدا ما مراجعه کنید. یا اگر نوار صوتی می خواهید که به دستورات صوتی پاسخ دهد ، باید نوار صوتی را با Amazon Alexa در نظر بگیرید. بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا نوارهای صدای مورد علاقه ما زیر ۳۰۰ دلار است.

Ty Pendlebury / CNET

ممكن است از ویژگی های برخی از رقابت های خود برخوردار نباگردید ، اما اگر به دنبال عملکرد فوق العاده هستید ، این همان جایی است که باید شروع کنید. با آن توییترهای در معرض و یک ساب ووفر بزرگ جلوه های سرگردانی را ارائه می دهد. به نظر می رسد هم با موسیقی و هم با یک یا دو قسمت از لوکی.

بررسی کلیپس سینما ۴۰۰ ما را بخوانید.

Ty Pendlebury / CNET

The Polk React یک به روزرسانی تک نوار صدا به یکی از نوارهای صوتی هوشمند مورد علاقه من ، نوار فرمان Polk. در حالی که این ساب ووفر را از دست می دهد ، شما همیشه می توانید یک وسیله الحاقی بخرید و همچنین ترمز کنید. React کیفیت صدای عالی را ارائه می دهد و الکسا روی آن پاسخگو است. اگر توانایی پرداخت آن را دارید ، ارزش ۱۰۰ دلار اضافی را برای Yamaha YAS-209 برای ساب ووفر و پورت HDMI اضافی آن صرف کنید.

بررسی Polk React ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

مشکل اکثر نوارهای صدا این است که بسیار عظیم هستند – اگر تلویزیون کوچک یا پایه همراه دارید ممکن است از آن آویزان شوند. بلندگوی اصلی MagniFi Mini به سختی یک پا فاصله دارد و با این وجود قادر است صدایی فوق العاده گسترده با استفاده هوشمندانه از فناوری ارائه دهد. خوب به نظر می رسد و شما به سختی می دانید که آنجاست.

بررسی Polk MagniFi Mini ما را بخوانید.

در حالی که کلیپش در اداره فیلم ها و موسیقی عالی است ، اگر عمدتا JBL باشید حتی بهتر است تماشای تلویزیون یا فیلم های اکشن. ساب ووفر آن می تواند عمیق باگردید و دو ورودی HDMI برای انعطاف پذیری بیشتر ارائه می دهد.

بررسی JBL Bar 2.1 Deep Bass را بخوانید.

Ty Pendlebury / CNET

ممکن است Polk Audio Signa S3 ظاهری شیک نداشته باگردید از Klipsch یا JBL اما تقریباً آنچه را که یک طرفدار موسیقی قرن بیست و یکم به آن نیاز دارد ، ارائه می دهد. جدا از درگاه HDMI ، در صورت تمایل دارای بلوتوث ، جریان Wi-Fi (iOS و اندروید) و مینی جک برای اتصال یک صفحه گردان است. همچنین عالی به نظر می رسد.

بررسی Polk Signa S3 ما را بخوانید.

در حالی که V21 توسط سایرین در این لیست طبقه بندی می شود اگر فقط بودجه محدودی داشته باشید ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد. این اتصال مهم HDMI ، بلوتوث و یک زیرمجموعه جداگانه دارد. Vizio صدای عالی ارائه می دهد و هزینه ای در حدود نیمی از قیمت این رقبا دارد.

بررسی Vizio V21 ما را بخوانید.

ملزومات بیشتر سینمای خانگی

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت