۲ جوانه EarFun Free جدید را با ۲۵ درصد تخفیف دریافت کنید

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

هدفون EarFun Free 2 سبک و ضد آب است.


David Carnoy / CNET

من طرفدار جوانه های اصلی EarFun Free بودم و اکنون یک نسخه ارتقا یافته به نام EarFun Free 2 وجود دارد. آنها اخیراً آمازون را وارد بازار کردند و اگر کلیپ بزنید EarFun فروش ۲۵ درصدی را برای آنها انجام می دهد ۱۰٪ کوپن فوری و سپس کد FREEOFF15 را هنگام پرداخت استفاده کنید تا ۱۵٪ تخفیف اضافی دریافت کنید. قیمت نهایی قبل از کسر مالیات ۳۷٫۴۹ دلار است ، به این معنی که شما ۱۲٫۵۰ دلار تخفیف از لیست ۵۰ دلار دریافت می کنید. توجه داشته باشید که کد تا ژوئیه خوب است و این کد تنها در صورتی کار خواهد کرد که فروشنده آمازون EarFun باگردید (امیدوارم EarFun سهام زیادی داشته باگردید ، اما این معاملات همیشه می تواند به فروش برسد).

جوانه های EarFun Free 2 یک نسخه پیشرفته نیستند ، اما مانند نسخه های اصلی ، آنها به خوبی در گوش من قرار می گیرند و صدای خوبی را برای جفتک انداختن به ارمغان می آورند – این فقط یک لمس از سه برابر و تقویت باس است (تعداد زیادی وجود دارد از باس) – و ویژگی های اضافی مانند شارژ بی سیم. آنها همچنین به عنوان یک هدست برای برقراری تماس کار می کنند. از بسیاری جهات ، آنها جایگزین ارزان قیمت Jabra's Elite 75t هستند ، اگرچه فعال کننده نویز فعال نیستند.

بیشتر بخوانید : بهترین هدفون بی سیم واقعی بی سیم برای سال ۲۰۲۱

عمر باتری در سطح حجم متوسط ​​تا هفت ساعت ارزیابی می شود و این جوانه ها با درجه IPX7 کاملاً ضد آب هستند. اینها به بلوتوث ۵٫۲ مجهز هستند و از تراشه QCC3040 Qualcomm استفاده می کنند که شامل پشتیبانی از کدک صوتی aptX کوالکام است اگر از دستگاهی با قابلیت aptX استفاده می کنید (تلفن های هوشمند اندرویدی خاصی از aptX پشتیبانی می کنند). سالها پیش ، آنها یک ارزش ستاره ای بودند. این مدل جدید بهتر است و هزینه آن با کدهای تخفیف تقریباً یکسان است ، اما امروز رقابت بسیار بیشتری در هدفون های بی سیم واقعی-بودجه ای وجود دارد. با این وجود ، اینها همچنان لیست ما را از بهترین هدفونهای بی سیم واقعی ساخته اند ، بنابراین همچنان یکی از مقادیر بهتر بی سیم واقعی هستند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت