در اینجا نرخ وام های امروز در ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۱ آورده شده است: نرخ ها کاهش می یابد

2021-07-15
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 001-cnet-finance-رهن-خانه-خرید-خانه

ح. آرمسترانگ رابرتز / گتی ایماژ

امروز چندین نرخ عمده رهن کاهش یافته است. نرخ های متوسط ​​وام های ۳۰ ساله ثابت و ۵/۱ با نرخ قابل تنظیم هر دو کاهش یافت ، در حالی که وام رهنی ثابت ۱۵ ساله تکان نخورد. اگرچه نرخ وام مسکن همیشه در حال تغییر است ، اما اخیراً کمتر از سالها گذشته بوده است. اگر می خواهید نرخ ثابت پایینی داشته باشید ، ممکن است زمان مناسب برای اقدام باگردید. البته ، ابتدا اطمینان حاصل کنید که امور مالی شخصی خود را بررسی کنید – و همیشه در جستجوی وام دهنده و خانه مناسب برای نیازهای خود باشید.

نرخ وام های مسکن را که نیازهای شما را برآورده می کنند بررسی کنید

نرخ رهن ثابت ۳۰ ساله ۳٫۰۴٪ است که نسبت به یک هفته قبل ۳ واحد پایه کاهش دارد. (یک امتیاز مبنا معادل ۰۱/۰٪ است.) وام های ثابت ۳۰ ساله متداول ترین وام هستند: وام های ثابت ۳۰ ساله به طور معمول نرخ بهره بالاتری نسبت به وام های ثابت ۱۵ ساله دارند – اما همچنین ماهانه پایین تر است پرداخت. شما نمی توانید به سرعت خانه خود را پرداخت کنید و با گذشت زمان سود بیشتری پرداخت خواهید کرد ، اما اگر می خواهید پرداخت ماهانه خود را به حداقل برسانید ، وام مسکن ثابت ۳۰ ساله گزینه خوبی است.

رهن ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ رهن ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۸ درصد است که همان نرخ هفت روز پیش است. در مقایسه با رهن ثابت ۳۰ ساله ، رهن ثابت ۱۵ ساله با همان ارزش وام و نرخ بهره پرداخت ماهانه بیشتری خواهد داشت. اگر وام ۱۵ ساله معمولاً معامله بهتر باگردید ، اگر توانایی پرداخت ماهانه را داشته باشید. به احتمال زیاد نرخ بهره کمتری دریافت خواهید کرد و در مجموع سود کمتری پرداخت خواهید کرد زیرا خیلی سریعتر وام خود را پرداخت می کنید.

وام های قابل تنظیم ۵/۱

وام با نرخ قابل تنظیم ۵/۱ با نرخ متوسط ​​۳٫۰۴٪ ، اسلاید ۳ امتیاز پایه از هفت روز پیش است. برای پنج سال اول ، معمولاً با ARM 5/1 در مقایسه با رهن ثابت ۳۰ ساله ، نرخ بهره کمتری دریافت خواهید کرد. با این حال ، از آنجا که نرخ با نرخ بازار تغییر می کند ، پس از آن زمان می توانید هزینه بیشتری را پرداخت کنید ، همانطور که در شرایط وام شما شرح داده گردیده است. برای وام گیرندگان که قصد دارند خانه خود را قبل از تغییر نرخ بفروشند یا سرمایه خود را تأمین کنند ، ARM ممکن است گزینه خوبی باگردید. در غیر این صورت ، تغییرات در بازار بدان معنی است که نرخ بهره شما می تواند پس از تعدیل نرخ بسیار بالاتر باگردید.

روند نرخ وام

ما برای ردیابی روند نرخ وام روزانه از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate که متعلق به همان شرکت مادر CNET است ، استفاده می کنیم. در این جدول خلاصه ای از نرخ های متوسط ​​ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سطح کشور آمده است:

نرخ بهره وام امروز

مدت وام نرخ امروز هفته گذشته تغییر
نرخ رهن ۳۰ ساله ۳٫۰۴٪ ۳٫۰۷٪ -۰٫۰۳
نرخ ثابت ۱۵ ساله ۲٫۳۸٪ ۲٫۳۸٪ N / C
نرخ وام مسکن ۳۰ ساله ۲٫۸۲٪ ] ۲٫۸۶٪ -۰٫۰۴
نرخ بازپرداخت وام ۳۰ ساله ۳٫۱۰٪ ۳٫۱۴٪ -۰٫۰۴

نرخ دقیق از ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۱٫

نحوه پیدا کردن نرخ وام مسکن شخصی

برای یافتن نرخ رهن شخصی ، با کارگزار وام مسکن محلی خود صحبت کنید یا از خدمات رهن آنلاین استفاده کنید. هنگام خرید با نرخ وام مسکن ، اهداف و سرمایه های فعلی خود را در نظر بگیرید. مواردی که بر نرخ بهره وام شما تأثیر می گذارد عبارتند از: امتیاز اعتبار ، پیش پرداخت ، نسبت وام به ارزش و نسبت بدهی به درآمد شما. داشتن امتیاز اعتباری خوب ، پیش پرداخت بالاتر ، DTI پایین ، LTV پایین یا هر ترکیبی از این عوامل می تواند به شما کمک کند نرخ بهره کمتری دریافت کنید. فراتر از نرخ رهن ، سایر هزینه ها از جمله هزینه های بسته گردیدن ، هزینه ها ، امتیاز تخفیف و مالیات نیز ممکن است در هزینه خانه شما تأثیرگذار باگردید. حتماً با چندین وام دهنده – به عنوان مثال ، بانک های محلی و ملی ، اتحادیه های اعتباری و وام دهندگان آنلاین – و فروشگاه مقایسه مقایسه کنید تا بهترین رهن را برای خود پیدا کنید.

مدت وام چه تاثیری بر رهن من دارد؟

در هنگام انتخاب وام ، توجه به مدت وام یا برنامه پرداخت مهم است. شرایط وام که معمولاً ارائه می شود ۱۵ سال و ۳۰ سال است ، اگرچه شما می توانید وام های ۱۰ ، ۲۰ و ۴۰ ساله را نیز پیدا کنید. تمایز مهم دیگر بین وامهای با نرخ ثابت و قابل تنظیم است. نرخ بهره در رهن با نرخ ثابت برای مدت وام ثابت است. برخلاف وام با نرخ ثابت ، نرخ بهره برای وام با نرخ قابل تنظیم فقط برای مدت زمان معینی (اغلب پنج ، هفت یا ۱۰ سال) ثابت است. پس از آن ، نرخ سالانه براساس نرخ بهره بازار تنظیم می شود.

هنگام تصمیم گیری بین وام با نرخ ثابت و قابل تنظیم ، باید به این فکر کنید که چه مدت قصد اقامت در خانه خود را دارید. برای کسانی که قصد ماندن در بلند مدت را دارند ، وام های رهن با نرخ ثابت ممکن است گزینه بهتری باگردید. وام های با نرخ ثابت در مقایسه با وام های با نرخ قابل تنظیم ثبات بیشتری را در طول زمان ارائه می دهند ، اما وام های با نرخ قابل تنظیم در بعضی مواقع می توانند نرخ بهره کمتری را از قبل ارائه دهند. با این حال ، اگر فقط قصد دارید خانه خود را برای چند سال نگه دارید ، ممکن است معامله بهتری با وام با نرخ قابل تنظیم دریافت کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، بهترین دوره وام وجود ندارد. همه چیز به اهداف و وضعیت مالی فعلی شما بستگی دارد. هنگام انتخاب رهن حتماً تحقیق کنید و به اولویت های خود فکر کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت