صدای Hera Syndulla در Star Wars: The Bad Batch با الهام از مارول ساخته شده است

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Hera Syndulla در Star Wars: The Bad Batch

Star Wars: The Bad Batch یک جوان Hera Syndulla را معرفی می کند.


Lucasfilm

Hera Syndulla برگشت. طرفداران جنگ ستارگان او را به عنوان خلبان سریال انیمیشن Ghost در CGI Rebels شناختند و دوستش داشتند و نمایش دیزنی پلاس گروه بد جوانان Twi'lek را برای اولین بار آشکار می کند زمان.

از آنجا که این نمایش بلافاصله پس از جنگهای Clone Wars و وقایع انتقام سیت اتفاق می افتد ، هرا هنوز سالها با سوپراستار اتحاد شورشی فاصله دارد. او و والدینش در تلاشند تا واقعیت کهکشان پس از جنگ را کنترل کنند زیرا امپراتوری کنترل سیاره آنها ، Ryloth را به دست می گیرد ، اما روشن است که جرقه عصیان در قلب هرا روشن گردیده است.

قسمت هفته گذشته ، معامله شیطان ، با یک یادداشت گردیدید به پایان رسید ، بنابراین طرفداران آماده دیدن هرا هستند که گامی به سوی قهرمان سازی در قسمت جمعه .

ونسا مارشال بازیگر نقش هرا را هر زمان كه شخصیت ظاهر می شود ، در هر چهار فصل Rebels ، بازی ویدیویی ۲۰۲۰ اسكادرون ها و تعداد زیادی اسپین آف بازی كرده است. وی در نمایش های انیمیشن و بازی های ویدئویی بی شماری دیگر صداپیشگی کرده است ، مانند ماری جین واتسون در Spider-Man Spider-Man ، Wonder Woman در هارلی کوین و Sheeva در Mortal Kombat 11 .

 Vanessa Marshall

ونسا مارشال در دوران نوجوانی در The Bad Batch نقش هرا را بازی می کند ، که قبلاً او را به عنوان یک بزرگسال به تصویر کشیده بود.


پل آرچولتا / گتی ایماژ

همانطور که اتفاق می افتد ، او اولین بازیگر جنگ ستارگان بود که من در سال ۲۰۱۴ با او مصاحبه کردم. در آن زمان ، ما تازه داشتیم با Hera در قسمت های اولیه Rebels آشنا می گردیدیم. این نمایش نسخه باتجربه ای از این شخصیت را به ما ارائه می دهد ، اما مارشال برای اولین بار در The Bad Batch شخصیت را به عنوان نوجوانی به تصویر می کگردید.

من اوایل این هفته دوباره درمورد یافتن صدای هرا در نوجوانی با مارشال در مورد Zoom گفتگو کردم ، چگونه او شخصیت لهجه همسایه فرانسوی Ryloth و احتمالات بیشتر داستان را نشان داد. در اینجا متن مکالمه ما وجود دارد که برای وضوح آن به آرامی ویرایش گردیده است.

س. دوست داشتنی است که دوباره شما را می بینم من جمعه گذشته وقتی قسمت را شروع کردم بسیار خوشحال گردیدم و فهمیدم که قصد داریم دوباره هرا را ببینیم – این بسیار باورنکردنی بود. آیا می توانید به من بگویید وقتی اولین بار در مورد The Bad Batch با شما تماس گرفتند؟
مارشال: من ایمیلی از نماینده صدای خود دریافت کردم که از من می پرسد آیا من علاقه مند به بازی در Hera در سن بسیار جوان هستم؟ من هیجان زده گردیدم و سپس ذهنم شروع به مسابقه کرد: “من تعجب می کنم که او چند ساله است؟ من تعجب می کنم اگر این روی Ryloth باگردید؟ این به چه معناست؟” مدتی گذشت که فیلمنامه را دریافت کردم و ما ضبط را انجام دادیم. آنها آن را از پارک بیرون کشیدند ، آنقدر خوب نوشته گردیده بود که عملکرد آن آسان بود.

چه زمانی خطوط خود را ضبط کردید؟ من همیشه در مورد جدول زمانی تولید نمایش های انیمیشن کنجکاو هستم – من می فهمم که ساخت آنها زمان طولانی می برد.
در همه گیری ، حس زمان من بسیار واژگون است. من معتقدم اوایل امسال بود ، اگر نه پایان سال گذشته.

Hera در این مرحله از کدام سن است؟ من در حدس زدن سن Twi'lek خیلی خوب نیستم.
من معتقدم او در این مرحله ۱۴ سال دارد. من معتقدم او ۱۴ ، ۱۶ یا ۱۶ ساله است. جایی در آنجا است.

او این شور و نشاط را می دهد – عالی بود. بنابراین احساس می کنم به تصویر کشیدن کودک برای یک بازیگر بزرگسال کاملاً چالش برانگیز است. چگونه می توانید به یک شخصیت این حس شگفتی را بدهید؟
مانند همه چالش های بازیگری ، مهم این است که از منظره داخلی شروع کنید و از داخل به بیرون بروید ، در مقابل ایجاد تأثیر روی چیزی و استفاده از یک صدا از خارج. معصومیت او به همان اندازه که در فیلم نامه به تصویر کشیده گردید بسیار شیفته من گردید ، به طوری که واقعاً اوقات زیبایی را پشت سر گذاشتم و از مکانی واقعی و واقعی آمدم.

برای مری جین در فیلم Spider-Man Spider-Man [a beloved 2008 animated series] ، من تقریباً برای آن ممیزی نکردم زیرا فکر کردم “اوه ، این هرگز اتفاق نخواهد افتاد. منظورم این است که چرا این کار را می کنم؟” اما نماینده من من را متقاعد کرد که باید تلاش کنم.

 مری جین در مرد عنکبوتی دیدنی

مارشال برای یافتن صدای نوجوانان هرا ، تجربه خود را در بازی مری جین واتسون در Spider-Man Spectacular به دست آورد.


تلویزیون Sony Pictures

من از یکی از دوستانم تقلید کردم که فکر می کردم به نظر می رسد به صدا در آمده از مری جین. من می دانم که او چگونه فکر می کند و می دانم چه احساسی دارد. حدس می زنم داشتم از او تقلید می کردم. اما نکته ای در این زمینه وجود داشت که به اعتقاد من زنگ درست بود. و من چیزهای زیادی از آن آموختم – نه تنها با ترسهای شما مقابله کرده و به هر حال این کار را انجام می دهید ، بلکه اگر چیزی بسیار خاص و معتبر برای ارتباط با آن پیدا کنیم ، ممکن است اتفاقات خاصی بیفتد.

آنها در این نمایش در دبیرستان بودند ، بنابراین من در مورد چگونگی رسیدن به صدای مری جین تأمل کردم و سپس به عنوان یک جوان تر لهجه فرانسوی را بر روی هرا گذاشتم. من نمی دانم که این مسئله کار را دشوارتر کرده بود یا آسان تر ، زیرا از هرا بزرگتر فاصله داشت ، اما قطعاً سرگرم کننده تر بود.

 http://www.cnet.com/

احساس کردم از نظر لهجه تقریباً در نیمه راه والدین هرا هستید.
موافقم. مسئله این است که من نشنیده بودم که النی [Hera’s mother, played by Ferelith Young] چگونه این کار را می کردم. اما من می دانم که رابین آتکین داونز چم [Hera’s father] را چگونه کار می کند – من سالهاست که او را تماشا می کنم.

من فقط سعی کردم لهجه فرانسوی را از وسط بازی کنم تا قابل درک باگردید – کمی برش دادم بیشتر به لهجه نرم فرانسه خوشحالم که جایی در وسط آن دو شخصیت باورنکردنی قرار گرفتم.

حدس می زنم این هم به تجربه شما به عنوان یک بازیگر و این واقعیت باگردید که شما هرا را مثل هیچ کس دیگری نمی شناسید. برای بازیگر غیرمعمول است که در بسیاری از مراحل زندگی خود یک شخصیت را تعریف کند. چه حسی دارد؟
این یک افتخار مطلق است. نوشته ها بسیار دوست داشتنی بودند ، راهی که آنها بی گناهی او را گرفتند. در واقع در Rebels هم چنین بود. وقتی می گویم عمل کردن آسان است ، منظور من این نیست که “اوه ، خیلی راحت است”. منظور من این است که کلمات به راحتی از زبان می افتند و اتصال به آنها بسیار آسان است به طوری که تقریبا احساس می شود حتی کاری هم نمی کنیم.

اینکه بتوانید همه این موارد را بررسی کنید و فقط از آنها لذت ببرید آنها با نویسنده و کارگردان – ما یک انفجار داشتیم ، فوق العاده بود.

 Hera Syndulla in Rebels

هرا بزرگ می شود و به عنوان یک خلبان کراک عمل می کند. [۱۹۶۵۹۰۰۳] لوکاس فیلم

بعد از اپیزود جمعه ، که من تصور می کنم با هرا انتخاب شود ، بعدی را کجا خواهیم دید؟
اوه ، من تصوری ندارم. او همان جایی خواهد بود که قرار است باگردید.

من دوست دارم بیشتر او را در قسمت بعدی جنگ با امپراتوری ببینم یا بعداً در جدول زمانی به عنوان یک ژنرال حتی باسابقه تر حضور پیدا کنم. ما بعضی از این را در کتاب ها دیده ایم.
جالب است که ببینیم چگونه همه اینها با Jacen [her son with the late Jedi Kanan Jarrus] بازی کردند. و اگر عزرا و آهسوکا و سابینا هرگز یکدیگر را پیدا کردند [after the events of Rebels] ، دوست دارم بدانم. این می تواند یک داستان زیبا باگردید. امیدوارم که این اتفاق در برخی از کتابهای مصور متوسط ​​، رمان ، در هر مکان رخ دهد. فقط می تواند ببیند که سرانجام چگونه همه چیز راضی است ، بسیار راضی کننده خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت