ایلان ماسک می گوید ایستگاه تسلا Supercharger V3 به روز شده و در شارژ سریع تر است

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

دارندگان EV برای نرخ شارژ سریعتر باید همیشه پایین باشند.


تسلا

به گفته مدیر عامل شرکت الون ماسک ، سریعترین شارژ ایستگاههای تسلا Supercharger به زودی حتی سریعتر می شوند. ماسک در توئیتی در پاسخ به نتایج تست ۱۰۰۰ مایل EV و Car و Driver ، ابتدا از انتخاب تسلا استفاده کرد قبل از اینکه بگوید ایستگاه های Supercharger V3 به زودی می توانند با حداکثر سرعت ۳۰۰ کیلووات شارژ شوند. امروزه ، شبکه Supercharger V3 با نرخ حداکثر ۲۵۰ کیلووات شارژ می شود. به عبارت دیگر ، استفاده از این شارژرهای بسیار سریع به زودی سریعتر خواهد گردید.

“[The] شبکه Supercharger به ۲۵۰kW ارتقا می یابد به ۳۰۰ کیلووات ، بنابراین این نیز کمک خواهد کرد “، ماسک در پاسخ به نتایج منتشر گردیده مجله گفت. برای آنچه ارزش دارد ، سه تسلا استفاده گردیده در جایگاه اول ، دوم و سوم قرار گرفته اند. تسلا اداره روابط عمومی را برای درخواست های خود برای اظهار نظر اداره نمی کند ، بنابراین مشخص نیست که این به روزرسانی در شبکه Supercharger چه زمانی اتفاق می افتد.

Supercharger V3 در حال حاضر یک زیرساخت قابل توجه است ، با یک کابل مایع خنک کننده قادر به اضافه کردن است. ۱۰۰۰ مایل برد در یک ساعت . در عرض پنج دقیقه ، سوپرشارژر با قدرت ۲۵۰ کیلووات می تواند برد ۷۵ مایل را افزایش دهد. با یک پرش به ۳۰۰ کیلووات ، می توانیم در مدت ۵ دقیقه به چیزی حتی نزدیک به ۱۰۰ مایل نگاه کنیم. با توجه به اینکه توقف در پمپ بنزین به راحتی یک آزمایش سخت پنج دقیقه ای است ، Supercharger V3 با رقابتی بسیار راحت رقابت می کند. این جدیدترین ایستگاه ها همچنین قدرت را بین چندین اتومبیل تقسیم نمی کنند. به عبارت دیگر ، هر تسلا با حداکثر سرعت شارژ می شود. شاید از همه مهمتر ، در مقایسه با زیرساخت های شارژ رقابتی ، یافتن یک ایستگاه Supercharger در مقایسه با سایر مناطق در کشور نیز بسیار آسان تر باگردید.

باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه زمانی این به روزرسانی به Supercharger V3 عرضه می شود ایستگاه ها ، اما شارژ یک تسلا در ملاقات عمومی به زودی حتی بهتر خواهد گردید.

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی می کند:
این را تماشا کنید:

چرا تسلا از برتری چشمگیر در بازار اتومبیل های برقی برخوردار است۲۸:۲۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت