۱۰۰۰۰ مایل شما به دلیل کمبود تراشه می تواند ارزش پول نقد جدی را داشته باشد

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2012 شورولت سیلورادو

این کامیون این روزها پول نقد زیادی دارد.


شورولت

هزینه بسیاری از کالاها در بسیاری از بخشها افزایش یافته است ، زیرا تقاضا پس از بازگشایی مجدد اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، بسیار بالا می رود. مطمئناً اتومبیلها نیز از این امر مستثنی نیستند ، زیرا میانگین قیمت اتومبیل جدید به دلیل کمبود تراشه در حال انجام در حدود ۴۰،۰۰۰ دلار است. به طور طبیعی ، خریداران به طور فزاینده ای به دنبال اتومبیل های دست دوم هستند ، و حتی اتومبیل هایی با بیش از ۱۰۰۰۰۰ مایل در کیلومتر شمار شاهد افزایش ارزش در سال جاری بودند. با کیلومترشمارهایی که از ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۰۹،۹۹۹ مایل نشان داده گردیده اند ، ارزش ها تقریباً ۴۰۰۰ دلار جهش داشته اند. بله ، چهار بزرگ اگر صاحب اتومبیل مسافت پیموده گردیده بالاتر هستید این خبر بسیار خوبی است و اگر در حال خرید یک مجموعه ارزان قیمت چرخ هستید خبر بسیار خوبی نیست. در ژوئن ۲۰۲۱ ، قیمت متوسط ​​ماشین با ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۱۰،۰۰۰ مایل ۱۶،۴۸۹ دلار بود ، در حالی که در سال گذشته ۱۲،۶۲۶ دلار بود. ادموندز گفت که افزایش ۳۱ درصدی بالاترین میزان ثبت گردیده برای وسایل نقلیه رده بندی گردیده در این گروه است.

اگرچه مقادیر بالاتر برای اتومبیل های ۱۰۰۰۰۰ مایل فقط مربوط به بیماری همه گیر نیست. در حقیقت ، ادموندز گفت: فناوری و مهندسی بهتر ، اتومبیل ها را به طول عمر بسیار بیشتری می رساند. اتومبیل های با مسافت پیموده گردیده در زمان برخورد ۱۰۰۰۰۰ به طور خودکار به عنوان یک ماشین شلوغ طبقه بندی نمی شوند.

“ما امروز شاهد وسایل نقلیه ۷ تا ۸ ساله با بیش از ۱۰۰،۰۰۰ مایل هستیم که بیشتر از قیمت تمام گردیده شبیه هستند وسایل نقلیه ۵ ساله با ۶۰،۰۰۰ تا ۸۰،۰۰۰ مایل یک سال پیش ، “مدیر ارگردید بینش Edmunds ایوان دروری گفت.

جای تعجب نیست که کامیون های ۱۰۰،۰۰۰ مایل گرمترین بلیط برای مقادیر بالاتر بودند. به عنوان مثال ، یک شورلت سیلورادو شش و نیم ساله ماه گذشته تقریباً ۲۷۰۰۰ دلار در یک فروشنده سفارش داشت. سال گذشته همین ماشین ۱۸۰۰۰ دلار ارزش داشت. اگر یک کامیون قدیمی نشسته باشید ، ممکن است یک روز پرداخت کنید.

اگرچه همه کامیون های قدیمی نیستند. هوندا سیویک ، تویوتا کمری و موارد دیگر در لیست وسایل نقلیه با بیشترین ارزش سال به سال قرار دارند.

برتر ۱۰ ارزش وسیله نقلیه دست دوم با بیش از ۱۰۰۰۰۰ مایل

ساخت مدل میانگین سنی میانگین قیمت روزهای فروش
شورولت سیلورادو ۱۵۰۰ ۶٫۶ ۲۶،۹۱۴ دلار ۳۰٫۸
فورد فرار ۷٫۱ ۱۱۳۶۹ دلار ۳۰٫۵
فورد F-150 ۷٫۲ ۲۵،۹۲۴ دلار ۳۰٫۳
هوندا توافق ۸٫۴ ۱۲،۶۳۳ دلار ۲۷٫۴
هوندا مدنی ۸ ۱۰۹۰۷ دلار ۲۸٫۳
هوندا CR-V ۸٫۵ ۱۳۸۲۹ دلار ۳۰
جیپ Grand Cherokee ۷٫۳ ۱۷،۷۰۰ دلار ۳۶٫۶
جیپ Wrangler ۸٫۶ ۲۳،۰۸۴ دلار ۲۹٫۷
رم ۱۵۰۰ ۶٫۵ ۲۴۶۵۷ دلار ۲۷٫۴
تویوتا کمری ۸ ۱۲٫۰۵۷ دلار ۲۷٫۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت