هنسی می خواهد فورد Bronco VelociRaptor با قدرت ۴۰۵ اسب بخار بسازد

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 HPE Ford Bronco VelociRaptor

به نظر من بسیار رئیس است.


HPE

مهندسی عملکرد Hennessey یکی یا دو مورد را در مورد ساخت و تنظیم ماشین های سریع می داند ، اما مشتاقانه می تواند دست خود را در ۲۰۲۱ Ford Bronco بگذارد. روز پنجشنبه ، تیونر مستقر در تگزاس اعلام کرد که به لطف تنظیم ، به روزرسانی های نرم افزاری و سیستم جدید اگزوز و القا air هوا ، می خواهد یک Bronco VelociRaptor با ۴۰۵ اسب بخار قدرت و ۵۰۳ پوند فوت گشتاور در شیر تولید کند. HPE با موتور ۲٫۷ لیتری توئین توربو V6 در زیر کاپوت ، HPE قصد دارد نیروی اضافی را از واحد قدرت ماساژ دهد ، بعلاوه چند دنده آفرود جدید برای یک SUV حتی بدتر در خاک متصل می کند. به طور خاص ، این Bronco VelociRaptor باید شامل لاستیک های ۳۵ اینچی با چرخ های ۱۸ اینچ HPE باگردید. سپرهای جلو و عقب جدید به نظر می رسد که ممکن است در کارهای خارج از جاده نیز کمک کنند ، اما این شرکت به هیچ عنوان از بالابر اضافی یا چرخ دنده های دیگر نام نبرد. هنوز هم ، یک Bronco که در ۴٫۹ ثانیه از ۰-۶۰ مایل در ساعت می رود بسیار خوب به نظر می رسد.

آنچه هنوز مشخص نیست این است که آیا HPE به سیستم های امنیتی گردیدید سایبری Bronco دسترسی پیدا کرده است. این در واقع دومین باری است که قصد دارد اسب اسبی سریع تری را اعلام کند. در اکتبر گذشته ، HPE همچنین برنامه هایی برای V8-swap Bronco را اعلام کرد که به نظر درخشان است ، اما شاید کار سختی باگردید. جف سیمان ، مدیر برنامه برونکو در فورد ، قبلاً گفته بود که وقتی قرار است اجازه دسترسی به فناوری برونکو را بدهد ، این خودروساز باید “با دقت راه برود”.

وسایل نقلیه ، حتی در برخی موارد مانند Bronco ، استخوانهای خشن و سنگین ، کاملاً شبیه کامپیوترهای رول هستند. اعطای دسترسی به ECU و امنیت سایبری برای هرکسی می تواند برای فورد و رانندگان مشکل ساز شود و آسیب پذیری ها را باز کند. پس از آن فورد به درخواست نظر پاسخ نداد و بلافاصله درخواست نظری را در مورد تنظیم Bronco پس نداد. HPE در اعلامیه خود برای Bronco VelociRaptor از “روند تحقیق و توسعه گسترده” یاد می کند ، که تمام حالت های موتور SUV و سیستم های آفرود را حفظ می کند. Broncos امسال. شما برای شروع ۸۰،۰۰۰ دلار به علاوه یک Bronco Wildtrak با مبلغی حدود ۲۲۵،۰۰۰ دلار در نظر دارید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۱ اولین درایو فورد برونکو: اعتقاد به اعتیاد به مواد مخدره۱۲:۱۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت