USPS تمبرهای پستی 'Mystery Message' را تحویل می دهد: سعی کنید معما را حل کنید

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

یک چشمان خوب بزنید و ببینید آیا می توانید بفهمید چه چیزی می گوید.


USPS

اگر پازل را دوست دارید ، تمبر جدیدی برای شما وجود دارد. روز پنجشنبه ، خدمات پستی ایالات متحده از تمبر رمز و راز برای همیشه رونمایی کرد که در ابتدا به نظر می رسد مانند مجموعه ای رنگارنگ از اشکال هندسی سرخ می شود. در واقع شامل یک عبارت پنهان است. (اسپویلرها بعداً می آیند.)

مطابق با تم تم ، USPS آن را با مراسمی در موزه بین المللی جاسوسی در واشنگتن دی سی راه اندازی کرد.

مدیر هنری USPS آنتونیو آلکالا مسئول طراحی هوشمندانه بود. USPS در بیانیه ای گفت: “صفحه ۲۰ تمبر یک معمای بصری است که یک پیام دشوار را تشخیص می دهد. هر مربع رنگارنگ حاوی نامه ای با الگوی جالب است.”

نیازی نیست که متخصص باشید کد شکن برای پی بردن به پیام. برخی از نامه ها ممکن است فوراً به سمت شما بیرون بیایند ، در حالی که برای برخی دیگر لازم است کمی بیشتر کار کنید.

هگردیدار خراب: این راه حل در پشت صفحه تمبر نوشته گردیده است ، که به فروش می رسد یک ورق ۲۰ تایی به قیمت ۱۱ دلار. روی این تمبر نوشته گردیده است: “چیزی بیش از آنچه که به چشم می آید!” که اتفاقاً به عنوان عنوانی برای رباتهای Transformers محسوب می شود ، اما این یک چیز بی اهمیت است.

اگر شکستن رمز و راز تمبر خیلی آسان بود ، همیشه می توانید خود را به مرد Somerton یا حادثه گردنه دیاتلوف . یا می توانید تمبر را بچسبانید و آن را برای یکی از دوستان خود ارسال کنید تا معما را به اشتراک بگذارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت