Lyft گزینه سواری مشترک را با پروتکل های اجباری COVID-19 راه اندازی مجدد می کند

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

سواری های مشترک برگشتند.


Lyft

سرویس اشتراک سواری Lyft آماده است تا گزینه سواری مشترک خود را مجدداً معرفی کند زیرا ایالات متحده همچنان از محدودیت های مربوط به همه گیر جلوگیری می کند. با بازگشت ، سوارکاران ملزم به پیروی از پروتکل های غیر قابل مذاکره COVID-19 خواهند بود. طبق اعلامیه روز پنجشنبه این شرکت ، لیفت از ماشین های عقب استقبال خواهد کرد تا هزینه سواری را که در همان مسیر انجام می شود تقسیم کنند ، اما برای مسافران و همچنین رانندگان ماسک لازم است.

سیاست های اضافی COVID-19 شامل عدم بیش از دو مسافر در وسایل نقلیه برای به اشتراک گذاشتن سواری ، صندلی های جلو و وسط باید خالی بمانند و هیچ گونه خوردن و آشامیدن مجاز نیست. Lyft صریحاً گفت كه اگر راننده یا سوار از این قوانین پیروی نكند ، آنها می توانند هر زمان سواری را بدون مجازات كنسل كنند و تجربه را به شركت گزارش دهند.

گذشته از پروتكل های جدید ، Lyft همچنین چند تغییر ایجاد كرد به طور کلی راه اندازی کنید. سواری های مشترک همچنان مقرون به صرفه ترین روش رزرو Lyft است ، اما اکنون سواران می توانند گزینه ای جدید برای به حداکثر رساندن کارایی خود داشته باشند. آنها می توانند به محض دسترسی به یک راننده ، Lyft مشترک را وارد کنند یا برای انعطاف پذیری بیشتر ، یک رانندگی مشترک تا ۳۰ دقیقه بیرون را درخواست می کنند. علاوه بر این ، کاربران می توانند از “وانت های غافلگیر کننده” در یک مسیر مشترک جلوگیری کنند. اگر زودتر از موعد رزرو کنند ، متوجه مسیرهایی با نشان “بدون وانت شگفت زده” می شوند. این گزینه به رانندگان اجازه می دهد تا بدانند که سواری آنها شامل راننده ای نیست که مسافران دیگری را سوار می کند.

شروع مجدد سوارکاری مشترک در فیلادلفیا ، شیکاگو و دنور آغاز می شود و شهرهای بیشتری در آینده نزدیک می آیند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت