بررسی اینترنت خانگی Mediacom: Xtream کمتر از آنچه به نظر می رسد

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 mediacom-xtream-promo

Mediacom

من واقعاً نمی توانم به نام تجاری فکر کنم که بتواند انتظارات را کاملاً مشابه “Xtream” بالا ببرد و کاهش دهد. منظورم این است که متوجه گردیدم – شما یک ارائه دهنده کابل متوسط ​​با سهم محدود بازار هستید و به دنبال مواردی مانند Comcast Xfinity هستید. شما می خواهید برجسته باشید ، اما همچنین می خواهید جا بیفتید. بنابراین ، شما یک “X” بزرگ را روی یک تخته سفید جایی می نویسید ، یک جلسه را فرا می خوانید ، کمی طوفان مغزی می کنید ، و در پایان روز ، یک چیز بزرگ وجود دارد دور “Xtream” حلقه بزنید و همه پشت به همدیگر بزنند. این اتفاقات رخ می دهد.

نام گنگ یا ناخوشایند ، نام تجاری سرویس اینترنت خانگی Mediacom جدول را برای پخش جریانی با سرعت بالا تنظیم می کند – و می توان ادعا کرد که Xtream عمدتا ارائه می دهد ، با بارگیری گیگابایتی در بیش از ۹۵٪ آدرس های قابل استفاده در نقشه پوشش این شرکت ، طبق FCC ، و همچنین گزینه بسته بندی در تلویزیون کابلی مجهز به TiVo. علاوه بر این ، برنامه های اینترنت کابل Mediacom Xtream سرعت آپلود حداکثر ۵۰ مگابیت در ثانیه را ارائه می دهند – این چیزی نیست در مقایسه با آنچه فیبر قادر به است ، درست است ، اما سریعتر از سرعت بارگذاری هر برنامه اینترنت کابل از Comcast ، Spectrum یا Cox ، كه همه آنها با سرعت ۳۵ مگابیت بر ثانیه (Xfinity ، شما تازه Xtreamed گرفتید) هستند.

مانند

  • سرعت دانلود گیگابیت در دسترس برای بیش از ۹۵٪ از مشتریان
  • سخت افزار عالی روتر موجود برای اجاره با قیمت مناسب

دوست ندارم

  • قیمت ها با برخی برنامه ها دو سال پشت سر هم افزایش می یابند
  • محدودیت های داده بسیار محدود است ارزانترین برنامه ها ، و محدودیتی در تعداد شارژهای اضافی وجود ندارد که می توانید آن را افزایش دهید
  • ارزش کمتری نسبت به سایر ارائه دهندگان اینترنت کابل

گفته گردید ، Xtream کامل نیست. برای مبتدیان ، قیمت دو برنامه سریع بعد از سال اول افزایش می یابد ، و سپس مجدداً در ۲۴ ماهگی افزایش می یابد. علاوه بر این ، در حالی که امتیازات آن طی دو سال گذشته در حال افزایش بوده است ، اما سازمان هایی مانند J.D. Power و شاخص رضایت مشتری آمریکایی ، Mediacom هنوز در زیر میانگین صنعت برای رضایت مشتری ISP قرار دارد. این ممکن است ربطی به سقف داده های ماهانه مدیکام داشته باگردید ، که اگر در پایین ترین سرعت عضو شوید ، یا اینکه شما می خواهید ارزش بیشتری از رقبای اینترنت کابل مدیاکام ، از جمله سایر ارائه دهندگان متوسط ​​مانند Optimum و Wide Open West .

اگر می توانید از همه این موارد رد شوید ، برنامه های كابل Mediacom به عنوان جایگزینی قوی برای DSL پایین تر ، ماهواره و اتصالات بی سیم ثابت منطقی است – و به مدیکام برای ارائه اینترنت کابلی با سرعت بارگیری گیگابایت در بازارهای مختلف روستایی و حومه ای که معمولاً گزینه های اینترنت سریعتر به هیچ وجه در دسترس نیستند اعتبار دهید. با این وجود ، اینترنت Xtreme نسبت به عملکرد بسیار افراطی شبکه فیبر خوب فاصله زیادی دارد ، و ارزش سوال برانگیز نسبت به سایر ارائه دهندگان کابل ، ایجاد یک ISP را دشوار می کند در صورت هیجان زده گردیدن ، حتی اگر چنین چیزی امکان پذیر باگردید .

 mediacom-پوشش-نقشه

FCC / Mapbox

Mediacom از کجا خدمات اینترنتی Xtream را ارائه می دهد؟

پنجمین ارائه دهنده بزرگ کابل کشور ، خدمات اینترنت خانگی Mediacom برای ۷٫۷ میلیون آمریکایی در سراسر مناطق شایع در غرب میانه ، ساحل خلیج فارس ، ساحل شرقی و در دسترس است. کالیفرنیا و آریزونا. مناطق مهم مترو در آن نقشه پوشش شامل کلمبوس ، جورجیا است. Des Moines ، آیووا ؛ دولوت ، مینه سوتا ؛ هانتسویل ، آلاباما ؛ شهر اوشن ، مریلند ؛ پنساکولا ، فلوریدا و اسپرینگ فیلد ، میسوری. همچنین خدمات اینترنت Xtream مدیاکام را در طیف وسیعی از جیب های روستایی نزدیک مکان هایی مانند Apache Junction ، آریزونا پیدا خواهید کرد. کلیرلیک ، کالیفرنیا دکاتور ، ایندیانا ؛ الیزابت سیتی ، کارولینای شمالی و موری ، کنتاکی.

Mediacom چه نوع خدمات اینترنتی را ارائه می دهد؟

“روش ما ساده است: ارائه سریعتر اینترنت ، ساخت شبکه های فیبر بزرگتر و ارائه محصولات و خدمات برتر با قیمت مناسب. ، “بنیانگذار ، رئیس و مدیرعامل Mediacom ، Rocco B. Commisso در وب سایت Xtream می نویسد.

این اطلاعات در مورد فیبر علاقه من را به اوج رساند. طبق داده های به اشتراک گذاشته گردیده با FCC در پایان سال ۲۰۱۹ ، زیرساخت اینترنت Mediacom کاملاً متشکل از اتصالات کابلی بود ، اتصال قلاب های الیافی دقیقاً ۰٪ از رد پای را تشکیل می داد.

طبق FCC ، زیرساخت اینترنت Mediacom کاملاً از اتصالات کابل تشکیل گردیده است. .


FCC

وقتی در مورد برنامه های این شرکت برای فیبر س askedال کردم ، سخنگوی مدیاکام توضیح داد: “در همه مناطق ، مهندسان شبکه و تیم های فنی آنها گره هایی را اضافه می کنند ، فیبر بیشتری ایجاد می کنند و ظرفیت را گسترش می دهند.” این بیشتر از ایجاد اتصالات فیبر اختصاصی برای پشتیبانی از اتصالات کابل موجود است ، اما Mediacom اضافه می کند که اتصال های فیبر به خانه واقعی “برای برخی از پروژه هایی که برای جوامع جدید ایجاد می شوند” در دست اجرا است.

در همین حال ، Mediacom در حال حاضر در دادگاه است که با Google در تلاش است تا از گسترش فیبر آینده در West Des Moines جلوگیری کند. استدلال مدیاکام این است که این شهر “با اعطای یارانه انحصاری به Google و سایر مزایای آن ،” رقابت ارتباطات را تحریف می کند “زیرا این شرکت در تلاش است سرویس اینترنت Google Fiber خود را به شهر دوازدهم گسترش دهد. این یک مورد جالب برای تماشای آن خواهد بود – مدیکام همچنین ادعا می کند که West Des Moines پس از انتخاب لابی گر ارگردید گوگل برای آیووا به شورای شهر ، با معامله Google Fiber خود مذاکره کرد.

به هر حال ، به عنوان ارائه دهنده اینترنت کابل ، Mediacom می تواند سرعت بارگیری گیگابایت تا ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه (۱ گیگابیت بر ثانیه) را به مشتریان ارائه دهد ، که بسیار سریعتر از انتظار شما از ارائه دهندگان DSL ، ماهواره یا اینترنت بی سیم ثابت است. نکته منفی کابل این است که ، برخلاف فیبر ، سرعت بارگذاری شما همیشه بسیار پایین تر از خواهد بود ، که اگر بخواهید پرونده های بزرگی را در وب بارگذاری کنید یا به صفحات بالا بپیوندید ، این امر قابل مشاهده خواهد بود. تماس ویدیویی res. این در مورد تمام ارائه دهندگان کابل صدق می کند ، بیشتر آنها سرعت بارگذاری سریعتر از ۳۵ مگابیت در ثانیه را ارائه نمی دهند. مدیاکام با برنامه گیگابیتی خود حداقل تا ۵۰ مگابیت بر ثانیه سرعت را کاهش می دهد. و در حالی که ما در مورد موضوع برنامه ها هستیم …

برنامه های اینترنت خانگی Mediacom Xtream

حداکثر سرعت نرخ تبلیغات (۱۲ ماه اول) نرخ استاندارد (پس از ۱۲ ماه) هزینه تجهیزات سرپوش داده
دسترسی به اینترنت ۶۰ بارگیری ۶۰ مگابیت بر ثانیه ، بارگذاری ۵ مگابیت بر ثانیه ۲۰ دلار ۳۰ دلار اجاره مودم ۱۲ دلاری (قابل رد گردیدن) ۲۰۰ گیگابایت
اینترنت ۱۰۰ بارگیری ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه ، بارگذاری ۱۰ مگابیت بر ثانیه ۵۰ دلار ۸۰ دلار اجاره مودم ۱۲ دلاری (قابل رد گردیدن) ۱۰۰۰ گیگابایت (۱ ترابایت)
اینترنت ۳۰۰ بارگیری ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه ، بارگذاری ۳۰ مگابیت بر ثانیه ۶۰ دلار ۹۰ دلار (۱۰۰ دلار پس از ۲۴ ماه) اجاره مودم ۱۲ دلاری (قابل رد گردیدن) ۲۰۰۰ گیگابایت (۲ ترابایت)
اینترنت ۱ گیگابایت بارگیری ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه ، بارگذاری ۵۰ مگابیت بر ثانیه ۸۰ دلار ۱۱۰ دلار (۱۴۰ دلار پس از ۲۴ ماه) اجاره مودم ۱۲ دلاری (قابل رد گردیدن) ۶۰۰۰ گیگابایت (۶ ترابایت)

قیمت هایی که افزایش می یابند – و افزایش می یابند

تنها با چهار برنامه انتخاب ، پیشنهادات اینترنتی Xtream مدیاکام ساده و نسبتاً ساده است. با هرکدام که بروید ، انتظار داشته باشید که قیمت بعد از سال ۱ جهش کند ، که این معمولاً در بین ارائه دهندگان اینترنت معمول است. اگر یکی از دو طرح سریع را انتخاب کنید – اینترنت ۳۰۰ یا اینترنت ۱ گیگ – می توانید انتظار داشته باشید که صورتحساب شما پس از ۱۲ ماه و پس از ۲۴ ماه دوباره افزایش یابد. [۱۹۶۵۹۰۱۳] افزایش دو برابر قیمت به این معنی است که برنامه گیگابیتی از هزینه هر مگابیت بر ثانیه ۸ سنت در طول سال اول شما به ۱۱ سنت بعد از ۱۲ ماه و سپس از ۱۴ ماه به بعد تا ۱۴ سنت افزایش می یابد. اساساً ، این یک معامله خوب در سال ۱ ، یک معامله بسیار خوب در سال ۲ و یک معامله بد پس از آن است.

همچنین تقریباً با بزرگترین رقبای مدیاکام در گروه کابل هم تراز است. از نظر منطقه متفاوت است ، اما برنامه گیگابیتی Comcast Xfinity از حدود ۹ سنت در هر مگابیت بر ثانیه در طول سال یک تا ۱۰ سنت در هر مگابیت در ثانیه در سال دو است. در همین حال ، خدمات گیگابیتی از Cox و Spectrum پس از انقضا نرخ های تبلیغاتی یک ساله ، با ۱۳ و ۱۴ سنت مربوطه در هر مگابیت بر ثانیه زنگ می خورند. با این حال ، سایر ارائه دهندگان کابل متوسط ​​توجه داشته باشند ، Optimum و Wide Open West ، هر یک از آنها برنامه های گیگابیتی را با قیمت های بهتر از Mediacom ارائه می دهند ، با برنامه گیگابیت WOW ماهانه ۷۵ دلار بعد از هر ماه نرخ تبلیغات منقضی می شود. این کمتر از ۸ سنت در هر مگابیت در ثانیه است و حتی در هنگام فعال بودن میزان تبلیغات آن ، ارزش بهتری نسبت به مدیکام ارائه می دهد.

Mediacom's برنامه ها در وسط نیز ارزش سableال برانگیزی دارند. از برنامه اینترنت ۱۰۰ استفاده کنید که سرعت بارگیری حداکثر ۱۰۰ مگابیت در ثانیه و آپلود حداکثر ۱۰ مگابیت در ثانیه را با پرداخت ۵۰ دلار در ماه در طول سال اول و ۸۰ دلار در ماه پس از آن ارائه می دهد. بسته به محل زندگی شما ، یک برنامه کابل ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه از Comcast پس از انقضا rate نرخ تبلیغات ممکن است هزینه شما در حدود ۵۵ دلار یا حتی ۳۰ دلار در ماه باگردید. در همین حال ، کمترین برنامه اینترنت کابلی از شرکت Spectrum سرعت تا ۲۰۰ مگابیت در ثانیه را ارائه می دهد – دو برابر سریعتر از آن برنامه Mediacom – با قیمت ۷۵ دلار در ماه پس از پایان دوره تبلیغات. کاکس یک طرح ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه ارائه می دهد که ۸۴ دلار در ماه پس از سال اول است (۵۰٪ سریعتر از Mediacom برای ۵٪ بیشتر). در همین حال ، Optimum و WOW هر یک از برنامه های ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند که حداقل نیمی از مبلغی است که Mediacom شارژ می کند – حتی برنامه گیگابایتی WOW نیز از برنامه ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه Mediacom هزینه کمتری دارد. ماهانه ۲۰ دلار در ماه و ۳۰ دلار پس از آن هر ماه. این معامله ای کاملا معقول و منطقی است اگر ۶۰ مگابیت در ثانیه همان چیزی باگردید که شما نیاز دارید ، اما بیشتر خانه ها ، به ویژه خانه هایی که دارای چندین کاربر اینترنت هستند ، حداقل کمی بیشتر می خواهند. همچنین یادآور می شوم که برنامه ۶۰ مگابیت بر ثانیه با محدودترین محدودیت داده Mediacom ارائه می شود – فقط در یک ثانیه بیشتر در این باره.

مسلماً شما واقعاً نمی توانید بین ارائه دهندگان کابل مقایسه کنید – فقط باید با ارائه دهنده خدمات در منطقه شما. هنوز هم ، پس از بررسی اعداد ، مشخص است که قیمت های Mediacom در بالاترین سطح قرار دارند. اگر این ارائه دهنده من باگردید ، پس من آماده ام که هنگامی که به ناچار تلاش و مذاکره در مورد یک معامله بهتر را خواستار گردیدم ، به خرده قیمت های رقبای خود اشاره کنم.

جزئیات مربوط به این داده ها

] Mediacom با هر یک از برنامه های اینترنتی Xtream محدودیت داده ها را اعمال می کند. تخصیص داده های خاص و ماهانه از برنامه ای به برنامه دیگر متفاوت است ، و اگر در یک ماه مشخص از آن فراتر بروید ، مجازات هایی را متحمل خواهید گردید.

با طرح گیگابیت ، هرکدام از آنها ۶۰۰۰ گیگابایت (۶ ترابایت) داده می گیرید. ماه ، که فقط مقدار بسیار زیادی از داده ها است. (برای مرجع ، میانگین استفاده از اینترنت در خانه در سال ۲۰۲۰ به حداکثر ۴۰۰ گیگابایت در ماه افزایش یافت ، در حالی که همه بیش از حد معمول با استفاده از روش اینترنت در خانه بودند.) برنامه اینترنت ۳۰۰ این سقف را به ۲۰۰۰ گیگابایت (۲ ترابایت) کاهش می دهد ، اما این هنوز هم بسیار سخاوتمندانه است و برای بیشتر خانوارها بیش از حد کافی است.

برنامه ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه با هر ماه ۱۰۰۰ گیگابایت داده (۱ ترابایت) ارائه می شود. این بیشتر با سایر کلاهک های داده مطابقت دارد ، اگر کمی کم نباگردید. به عنوان مثال ، Comcast در تمام برنامه ها محدودیت داده ۱٫۲ TB را اعمال می کند ، در حالی که Cox شما را در ۱٫۲۸TB محدود می کند. حتی در این صورت ، با توجه به محدود کردن داده ها ، ۱ ترابایت معقول است.

برنامه سطح پایین ۶۰ مگابیت بر ثانیه که با محدودیت داده فقط ۲۰۰ گیگابایت ارائه می شود ، کمتر منطقی است. این تقریباً نیمی از آنچه در این روزها در طول یک ماه به طور متوسط ​​از خانه استفاده می کند ، است و بسیار محدودتر از هر برنامه کابل دیگری است که ما در مورد آن نوشتیم. حتی محدودیت های داده با سرویس اینترنت بی سیم ثابت Rise Broadband سخاوتمندانه تر هستند. در حقیقت ، تنها محدودیت داده هایی که ما مشاهده کرده ایم و بدتر از آن چیزی است که شما با برنامه ۶۰Mbps مدیاکام دریافت می کنید ، مواردی است که همراه با برنامه های اینترنت ماهواره ای از Hughesnet یا Viasat .

] در مورد مجازات ها ، Mediacom به ازای هر بلاک ۵۰ گیگابایتی داده که بیش از حد مجاز استفاده می کند ، ۱۰ دلار از شما کسر می کند – و برخلاف بیشتر ارائه دهندگانی که محدودیت داده ها را اعمال می کنند ، من چیزی در چاپ خوب نمی بینم که مقدار کل مجازات های مجاز شما را محدود کند در یک ماه مشخص.

 img-5814

اگر به روتر نیاز دارید ، Mediacom یک تنظیمات دو قطعه Eero Pro 6 را با پرداخت ۱۰ دلار در ماه به شما اجاره می دهد. این یک معامله خوب برای یک روتر مش بسیار مناسب است.


Ry Crist / CNET

هزینه تجهیزات و هزینه های دیگر

Mediacom شما را به هیچ یک از برنامه های اینترنت خانگی Xtream خود متعهد نمی کند ، اما هنگام شروع سرویس شما باید ۱۰ دلار هزینه فعال سازی بپردازید. اینترنت خانگی Xtream به مودم DOCSIS 3.0 نیز نیاز دارد. Mediacom با خوشحالی یکی از شما را به ازای هر ماه ۱۲ دلار اجاره خواهد کرد ، اما اگر قبلاً یکی از هزینه های خود را داشته باشید می توانید از این هزینه صرف نظر کنید.

اگر دوست دارید ، Mediacom برای شما یک روتر نیز اجاره می کند – به طور خاص Eero Pro 6 mesh router ، مدل اخیر که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند (و زمانی که سال گذشته وقتی آن را در خانه امتحان کردم عملکرد بسیار خوبی داشت). ده دلار در ماه یک تنظیم دو قطعه برای شما فراهم می کند – یک دستگاه به عنوان روتر و دیگری که به عنوان توسعه دهنده مش عمل می کند. اگر در یک خانه بزرگ زندگی می کنید و به توسعه دهنده های اضافی Eero احتیاج دارید ، می توانید هر ماه را با پرداخت ۶ دلار بیشتر به آنها اضافه کنید.

اگر قبلاً روتر مورد علاقه خود را ندارید ، معامله بدی نیست. اگر دو بسته آن را خریداری کنید ، هزینه آن ۴۰۰ دلار است ، بنابراین می توانید آن را برای مدتی طولانی از مدیکام اجاره کنید و همچنان در بازار عرضه شود.

مدیاکام از شاخص رضایت مشتری آمریکایی نمره ای کمتر از متوسط ​​دریافت کرد هر یک از سه سال گذشته.


شاخص رضایت مشتری مشتری

رضایت مشتری می تواند قوی تر باگردید

سازمان هایی که معیارهای رضایت مشتری را ردیابی می کنند ، متفق القولند که Mediacom در گروه ارائه دهنده اینترنت کمی کمتر از حد متوسط ​​است. چندین سال است که با شاخص رضایت مشتری مشتری آمریکایی روبرو هستیم ، جایی که Mediacom در حال حاضر با نمره ۶۰ از ۱۰۰ قرار دارد. این یک امتیاز بهتر از سال قبل است و پنج امتیاز بهتر از دو سال پیش ، اما حتی با حرکت مثبت ، هنوز ۵ امتیاز با میانگین صنعت ۶۵ واحد فاصله دارد.

در همین حال ، JD Power رضایت مشتری ISP را در چهار منطقه در ایالات متحده پیگیری می کند. Mediacom فقط در منطقه غرب رتبه بندی گردید ، جایی که نمره ۶۷۰ از ۱۰۰۰ را دریافت کرد. این دومین نمره بدترین منطقه است (فقط نمره چند ساله کم امتیاز Frontier وخیم تر است) و کمتر از میانگین صنعت در منطقه ۷۱۸ است. سرویس تلویزیون کابلی Mediacom بهتر از این نبود. در یک رتبه بندی جداگانه JD Power ، آخرین رتبه آن در غرب با نمره رضایت مشتری ۶۴۶ از ۱۰۰۰ بود.

همانطور که برای مشترکین کم درآمد ، مدیاکام مستحق اعتبار برای شرکت در مزیت پهنای باند اضطراری دولت است. برنامه و برای ارائه مشترکانی که برنامه ای با سرعت پهنای باند پایه (بارگیری ۲۵ مگابیت بر ثانیه ، بارگذاری ۳ مگابیت در ثانیه) را فقط با ۱۰ دلار در ماه واجد شرایط و بدون افزایش قیمت دارند. برای واجد شرایط بودن ، خانه شما باید حداقل یک دانش آموز K-12 با واجد شرایط بودن برای برنامه ناهار مدرسه ملی داشته باگردید.

حکم

اینترنت خانگی Xtream مدیاکام یک گزینه معتبر برای اتصال سریع در خانه است ، اما برنامه ها ارزشی به اندازه آنچه از فیبر یا سایر ارائه دهندگان کابل در سراسر کشور دریافت می کنید ، ارائه نمی دهند و همچنین باید یک داده کلاه بگذارید. اگر بخواهید یک روتر اجاره کنید ، اوضاع کمی جذاب تر خواهد گردید ، زیرا Mediacom سخت افزار بسیار خوبی را در ازای قیمت ارائه می دهد ، اما در خارج از آن ، اینجا چیزهای زیادی برای هیجان زدن وجود ندارد.

با این وجود ، Mediacom در بسیاری از موارد سرعت گیگابایت را ارائه می دهد. بازارهایی که گزینه های زیادی ندارند – و برنامه های کابل آن قطعاً از جمله DSL ، ماهواره یا بی سیم ثابت ارزش آن را دارند. شما باید با هر ISP خوب و بد را تحویل بگیرید و Mediacom تفاوتی ندارد. فقط شرم آور است که برنامه ها ارزش بهتری ندارند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت