“عکس انداختن” ساده ترین روند همه گیری است و همچنین نوعی سرگرمی است

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 hillary-duff.png

بازیگر زن هیلاری داف ، مانند بسیاری از ما ، چند عکس تصادفی برای اشتراک دارد.


Instagram

برخی از روندهای همه گیری پیچیده بود: نان ترش ، برای یکی. اکنون ، یکی از مواردی که در کنار آن هیچ کاری لازم نیست ، نوعی سرگرم کننده است و نگاهی اجمالی به زندگی دیگران ، اعم از جذاب و عجیب و غریب یا خانگی و طبیعی می دهد.

عکس انداختن عکس چیست؟

عکسبرداری هنگامی است که کسی دسته ای از عکسهای معمولاً غیر مرتبط را گرفته و آنها را در شبکه های اجتماعی ، به احتمال زیاد اینستاگرام قرار می دهد ، اگرچه فیس بوک نیز کار می کند.

مثل این است که یک جعبه عکس چاپی تصادفی را روی زمین بیندازید ، و به یاد داشته باشید این روز یا آن رویداد بزرگ ، شاید اگر عکسی کاملاً قاب گرفته یا فیلتر گردیده باگردید ، عرق نکنید. (من می گویم “شاید” به این دلیل که کارداشیان ها عکس برداری انجام داده اند ، و من هرگز باور نخواهم کرد که تصاویر آنها تا یک اینچ از زندگی آنها فیلتر نگردیده باگردید.)

عکس های عکس به هیچ وجه مفهوم جدیدی نیستند. مدت هاست که فیس بوک آلبوم های عکس دارد که کاربران با خاطرات دبیرستان ، عکس های فوری عروسی ، عکس های گربه های زیبا و موارد مشابه از آنها پر می کنند. و آن دسته از ما که پیش از این زمان های اینترنتی هستیم ، هنوز قفسه های کتابی پر از آلبوم هایی با تنظیم ناچیز داریم که مدت ها قبل از تولد بیشتر اینستاگرامرهای امروزی ، به عنوان عکس های ۳ بعدی استفاده می شود. از من نپرس که من از کجا می دانم.

گاهی اوقات عکس های خالی از مضمون – جشن تولد سوم کودک یا عروسی – اما عکس ها به نوعی تصادفی هستند. سلام ، این یک رقص چند نسل در پذیرایی است … و حالا به نذرها برگردید! در اینجا یک عکس سبد عید پاک وجود دارد – و اکنون ما در شکرگذاری هستیم! معمولاً تصاویر زیرنویس نمی شوند ، بنابراین ممکن است مجبور شوید حدس بزنید چه کسی چه کسی است و چه چیزی – که به هر حال اغلب این موضوع مهم نیست.

هری هیل کاربر اینستاگرام به Mashable گفت که ، به گفته وی ، یک عکس تخلیه است “یک مجموعه از پنج یا چند عکس که به ظاهر نامرتبط هستند و از یک دوربین دور از دسترس خارج می شوند تا تلاش کنند چندین لرزش را به طور هم زمان به اشتراک بگذارند.” وی گفت که کاربران اینستاگرام قبلاً با این “پست های چرخ فلک” تماس می گرفتند و همچنین “بوفه تصویر” را پیشنهاد می دهند تا از معانی منفی پیوست گردیده با کلمه “ریختن” جلوگیری کنند. با ارسال ۱۰ عکس به یک پست اینستاگرامی که ارتباط کمی و یا هیچ ارتباطی با یکدیگر داشتند ، در ماه مه “عکس انداختن” را هشتگ کرده است. قوهای شناور ، نوزادی با عینک آفتابی ، کودک نوپایی که به ظاهر مانیکور می شود ، کباب کردن مردها در آشپزخانه بیرونی خی چی و موارد دیگر. هیچکدام از عکسها توضیح داده نگردیده و زیرنویس نگردیده اند. من تصور می کنم که آنها را در خانه خود داف برده اند ، که نوزاد و کودک نوپا دختران او هستند ، اما من نمی توانم به هر یک از آنها گواهی بدهم. او عکس ها را به صورت آنلاین ریخت اما سعی در توضیح یا ارائه تاریخچه نکرد.

سایر افراد مشهور نیز پست های عکس انداختن را به اشتراک گذاشته اند ، از جمله کایلی جنر ، که عکس آن شامل یک درخت کریسمس غول پیکر و بسیار کارداشیان است.

رپ مگان تی Stallion دارای یک پست کوتاه عکس انداختن است که شامل چند ناخن فریبکار است و شامل یک میهمان توسط Pink Panther می شود. در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. هی ، اینجا ما در قطاری به جایی خسته گردیده ایم! دوباره سلام! در اینجا یک سوغاتی چسبناک است که ما از آن عکس برداشتیم ، اما خریداری نکردیم! و نگاه کن اینجا یک غذا یا نوشیدنی خنک است که برای اولین بار امتحان کردیم! این سفر به نظر می رسد بسیار سرگرم کننده است ، اما یک جنبه غیر صیقلی نیز دارد که کاملاً تصادفی است.

خواننده Rihanna ، طرفدار مفهوم تخلیه عکس نیست. وی در حالی که عنوان یک عکس بیکینی تک عکس را شرح می داد ، نوشت: “یک عکس را از بین ببر.”

چگونه آنها را پیدا کنیم

عکس یافتن پست های تخلیه آسان است. کافیست از نوار جستجوی اینستاگرام در هشتگ #photodump جستجو کنید ، جایی که در جستجوی اخیر نزدیک به نیم میلیون نتیجه به دست آمده است.

شما بسیاری از نوزادان و توله سگهای زیبا ، شکم های تنومند و لباس های ناچیز را مشاهده خواهید کرد. اینستاگرامرها ممکن است فکر کنند که آنها فقط در حال دور انداختن عکس ها از دور دوربین خود هستند ، اما به طور واقعی ، آنها هنوز هم می خواهند بهترین نگاه خود را به جلو بگذارند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت