بررسی Schmigadoon: عشق مدرن در یک کمدی شاد و پر ستاره با نمایش موزیکال روبرو می شود

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 043021-apple-musical-musical-comedy-schmigadoon-big-image-01

Keegan-Michael Key و SNC's Cecily Strong از پلی به موزیکال سریال جذاب Apple TV Plus Schmigadoon عبور می کنند.


Apple TV Plus

Schmigadoon ، Apple TV Plus 'تقلید مسخره انگیز جدید از نمایش موزیکال ، ممکن است با شخصیت های دهه ۱۹۴۰ پر شود و شعرهای منسوخ گردیده را بخوانند ، اما این یک داستان رابطه صمیمانه و بسیار قلب است.

این نمایش شش اپیزودی ، که از جمعه شروع می شود ، کاملاً به این س answerال پاسخ نمی دهد که چرا جامعه به تقلبی از نمایش های موزیکال قدیمی احتیاج داشت ، اما فقط به اندازه کافی خنده و لحظه های ساخارین است تا شما را خوشحال کند که در آن جا گیر کرده اید. و علاوه بر سیسی استرانگ و کیگان-مایکل کی به عنوان زوجی که در مرکز داستان قرار دارند ، باید با کریستین شنوت ، آلن کامینگ ، فرد آرمیسن و جین کراکوفسکی وقت بگذرانید.

در اشمیگادون ، رابطه سه ساله جاش و ملیسا متوقف می شود و آنها در سفر کوله پشتی یک زوج به سر می برند. اگرچه مخاطبان از همه اتفاقات رخ داده از زمان گردهم آمدن این دو باخبر نیستند ، اما به دست آوردن سرنخ دشوار نیست. آنها سرهای خود را به یک پیاده روی می کشانند ، جوش عدم اشتیاق و تلاش را نشان می دهد ، و ملیسا اجازه نمی دهد که آن را بلغزد.

اما سپس این جفت یک پل را مشاهده می کنید ، که غرق در آن غوطه ور است و پله های دیگر را طی می کند. آنچه در زیر می آید مقدمه ای برای شهر شیرین و سنگین آواز Schmigadoon است که محل زندگی اهالی شهر با لباس ها و منظره هایی به سبک قدیمی است. ساکنان به یک تعداد موسیقی پر جنب و جوش دست می زنند و مخاطبان را با انبوهی از تقلید موزیکال چهره شما که در آینده روبرو می شود ، آشنا می کنند. آنها می خوانند: “جایی که یک مرد می تواند خواب ببیند ، آنقدر بزرگ و گسترده رویا ببیند … و یک دختر می تواند درست در کنار او باگردید …”

Schmigadoonians در استودیوی موزیکال دهه ۱۹۴۰ زندگی می کنند ، واقعیتی که جاش و ملیسا به زودی کشف کردند. این خبر را یک پرنده کوچک ریش دار به آنها تحویل می دهد ، که همچنین نشان می دهد تا زمانی که “عشق واقعی” را پیدا نکنند نمی توانند دوباره اشمیگادون را ترک کنند.

 021921-schmigadoon-cecily-keegan-apple-big-image-01

Apple TV Plus

اگرچه من خودم را به طور كلی طرفدار نمایش های موزیكال می دانم ، اما عناوین قدیمی تر ، خصوصاً دهه های ۴۰ و ۵۰ ، را ندیده ام. این مجموعه از بریگادون ، که در سال ۱۹۴۷ در برادوی آغاز به کار کرد ، و دو جوان توریست آمریکایی را در اسکاتلند دنبال می کند که در هر ۱۰۰ سال یک بار فقط به یک شهر برخورد می کنند. هنوز هم ، حتی بدون داشتن مدرک در نمایش های موزیکال کلاسیک ، احساس اینکه در شوخی ها و انتقادات سریال نسبت به این ژانر هستید سخت نیست.

این سریال داستانی پر جنب و جوش و سبک قلب در مورد روابط است ، و احساسی را به تصویر می کگردید سوخته ، آسیب دیده و گیر کرده است ، اما همچنین راحت و ارزشمند است.

دو قسمت اول سریال جمعه ارائه می شود و بقیه هر هفته پخش می شوند. تهیه کنندگی این فیلم را سینكو پل و كن داوریو برعهده داشتند كه آنها همچنین در ساخت فیلم های Horton Hears a Who ، The Lorax و Despicable Me با هم كار كردند و پل تمام آهنگ های جذاب نمایش را طراحی كرد. کارگردانی آن را باری سوننفلد بر عهده داشت ، معروف به کارگردانی فیلم مردان سیاه پوست.

شخصیت های اشمیگادون بیانگر و بزرگنمایی گردیده ای هستند و تماشای ستارگان انبوه سریال نشان می دهد که کارهایشان را انجام می دهند. چنووت در نقش یک سنت گرای لباس دلپذیر ظاهر می شود که اخبار “ایده های جدید” جاش و ملیسا را ​​اخم می کند. کامینگ شهردار سبیل است که مخفیانه همجنس باز است. ستاره کانال دیزنی ، داو کامرون ، یک دختر کشاورز شطرنج پوش و شیرین حرف است.

از قضا ، این پل عرفانی باعث ایجاد شکاف در روابط جاش و ملیسا می شود و این جفت را به برخوردهای عاشقانه جدید می اندازد. این امر برخی از اعداد موسیقی به یادماندنی را برمی انگیزد ، از جمله یکی در مورد “لذت بردن از سوار گردیدن” و دیگری در مورد “عبور از یک پل”. (یک تقلید مسخره انگیز دیگر ، شامل شعرهایی در مورد یافتن یک مرد قبل از سن شما برای مطلوب گردیدن است.)

ما در ابتدای هر قسمت از طریق فلاش بک درباره روابط جاش و ملیسا بیشتر می آموزیم. خوبی ها وجود دارد – این جفت برای اولین بار که باران به اطراف می بارد ، می گوید “دوستت دارم”. و این اتفاق بد وجود دارد – وقتی جاش به طور ناجوانمردانه ای از ازدواج با ملیسا در طبقه رقص خودداری می کند. این یک تصویر گسترده تر از آنچه در بین آنها چگونه بود ترسیم می کند.

این مجموعه همچنین دارای بخشهای گفتگوی بسیار خنده داری است. جاش ، هنوز به زندان موسیقی خود عادت نکرده است ، آن را چنین توصیف می کند: “اگر” مردگان متحرک “نیز” شادی “باگردید. http://www.cnet.com/” در یک زمان ، ملیسا با خوشحالی فریاد می زند ، “آن مرد داغ فقط مرا به دو دلار خرید … “من به شما اجازه می دهم که خودتان تماشا کنید تا متن مربوط به آن را پر کنید.

هر صحنه کاملاً جذاب نیست. خصوصاً در سه قسمت اخیر ، توجه من شروع به پرسه زدن می کند. اما در اکثر موارد ، اعداد موسیقی درخشان هستند. قطعات گسترده ای از آهنگ ها در یک بار گرفته می شوند ، که باعث می شود چشمان من به صفحه چسبیده باگردید. همچنین به این قسمت ها کمک می کند که قسمت ها تقریباً ۳۰ دقیقه باگردید ، طول در اکثر موارد ، مواد را خیلی نازک و کشیده نکرده است.

کل آن تقریباً به اندازه کل تابستان امسال در ارتفاعات است ، اما کمی واقعی تر و در لبه های آن ناهموار است. باید بیشتر شبیه باگردید La La Land 2016 ، یکی دیگر از داستان های رابطه ای است ، اما Schmigadoon در واقعیت بسیار اندک است و مقایسه این دو کار دشوار است. در پایان ، من t's یک افسانه کمدی است ، جایی که اوضاع هرگز زیاد خشن نمی شود و اخلاق و پیامها به وفور یافت می شود.

اگر حدود سه ساعت وقت دارید و در کل نفرت جاش از موزیکال مشترک نیستید ، خودتان لطف کنید و از پل به Schmigadoon عبور کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت