میلیاردر مأموریت SpaceX فاش کرد چه کسی ممکن است بلیط سواری Starship را بگیرد

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Starship-Passing-the-Moon-2018-Version

Starship عبور از ماه.


SpaceX

حدوداً در سال ۲۰۲۳ ، یک کارآفرین میلیاردر ژاپنی و خدمه ای متشکل از هشت هنرمند و سرگرمی قرار است در سال ۱۹۴۵۹۰۱۴ در یک SpaceX Starship منفجر شوند ، مأموریتی که قرار است آنها را “بیش از هر انسانی انجام دهد”. این مأموریت که به عنوان عزیزمون شناخته می شود ، با هدایت یوساکو مائزاوا ، که مبلغی نامعلوم را پرداخت کرده است تا به آرزوی خود برای رفتن به ماه برسد. او قصد داشت پروژه DearMoon چیزی شبیه به یک پروژه هنری غیرنظامی باگردید ، اما ما ایده زیادی در مورد اینکه چه کسی ممکن است همراه داشته باگردید نداشته ایم.

از زمان اعلام اولین بار در سال ۲۰۱۸ ، مأموریت تغییرات زیادی داشته است. Maezawa قصد داشت هنرمندان را در کشتی Starship دعوت کند و با آنها در یک مدار حول تنها ماهواره طبیعی زمین شرکت کند. اما در اوایل سال جاری ، او روند کار را تغییر داد و مکانهایی را برای عموم افراد باز کرد ، و از کاوشگران ماه در حال شکوفایی خواست که برای بلیط در کشتی Starship ثبت نام کنند و سپس فیلم هایی را تهیه کنند که چرا آنها می خواهند به فضا بروند.

روز پنجشنبه ، Maezawa به روزرسانی در مورد برخی از نامزدهایی که ویدئوهای او را از بین برده است ارائه داد. او می گوید بیش از ۱ میلیون متقاضی اساساً “از هر کشور” در سراسر جهان وجود دارد. ویدئو را می توانید در زیر مشاهده کنید.

این جمعیت کاملاً متنوعی است ، با رقصندگان حرفه ای باله ، بازیگران ، عکاسان برنده جایزه پولیتزر ، هنرمندان ، المپیک ها و بله ، آن دی جی استیو آوکی نیز در آنجا حضور دارد.

متقاضیان هنوز به طور رسمی انتخاب نگردیده است ، و دقیقاً مشخص نیست كه Maezawa چه موقع چنین اطلاعیه ای را ارائه می دهد ، اما این اولین نشانه ای است كه در سفر برگشت به دور ماه ممكن است یك نقطه آرزو داشته باگردید.

پیش از مارس ۲۰۲۱ ، این کارآفرین میلیاردر نیز شروع به ساخت یک برنامه تلویزیونی “خواستگاری” با هدف پیدا کردن یک دوست دختر که می تواند در ماه انجام دهد ، کند. پس از واکنش های قابل توجه آنلاین ، Maezawa این پروژه را لغو کرد.

با سفر اخیر ریچارد برانسون به لبه فضا در یک هواپیمای فضایی Virgin Galactic و مدیر عامل سابق آمازون بلند گردیدن آینده جف بزوس از زمین ، به نظر می رسد زمان کافی مناسبی برای جمع آوری ثروت کافی برای ترک مختصر کره زمین باگردید. اما به اصطلاح “مسابقه میلیاردر فضایی” موافقان خود را دارد و برخی ماموریت ها را “پروژه های پوچ” می نامند و آنها را از نظر علمی بی فایده اعلام می کنند. در مورد Maezawa ، هنوز چند سال برای تحت تأثیر قرار دادن افکار عمومی باقی مانده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت