نگاهی به اختاپوس شیشه ای شبح مانند ، یک شقاقک عمیق که به ندرت دیده می شود ، نگاه کنید

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 fk210605-20210703-glass-Octopus-3

هشت پا شیشه ای مسحورکننده است.


موسسه اقیانوس اشمیت

طی ماه گذشته ، تیمی از محققان م Instituteسسه اشمیت اقیانوس مشغول کاوش در اعماق اقیانوس آرام ، نزدیک به جزایر دورافتاده و عمدتا خالی از سکنه ققنوس ، شرق کریباتی بوده اند. ماجراهای اقیانوس موسسه به طور روزمره برخی از شگفتی های اعماق اقیانوس را کشف می کند ، مانند صخره های مرجانی به بلندی ساختمان امپایر استیت و این اعزام ۳۴ روزه تفاوتی نداشت.

در طی اعزامی که اخیراً به ساحل بازگشت ، محققان اشمیت واقعاً خوش شانس بودند. آنها دو مشاهده از سفالوپود که کمتر دیده گردیده است انجام دادند: هشت پا شیشه ای ، Vitreledonella richardi. این شگفتی شفاف از سال ۱۹۱۸ توسط دانشمندان شناخته گردیده است ، اما مطالعه آن دشوار است زیرا در اعماق اقیانوس باز زندگی می کند. مطالعات قبلی درباره این موجود محدود به تجزیه و تحلیل نمونه های بازیابی گردیده از روده شکارچیان بود.

حسن دوست بودن با یک هشت پا شیشه ای این است که آنها همیشه با شما شفاف هستند.


مmسسه اشمیت اوشن

“اشمیت گفت:” اعزامی از این قبیل به ما می آموزد كه چرا ما باید تلاش خود را برای بازیابی و شناخت بهتر اكسیستم های دریایی در همه جا افزایش دهیم – زیرا زنجیره بزرگ زندگی كه در اقیانوس آغاز می شود برای سلامتی و سلامتی انسان حیاتی است. ”

هیئت اعزامی فقط به دنبال اختاپودهای شبح نبوده است – بلکه علمی ارزشمند را انجام می داد. جزایر ققنوس یکی از بزرگترین اکوسیستم های مرجانی اقیانوسی جهان را شامل می شود و شامل تعدادی زیستگاه کوهستانی در زیر آب با زندگی متنوعی است. بیش از ۱۸۲ ساعت اکتشاف با SuBastian ، ربات زیر آب موسسه اقیانوس انجام گردید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت