اشکالات بتا iOS 15: پس از به روزرسانی آیفون ، مراقب این مشکلات باشید

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 apple-wallet-license-ios-15-blue

نسخه بتا عمومی iOS 15 اکنون فعال است.


Apple / عکس از Sarah Tew / CNET

نسخه بتا عمومی iOS 15 اکنون برای کسانی که نمی توانند منتظر بمانند آخرین نسخه به روزرسانی نرم افزار آیفون اپل قبل از انتشار عمومی آن در پاییز را امتحان کنند ، در دسترس است. (در اینجا نحوه نحوه بارگیری بتا عمومی iOS 15 و نحوه بررسی سازگاری تلفن شما ذکر گردیده است.) اما همانطور که در تمام نسخه های بتا وجود دارد ، این نسخه اولیه iOS 15 دارای تعداد اشکالاتی که اپل در یادداشت های انتشار خود فاش کرده است – و احتمالاً موارد دیگری وجود دارد که هنوز لیست نگردیده اند.

مانند همیشه ، ما به دلیل وجود اشکال ، هرگز توصیه نمی کنیم نسخه بتا از هر نرم افزاری را در دستگاه اصلی خود بارگیری کنید. در مورد iOS 15 ، فقط باید آیفون دوم را بارگیری کنید که آیفون دوم دارید و می توانید از آن برای آزمایش استفاده کنید – نه در دستگاه اصلی.

بیشتر بخوانید: بتا iOS 15 در آیفون: ۳ موردی که باید قبل از نصب کاملاً بدانید

در اینجا برخی از مشکلات مراقب بودن در بتا عمومی iOS 15 و برخی از راه حل های اپل وجود دارد. (اگر بتا را بارگیری کردید و تصمیم گرفتید که آن را دوست ندارید یا مشکلات زیادی در مورد دوام باتری و سایر اشکالات دارید ، می توانید iPhone خود را به iOS 14 بازگردانید.)

اشکالات iOS 15

 iOS 15

Apple / عکس از جسیکا دولکورت / CNET

با توجه به یادداشت های منتشر گردیده توسعه دهنده اپل ، در اینجا چند مورد بزرگتر وجود دارد که ممکن است در iOS 15 پیدا کنید.

ممکن است Finder بی پاسخ باگردید

اگر نسخه عمومی بتا iOS 15 را با استفاده از بازیابی تصاویر نصب کنید ، ممکن است Finder شما به درستی کار نکند. راه حل اپل نصب پشتیبانی دستگاه برای iOS 15 بتا است که از صفحه بارگیری نرم افزار Beta اپل در دسترس است.

مشکلات دوربین

در برنامه دوربین ، متن زنده ممکن است در دسترس نباگردید. اگر iPhone شما در حالت Low Power باگردید ، به گفته اپل حالت پانوراما “ممکن است نتایج غیرمنتظره ای ایجاد کند.” هیچ مشکلی را ذکر نکرد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

این ویژگی های شگفت انگیز را در iOS 15 پیدا کردیم بتا۱۷:۳۸

اتصال CarPlay

هنگامی که صفحه خود را در یک جلسه SharePlay به اشتراک می گذارید ، اتصال تلفن به CarPlay ممکن است خراب شود. اپل توصیه می کند که قبل از اتصال تلفن خود ، اشتراک صفحه را متوقف کنید.

ترک پرونده ها

اگر Open را برای پنجره برای پرونده انتخاب کنید ، ممکن است آن پرونده به طور غیر منتظره ای قطع شود.

مشکلات شبکه من را پیدا کنید

در نسخه بتا iOS 15 ، Notify When Left Behind برای مکینتاش یا ساعتهای اپل مبتنی بر Intel پشتیبانی نمی شود. همچنین ، متنی که نشان می دهد هنگام نیاز به شارژ دستگاه iOS شما ، شبکه Find من فعال است فقط در صورتی که زبان دستگاه شما روی انگلیسی تنظیم گردیده باگردید ، نمایش داده می شود.

بیشتر بخوانید: برنامه Find My Apple می تواند کارهای بیشتری نسبت به یافتن آیفون گمگردیده انجام دهد

 find-my-app-icon

ممکن است با برخی از مشکلات روبرو شوید شبکه من را در بتا عمومی iOS 15 پیدا کنید.


Jason Cipriani / CNET

مشکلات ویجت صفحه اصلی

اپل چند مورد مختلف با ویجت ها را در نسخه بتا عمومی ذکر کرد. هنگامی که دسته ای را در گالری ویجت انتخاب می کنید ، ممکن است مشاهده کنید که دسته اشتباهی ظاهر گردیده است ، در این صورت باید گالری را رد کرده و دوباره باز کنید. هنگامی که ویجت را از گالری می کشید ، ممکن است صفحه اصلی نیز به طور غیر منتظره ترک شود.

پیام SharePlay غیرقابل دسترسی

اپل چندین مورد مختلف با SharePlay را در نسخه بتا مشاهده کرد ، از جمله اینکه به نظر می رسد در دسترس نیست. (اگر چنین اتفاقی افتاد ، از FaceTime خارج شوید و دوباره وارد سیستم شوید.) اگر بیش از پنج نفر در تماس باشند ، عملکرد ممکن است کاهش یابد. در برخی از دستگاه ها ، ممکن است با شروع جلسه اشتراک صفحه ، دوربین FaceTime شما خاموش شود.

بیشتر بخوانید: ایده سرگرم کننده FaceTime: ویژگی جدید SharePlay اپل را در iOS 15 امتحان کنید

برای اطلاعات بیشتر ، همه بهترین ویژگی های جدید iOS 15 و را ببینید هر شایعه آیفون ۱۳ که تاکنون شنیده ایم . اگر به دنبال آخرین سیستم عامل اپل واچ هستید ، در اینجا چندین ویژگی جالب برای WatchOS 8 آورده گردیده است. ما همچنین یک راهنما برای بارگیری نسخه بتا عمومی MacOS Monterey و نحوه دیدن اگر رایانه شما با MacOS جدید سازگار است ، داریم. اگر از قبل بتای عمومی را بارگیری کرده اید ، در اینجا برخی از بهترین کارهایی که می توانید با MacOS Monterey انجام دهید وجود دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت