سه گانه خیابان ترس در نتفلیکس: آن صحنه پایان بندی و پس از تیتراژ توضیح داده شد

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 c326c004-190820-r42r-2-2-1

امیلی رود و سدی سینک در خیابان ترس قسمت دوم خواهران خود را بازی می کنند: ۱۹۷۸٫


Netflix

سواری سخت و وحشیانه ای بوده است ، اما سرانجام ما واقعیت پشت قاتلان Shadyside را در خیابان ترس Netflix Netflix می دانیم. سه گانه فیلم ها ما را از ۱۹۹۴ ، به ۱۹۷۸ و سرانجام ۱۶۶۶ برمی گرداند ، و تحقیق می کنیم که چرا قاتلان زنجیره ای به طور وحشیانه ساکنان Shadyside ، اوهایو را قتل می کردند. همه اینها ربطی به سارا فایر ، جادوگری داشت که به خاطر قرنها بدبختی این شهر را نفرین می کرد ، در حالی که در آن طرف پیست ها ، شهر سانی ویل رونق داشت.

آیا سارا فیر واقعاً شرور بود؟ چرا ساکنان Sunnyvale از Shadysiders متنفر هستند؟ حقیقت پشت نفرین چیست؟ بیایید به همه موارد و موارد زیر بپردازیم.

بیشتر بخوانید : Fear Street Part One: بررسی ۱۹۹۴ – ترسناک نتفلیکس RL Stine را به سطح بعدی می رساند

هگردیدار: خرابکاران پیش رو

 street-part-part-1-1994-00-49-16-17-r

اولیویا اسکات ولش در نقش سام و کیانا مادریا در نقش دینا بازی می کند.


Netflix

آیا سارا فیر شر است؟

هنگامی که دینا دست سارا فایر را با بقیه اسکلت خود متحد می کند ، به عقب باز می گردد تا سال ۱۶۶۶ ، جایی که شاهد حقیقت لعن Shadyside است.

دینا می بیند که سارا فیر بی گناه بود ، زیرا توسط سلیمان گود ، جد زائر کلانتر نیک گود ، برای جادوگری در نظر گرفته گردید. سلیمان با استفاده از مضمون “A Simple Exchange” از کتاب شیطان (که در خانه ویدو مری کشف گردید ، زنی پس از معامله با شیطان نامیرا بود) شیطان را احضار می کند و معامله ای می کند تا بدبختی های او را برگرداند. او “قدرت ، رفاه و میراث” می خواهد و مایل است هر چند سال یک روح واحد بپردازد.

او می نویسد نام قربانی بر روی دیوار سنگی در گذرگاه مخفی زیر خانه اش و شیطان آنها را در اختیار دارد. سارا اشاره می کند که این امر قتل افراد بیشتری را می بیند ، همانطور که شیطان اقدام به قتل عام می کند.

سلیمان برای جلوگیری از گفتن او به همه ، سارا را برای مرگ چند کودک در روستا (او ابتدا محاکمه می کرد) برای کشیش کشیش میلر). این کار ساده ای است ، وقتی روستاییان پس از کشف بوسیدن و عاشق گردیدن هانا میلر ، دختر کشیش ، متوجه لعنت گردیدن روح سارا می شوند.

روستاییان سارا را حلق آویز می کنند ، اما نه قبل از اینکه او قول دهد که حقیقت در مورد گودس. او به سلیمان گفت: “حقیقت لعنت تو خواهد بود.” “من شما را برای ابدیت سایه می بندم. و هر آنچه را که می گیرید و به هر کسی که آسیب برساند ، احساس خواهید کرد که چنگ دست من است. من شما را برای همیشه دنبال می کنم. شما را هرگز رها نمی کنم.” اسکلت ، او دقیقاً آنچه را که در سال ۱۶۶۶ اتفاق افتاده است می بیند. با این حال ، نتیجه ای وجود دارد: هر کسی که استخوان های سارا را لمس کند ، هدف قاتلان Shadyside قرار می گیرد.

 1-008-070-c-v007-1000-1215-1-156- 1-cr

Heather مایا هاوک قربانی یک رایان تورس تحت سلطه می شود.


Netflix

درگیری بین سانی ویل و شادیساید به چه معناست؟

یکی از اولین مواردی که در قسمت اول تأسیس گردیده است: درگیری بین شهرهای رقیب ثروتمند و فقیر اوهایو (خیالی) است. Shadyside به عنوان پایتخت قتل ایالات متحده شناخته می شود ، در حالی که Sunnyvale یکی از غنی ترین و امن ترین شهرهای کشور محسوب می شود. زیگی سدی سینک می گوید: “چیزهای بد همیشه برای Shadysiders اتفاق می افتد.”

ارتباط چیست؟ چرا یکی بهتر از دیگری است؟

گودز در معامله خود با شیطان ، خانواده سانیوال ، مردم Shadyside را برای رفاه و ثروت تجارت می کنند. کلانتر نیک گود نامی به شیطان می دهد ، که پس از آن شخص را در اختیار خود می گیرد و دست به قتل می زند ، Shadysiders را می کگردید و از خون آنها تغذیه می کند.

در عوض ، کلانتر گود هرچه بخواهد می برد. او کلانتر می شود ، برادرش ویل گود شهردار می شود و همه Sunnyvale بهتر و بهتر می شوند ، با هزینه Shadyside. نسلهای مختلف ادامه می یابد ، یکی از گودها این جبهه شیطانی را به تن می کند.

آیا Sunnyvale و Shadyside شهرهای واقعی هستند؟

یک Shadyside واقعی ، اوهایو وجود دارد ، اما خوشبختانه تاریخ خشونت آمیز در فیلم ها ساختگی است (فیلم ها براساس در مجموعه کتابهای محبوب خیابان ترس از RL Stine). چندین Sunnyvales نیز وجود دارد ، اما آنها در ایالات متحده پراکنده گردیده اند و با Shadyside هم مرز نیستند.

 screen-shot-2021-07-15-at-4-44-03-pm-copy.png

سیندی و آلیس دیوار نام ها را کشف می کنند.


Netflix

چه نام هایی بر روی دیوار سنگی نوشته گردیده است؟

در قسمت دو: ۱۹۷۸ ، آلیس (دوست سابق سیندی) و سیندی (خواهر زیگی) دیواری را پیدا كردند كه نام همه قاتلان Shadyside در زیر خانه سارا فایر حک گردیده است . آلیس می فهمد هرکسی که نام او را در سنگ بنویسد ، مستولی می شود. روبی لین ، دختر پرستار لین یکی از افراد تحت تعقیب است و در سال ۱۹۹۴ به سایمون حمله می کند. به همین دلیل است که پرستار لین ، پس از دیدن نام او روی دیوار ، سعی می کند تامی اسلاتر را بکگردید ، زیرا می داند او نیز به یک قاتل تبدیل خواهد گردید.

نام های نوشته گردیده روی دیوار عبارتند از: سیروس میلر (کشیش) ، ویلیام “بیلی” بارکر ، روبی لین (دختر پرستار لین) ، آیزاک میلتون و هری روکر (شیرباز).

 screen-shot-2021-07-15- at-4-54-15-pm-copy.png

تحقیقات جاش مفید است. [۱۹۶۵۹۰۰۳] نت فلیکس

قاتلان مختلف چه کسانی هستند؟

جاش ، برادر کوچک دینا ، روزنامه های قاتلان Shadyside را جمع آوری می کند. آنها لیستی به یادماندنی از مانیکرهای اسلشر را فاش می کنند ، اگرچه سری فیلم ها عمیقاً در گذشته نیستند. آنچه در این بخش از کوتاه می دانیم این است.

روبی لین : دختر پرستار لین ، یک دبیرستان ۱۶ ساله Shadyside که دوست پسر خود و شش نفر دیگر را با تیغ در سال ۱۹۶۵ قتل داد. شما می توانید بگویید که او آینده می آید می شنوی که او آواز می خواند. همیشه توسط یکی از برادران میلز به کسی که دوستش داری صدمه می زنی. مچ های روبی بریده گردیده است – نشانه تلاش او برای خودکشی و پایان دادن به نفرین (بدون موفقیت).

قاتل هومپتی دمپتی : برش روزنامه نشان می دهد که در سال ۱۹۳۵ ، قاتل هومپتی دمپتی “دوباره حمله می کند”. جزئیات مشخص نیست ، با این تفاوت که به احتمال زیاد نمی توان قربانیان قاتل را دوباره جمع کرد.

Farmer of Death : در یادداشتی بر روی دیوار کارآگاه جاش نوشته گردیده است: “کشاورز مرگ – ۱۸۹۰”. ما چیزی بیشتر از این نمی آموزیم.

بیلی بارکر: آکا ، کودک ماسک خزنده. بارکر در سال ۱۹۲۲ برادر خوابیده خود را با یک چوب بیس بال در رختخواب رها کرد. طبق یک برش روزنامه دیگر ، بارکر در شرایط نامعلوم پس از قتل درگذشت. مانند روبی لین ، او نیز احتمالاً سعی کرد (با موفقیت) نفرین را با کشتن خود خاتمه دهد.

شیردار : در دهه ۱۹۵۰ ، هری روکر قبل از اینکه به یکی از قاتلان Shadyside تبدیل شود ، شیر دوش بود. Milkman دست به یک قتل عام زد و مشتریانش را – که همه آنها خانه دار بودند – با یک باریکه کشت.

The Grifter: در سال ۱۹۰۴ ، Grifter با یک فلش بک سریع نشان داده می شود که یک دختر را در دریاچه اگرچه ، یک برش روزنامه نشان می دهد که روش مطلوب قتل Grifter ربطی به کنایه دارد: “Grifter Guts Girls.”

Camp Nightwing قاتل : این تامی اسلیتر است که ریشه های تبر به سر او را در قسمت دوم می بینیم : ۱۹۷۸٫ “گروهی از اردوگران ، قتل عام بی رحمانه. یكی از بازماندگان Shadyside بود ، C. Berman ،” در روزنامه اش قرائت گردیده است.

 screen-shot-2021-07-15-at-5-31-50-pm- copy.png

کتاب شیطان.


Netflix

آن صحنه پسا اعتبار

پس از اینكه سارا كلانتر نیك گود را با خنجر زدن به چشم او كشته و قاتلان Shadyside ناپدید می شوند (همراه با آنچه كه به نظر می رسد تخم ریزی تخریب شیطان در زیر Shadyside Mall است) ، یك گزارشگر خبر نشان می دهد “اطلاعات ادامه دارد نیکلاس گود ، کلانتر یونیون کانتی ، قاتل زنجیره ای سانی ویل. “

گزارشگر ادامه داد که خانواده گود” معتقدند که هیچ اطلاعی از راز وحشتناک کلانتر گود نداشتند. “

سپس یک صحنه کوتاه می بینیم در طول اعتبارات پایان در زیر مرکز خرید ، پشت کلانتر از نوار پلیس عبور نمی کند ، کتاب سوخته شیطان توسط شخصی ناشناس کشیده می شود.

این خبر خوبی برای طرفدارانی است که از دنیای خیابان ترس بیشتر می خواهند (ما هیچ چیزی نداریم هنوز اخبار مربوط به فیلم های پیگیری گردیده یا سریال های تلویزیونی وجود دارد).

در مورد آن دست ها؟ ما فقط می توانیم حدس بزنیم چه کسی کتاب را در این مرحله دزدیده است ، اما شاید هنوز خانواده گود با شیطان کار نکرده اند.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت