بررسی باروت شیشه باروت: کارن گیلان و لنا هدی تمام انتظارات را ترور می کنند

2021-07-16
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gunpowder-milkshake-2

Eva کارن گیلان خود را مسئول تنها شخصیت معصوم باروت Milkshake می داند.


Netflix

پیش پرده Gunpowder Milkshake به خوبی می گوید آنچه را که در آن هستید دنبال می کنید. کارن گیلان اوا است ، یک آدمکش حماسی که اکنون باید یک دختر کوچک را در امان نگه دارد. وقتی دنیایی که می داند به ضد او روی می آورد ، او از یک بازیگر خیره کننده از قاتلان همدست اسلحه دار از جمله لنا هدی ، میشل یوه و غیره پشتیبانی می کند. فاصله گرفتن از آن تریلر انتظار جان ویک با خانم های کتابدار آسان است و نه موارد دیگر.

آنچه در واقع هنگام فشار دادن بازی روی این انحصاری نتفلیکس به دست می آورید ، سرگرم کننده تر است.

اگر این فیلم را از نیمه راه این فیلم عبور کنید بدون مکث ببینید که آیا باروت Milkshake در اصل یک کتاب مصور بود یا خیر به نوعی هرگز چیزی نشنیده اید ، من کنترل خود را تحسین می کنم. نگاه و احساس نئوروآر به این فیلم ، که در هیچ مکان و مکانی مشخص مشخص رخ نمی دهد و عناصر موضوعی تقریباً زیادی از سبک ها و سبک های هنری را برای شمارش بسته بندی می کند ، کاملاً جالب است. اما از یک داستان موجود ناشی نمی شود. نویسندگان مشترک ناوت پاپاشادو و ایهود لاوسکی چیز جدیدی در اینجا ساخته اند. تنها چیزی که ما در مورد دنیای بزرگتری که این فیلم در آن قرار دارد می دانیم همان چیزی است که در ابتدا برای ما تعریف گردیده است: سازمانی به نام The Firm همه چیز را کنترل می کند و از اصلاح کننده هایی مانند Eva برای اداره کارهای کثیف خود استفاده می کند.

سطح کنترل واقعی شرکت بر روی دنیا سوال برانگیز است ، زیرا هم اوا و هم مادرش اسکارلت (لنا هدی) خود را پیدا می کنند لیست سیاه پس از کشتن ناخواسته افرادی که برای سازمان های رقیب مهم هستند. برخورد تصادفی اسکارلت در ۱۵ سال گذشته اتفاق افتاد و او را مجبور کرد زندگی خود را رها کند و دختر خردسالش را به زیر زمین بگذارد. این شرکت اوا جوان را زیر بال خود می گیرد و او را به عنوان یک قرارداد مطیع تربیت می کند. همه چیز برای The Firm بسیار عالی پیش می رود تا اینکه اوا با امیلی (کلوئی کلمن) ، دختری جوان که فقط پدر و مادر خود را به خاطر اوا از دست داده است ، ملاقات می کند. در تلاش برای سازگاری با این اشتباه ، اوا رقیب The Firm را ناراحت کرده و باعث آشفتگی در مقیاسی می شود که فکر می کنید افراد بیشتری را نسبت به آنچه در واقع است شوکه کند. ظاهراً هرج و مرج در این دنیا رواج دارد.

هر کسی که در این فیلم ملاقات کنید ، به جز امیلی بی گناه ، به نوعی در دنیای گسترده جرایم زیرزمینی نقش دارد. دندانپزشک ، پیشخدمت ، همه. و صادقانه بگویم ، از این طریق بیشتر سرگرم کننده است. به طور پیش فرض کل دنیای میلک شیک باروت ساخته گردیده است. هرجا اوا می رود ، یک جعبه مخصوص برای تسلیم اسلحه برای شما در نظر گرفته گردیده است و اکثر افراد به اندازه کافی مراقب هستند که مطمئن شوند بازدید کننده سلاح دیگر خود را نیز تسلیم می کند. صندلی مفصل گردنده در مطب دندانپزشکی در برابر گلوله مقاوم است ، اتومبیل ورزشی اوا از ضد گلوله به اندازه ای برخوردار است که باعث حسادت جیمز باند می شود و تیراندازی در خیابان همان اتفاقاتی است که در روزهایی که به آخر سال می رسد اتفاق می افتد.

 gunpowder-milkshake-3

این سه نفر یکی از صحنه های اصلی جنگ فیلم را شروع می کند.


Netflix

تلاش خدمه اوا برای حفظ ایمنی امیلی هنگامی که خدمه برای کمک به کتابخانه مراجعه می کنند ، یک درجه است. در ابتدا به عنوان محلی برای تجارت اسلحه گرم نشان داده می گردید ، پس از بازگشت اسکارلت به دخترش به سرعت مشخص گردید که این مکان برای همه افراد درگیر معنای بسیار بیشتری دارد. این سه کتابدار ، با بازی بی عیب و نقص آنجلا باست ، کارلا گوگینو و میشل یوه ، به سرعت خود را بیش از تاجران اسلحه نشان می دهند. آنچه در زیر می آید یکی از صحنه های جنگ چشمگیر دیگری است که امسال در هر صفحه ای مشاهده خواهید کرد و همچنین یکی از مجموعه های زیباتر هنگام سفر به قسمت های مختلف این کتابخانه.

گرچه باروت میلک شیک کاملاً خالی از عشق و علاقه جنسی نیست ، اما به طور چشمگیری از جنس استاندارد قاتل سکسی غایب است. هیچ صحنه جنگی در هیچ چیزی وجود ندارد ، به غیر از یک کتانی ابریشمی یا همه لباس های چرمی با گردن بند ، که در اینجا یافت می شود. و در حالی که کلمه “فمینیسم” به طور معمول در دو مکالمه متفاوت قرار می گیرد ، این فیلم آن را به طرز شفافی بیان نمی کند یا توجه را به بازیگران کاملا زنانه آن جلب نمی کند. مانند بقیه جهان که این فیلم بر روی آن بنا گردیده است ، هیچ چیز در مورد این زنان تا این اندازه قدرتمند و به هم پیوسته غیرعادی تلقی نمی شود.

Milkshake باروت سریع ، مستقیم و صادقانه سرگرم کننده تر از آن چیزی است که انتظار داشتم باگردید. فاقد احساس فوق العاده جدی سریال John Wick است و این به اعتبار آن است. تعداد کمی از دنیایی که فیلم در آن قرار دارد احساس واقعی می کند و در نتیجه تعلیق ناباوری وقتی اتفاق باورنکردنی روی صفحه رخ می دهد آسان است. سرگرم کننده است و از شما بعنوان بیننده نمی خواهد که جدی تر از این مسئله را بپذیرید. و تا زمانی که با آن طرز فکر به آن بپردازید ، عاشق این فیلم خواهید گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت